?Въпроси всякакви?

  • 5 268 184
  • 96 496
  •   5
Отговори
# 61 995
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Отговора на въпроса е 100 лева, крадлата за другото е платила, взела си е ресто и тн. Това, че е платила с откраднати пари е без значение. Единственото, което е откраднала, са парите. Ако не сте сигурни, запитайте се ако беше откраднала парите от другаде и платила с тях, щеше ли да е ощетила продавачът в такъв случай.
Точно!  Peace

# 61 996
  • София
  • Мнения: 4 007
Във Фейсбук има една загадка:
Жена влиза в магазин и краде банкнота от 100 лв от касата, без знанието на собственика. Връща се 5 мин. по- късно и купува стока на стойност 70лв с откраднатата банкнота от 100 лв. Собственикът й връща ресто от 30. Колко лева общо е загубил собсвеникът?
Възможните отговори са: 30,70,100,130,170,200.

Търсих верния отговор, но не мога да го открия, а с мъжа ми спорим.
Та.. моля, който е сигурен, да сподели Simple Smile
100 Simple Smile

# 61 997
  • Мнения: 197
Ами..... чудеса има от работа. Вярвай ми. Освен това е висока платена, на минута е по 100 евра. Прави си сметка за какво иде реч.
За каква по-точно дейност се плаща по 100 евра на минута?
За изработката на нещо си като си със специалност графичен дизайн. Засичаш си времето на работа ,например на зададена заставка като новини, спорт, филм и т.н.
Тц! На минута се плаща само за завършена анимация. За лога, плакати и въобще статични изображения е на проект.
Ще излезе, че графичните дизайнери са все милионери.
Добре, ти знаеш.  Говори си. Той, синът ми е графичен дизайн.  Изключително е добър,  единствен българин с награда от САЩ в топ 200 -та най-добри графични дизайнери .  Какво да ти обяснявам повече. Говори си. Peace

Хайде, обади се на синчето и го питай пак Simple Smile

# 61 998
  • София
  • Мнения: 11 721
..........................

Хайде, обади се на синчето и го питай пак Simple Smile

За какво да му се обаждам, ако нещо те интересува ще го попитам и ще ти кажа. Всичко което гледаш като заставки на една от водещите телевизии като: новини, филми, спортни програми, и всичко друго е негово. Повече какво да ти обяснявам. Интересувай се и ще разбереш.

# 61 999
  • Мнения: 5 060
Ей сега всички записаха да учат графичен дизайн.
Сметнахте ли колко получава в края на 8 часов раб.ден?  Mr. Green

# 62 000
  • Мнения: 3 795
Във Фейсбук има една загадка:
Жена влиза в магазин и краде банкнота от 100 лв от касата, без знанието на собственика. Връща се 5 мин. по- късно и купува стока на стойност 70лв с откраднатата банкнота от 100 лв. Собственикът й връща ресто от 30. Колко лева общо е загубил собсвеникът?
Възможните отговори са: 30,70,100,130,170,200.

Търсих верния отговор, но не мога да го открия, а с мъжа ми спорим.
Та.. моля, който е сигурен, да сподели Simple Smile
100лв  Peace

# 62 001
  • София
  • Мнения: 11 721
Ей сега всички записаха да учат графичен дизайн.
Сметнахте ли колко получава в края на 8 часов раб.ден?  Mr. Green
Не, Михини, не е 8 часов работен ден, за съжаление. Работи се почти денонощно, сроковете са жестоки, за месец трябва да си приключил поръчката, а тя е огромна , натоварването е изключително високо.  След това си даваш почивка, но е за кратко. Съвсем добронамерено го казвам.
Влезе в НХА, но завърши в чужбина и това му отвори много вратите, това го казвам за тези на които ще кандидатстват децата, важно е.

Но ако се интересува от нещо конкретно vvq, ще го попитам, той в момента е в Лондон и все още е на компютъра и работи, няма да го събудя. Преди малко го чух.

# 62 002
  • Мнения: 5 060
Усещам аз, че си сериозна, но няма правописна грешка за цената на минута работа, така ли? Явно няма, защото последва коментар, който ти обори, т.е., че не се плаща на минута на готов клип(примерно).
Аз много набързо направих груба сметка, та по нея излиза, че човекът дневно получава близо 100 К лв. , което ми се струва по-скъпо от един снимачен ден на някоя холивудска звезда.

# 62 003
  • UK
  • Мнения: 3 959
И моят приятел - графичен дизайнер работи денонощно, без почивни дни и почивки. Само че според мен става дума за различни неща, едното е анимация, другото графичен дизайн.

# 62 004
  • Sofia
  • Мнения: 26 420
Дъщеря ми завърши графичен дизайн тази година в НБУ.Наскоро получи доста примамливо предложение за работа,дано успее  Praynig
Мой познат комп.специалист работещ в просперираща фирма казва,че техните начинаещи граф.дизайнери започват със заплата над 2000лв и по-нататък според уменията може и над 5000лв да заработват на месец Thinking

# 62 005
  • Мнения: 68 782
Добро утро...докато съм спала,съм получила доста инфо за графичния дизайн.
Благодаря на всички , включили се с мнение  bouquet

# 62 006
  • Мнения: 1 412
Здравейте.Предстои ми държавен изпит,но когато отидох да подам заявление ми казаха,че трябва да заплатя 200лв.Тези,който се явяваха на държавен изпит внесоха 200 лв,но не знаех,че и за явяване на държавен изпит искат. Става въпрос за ПУ

# 62 007
  • Мнения: 68 782
От Централна автогара/гара до Майчин дом има ли удобен транспорт или с такси ще е по-удобно? И колко горе-долу ще излезе таксито? И кое такси да вземем - тези, които са непосредствено пред автогарата ли?

Тороманова преди време ме спаси с инфо как да стигна до ул. Видини кули, благодарение на нея се ориентирах като пич, а не се разкарвах като гламава  bouquet Та Тороманова, ако четеш, удари още едно рамо, ако не е много нахално  Mr. Green Hug

# 62 008
  • София
  • Мнения: 11 117
С метрото до НДК и полсе пеша.

# 62 009
  • Мнения: 68 782
С метрото до НДК и полсе пеша.

Благодаря. Тъкмо детето му е мерак да се вози на метро, ще си удари г...за в тавана направо от кеф.
А за половин час ще стигнем ли?

Общи условия

Активация на акаунт