?Въпроси всякакви?

  • 5 271 781
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 49 560
  • Мнения: 5 060
Мерси!  bouquet

# 49 561
  • Варна
  • Мнения: 556
Има ли някакви места за хапване на магистралата по пътя Варна-Разград?

# 49 562
  • Мнения: 13 590
Моля за помощ относно разчитане на резултати от кр. картина. Притесняват ме тези показатели, които са над нормата:

Еретроцити -5,51
Хематокрит -47,8%
RDW /девиация на ер. разпределение./ - 18,1%

Благодаря предварително.

# 49 563
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Магистралата от Варна стига до с. Белокопитово, по-нататък си е пътя за Русе. Има по пътя бензиностанции, а мисля и едно или две крайпътни заведения. Малко след с. Белокопитово има заведение в с. Струйно.

# 49 564
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Момичета, има ли клон на ОББ, който работи и в събота? Става въпрос за София, търсих в сайта, но не открих, да не съм го пропуснала, ако изобщо има такъв.

# 49 565
  • София
  • Мнения: 11 122
Момичета, има ли клон на ОББ, който работи и в събота? Става въпрос за София, търсих в сайта, но не открих, да не съм го пропуснала, ако изобщо има такъв.

Ако имат клон в някой от моловете, вероятно той ще е отворен в събота.

# 49 566
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Не се бях сетила, благодаря, ще проверя. bouquet

Зададоха ми въпрос правилно ли съм отговорила: От летището човека се качва на метрото, трябва да слезе на Сердика и от там да се прикачи на линия 2 за Централна гара нали? Да не съм подвела хората, че не са от София и да не се лутат.

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 17:00 от Ивекс

# 49 567
  • София
  • Мнения: 6 192
Зададоха ми въпрос правилно ли съм отговорила: От летището човека се качва на метрото, трябва да слезе на Сердика и от там да се прикачи на линия 2 за Централна гара нали? Да не съм подвела хората, че не са от София и да не се лутат.
Правилно си ги насочила.

# 49 568
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Страхотно, благодаря.
Не ми се е налагало да ползвам и не бях сигурна, току-що видях и в сайта на летището. bouquet

# 49 569
  • София
  • Мнения: 10 825
Къде, по-скоро към кого, трябва да насоча сигнал за оформено мини-сметище до  кофи за смет? Кофите редовно се изхвърлят от боклукчийска фирма, обаче другите боклуци наколо стоят и се трупат  Twisted Evil
Мислех си за Столичен инспекторат, но май като гледам сайта им не се занимават с това  newsm78

# 49 570
  • София
  • Мнения: 4 549
В общината има някаква служба за това. При нас ги викнаха по сигнал, че до кофите се изхвърлят строителни отпадъци. Написаха предупредителен протокол. При повторно нарушение пишат глоби. Не знам дали могат, да накарат някой да извози външните боклуци, обаче. Зависи от договора на общината с фирмата сметоприбирач.

# 49 571
  • София
  • Мнения: 6 192
Къде, по-скоро към кого, трябва да насоча сигнал за оформено мини-сметище до  кофи за смет? Кофите редовно се изхвърлят от боклукчийска фирма, обаче другите боклуци наколо стоят и се трупат  Twisted Evil
Мислех си за Столичен инспекторат, но май като гледам сайта им не се занимават с това  newsm78

Правилно си се насочила. Точно към Столичен инспекторат трябва да подадеш сигнал.

Цитат
КОНТРОЛ ЗА СПАЗВАНЕ НА РАЗПОРЕДБИТЕ ОСЪЩЕСТВЯВА
СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ

По Наредбата за поддържане и опазване на чистотата и управление на
отпадъците на територията на Столична община

Чл. 32. (1) Контролни органи, който следят за спазването и прилагането на разпоредбите на
тази Наредба са служителите на Столичен инспекторат и други изрично упълномощени за
това от кмета на СО длъжностни лица.
(2) Органите по ал. 1 контролират изпълнението на всички изисквания и задължения,
произтичащи от тази наредба от лицата, извършващи дейности по поддържане и опазване на
чистотата и третиране на битови, строителни и масово разпространени отпадъци, както и от
лицата, при чиято дейност се образуват отпадъци

# 49 572
  • Мнения: 1 557
Коя е песента от рекламата на предстоящия биг брадър?

# 49 573
  • Мнения: 1 988
Не се бях сетила, благодаря, ще проверя.
ОББ не работят в събота.

# 49 574
  • Мнения: 2
Коя е песента от рекламата на предстоящия биг брадър?
https://www.youtube.com/watch?v=QGny0fDBtlU

Общи условия

Активация на акаунт