?Въпроси всякакви?

  • 5 274 594
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 49 545
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Сега прочетох, че Лудогорец ще играе с Арсенал. Някакви идеи откъде да купя билети за мача в БГ?

# 49 546
  • София
  • Мнения: 4 549
Благодаря, на адрес е.

# 49 547
  • София
  • Мнения: 30 209
Сега прочетох, че Лудогорец ще играе с Арсенал. Някакви идеи откъде да купя билети за мача в БГ?

По-миналата година пуснаха билетите на ШЛ през Ивентим в началото на м. септември и на касите на Националния стадион „Васил Левски“

# 49 548
  • София
  • Мнения: 6 215
Ako днес на обяд е получена пратка, която пратих  по Еконт, кога трябва да ми дадат парите?
В съобщенията, които ми пращат на мен, пише след 11:00 ч. на следващия ден.

# 49 549
  • Мнения: 3 976
Доколкото знам ще получиш съобщение по телефона.
Да, но кога? Очаквах да е днес, та затова се чудя.


Веднага, щом е получена пратката, ако се взимат от офис на Еконт и ако имат такава наличност в него. Ако е на адрес - на следващия ден.

На другия ден се получават парите от наложен платеж. Преводът може да се получи веднага  Peace

# 49 550
  • Мнения: 3 161
"Сега прочетох, че Лудогорец ще играе с Арсенал. Някакви идеи откъде да купя билети за мача в БГ?"
От днес за 01.11.2016 мислиш Simple Smile

# 49 551
  • София
  • Мнения: 30 209
"Сега прочетох, че Лудогорец ще играе с Арсенал. Някакви идеи откъде да купя билети за мача в БГ?"
От днес за 01.11.2016 мислиш Simple Smile

Добре мисли и трябва да следи, защото билетите за мача с "Реал М." бяха разграбени. Предполагам, че и сега ще е така. Все пак не всеки ден на ст. "Васил Левски" идват отбори от ранга на "Реал", "Арсенал", а дано някой ден и "Барселона" с Меси.

Предполагам, че сега схемата ще е същата. Ще задържат 1-2 седмици, за да дадат възможност за закупуване на карти и после ще пуснат билетите.

# 49 552
  • Мнения: 3 161
Чак па толко. Еле па ако е от София сигурно на хиляда места ще продават.

# 49 553
  • София
  • Мнения: 30 209
Чак па толко. Еле па ако е от София сигурно на хиляда места ще продават.

За "Реал" продаваха на касите на "Ивентим", разкриха и нови пунктове из страната + касите на "В. Левски" и на черно, ама там вече не знам.

# 49 554
  • Мнения: 1 401
Фа попитам и тук:  как мина държавният изпит по Финанси в Унсс - само тест ли беше, труден ли беше, от колко въпроса,обхващаше ли целия материал от конспекта? Мерси, предварително! Simple Smile

# 49 555
  • Sofia
  • Мнения: 26 586
Знаете ли някой магазин в София, където продават хубави и евтини(до към 20-25 лв) ветроустойчиви сгъваеми чадъри, ама наистина да са устояват на вятъра, а не само да ги предлагат като такива?
Наскоро купих чадър от магазин на бул.Хр.Ботев и ул.Пиротска/колоните/,от колоните се свива надясно по Хр.Ботев,малко е магазинчето,продават и чанти,куфари. Чадъра го взех за 25лв.,синът ми е мн доволен,не се обръща и бързо съхне.На марката С.Оливър е.

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 11:46 от Doli

# 49 556
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Здравейте, около морската градина в Бургас има ли охраняем паркинг? Благодаря ви предварително за отговора!

# 49 557
  • Мнения: 7 519
Има до Пантеона.

# 49 558
  • Мнения: 5 060
Каква е организацията в "Токуда", ако имаш записан предварително час за преглед? Първо се минава през Регистратура или направо в кабинета?

# 49 559
  • София
  • Мнения: 11 127
Каква е организацията в "Токуда", ако имаш записан предварително час за преглед? Първо се минава през Регистратура или направо в кабинета?

През регистратура първо...

Общи условия

Активация на акаунт