?Въпроси всякакви?

  • 5 273 577
  • 96 496
  •   4
Отговори
# 61 980
  • София
  • Мнения: 11 740
Малко встрани от бебешорските въпроси, извинявам се за което, Blushно да попитам:
Завършилите "графичен дизайн" какво могат да работят после?  newsm78
Ами..... чудеса има от работа. Вярвай ми. Освен това е висока платена, на минута е по 100 евра. Прави си сметка за какво иде реч. По принцип трябва да се завърши Академията по рисуване, НХА със съответната специалност. Зная, повече съм от сигурна.

# 61 981
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Малко встрани от бебешорските въпроси, извинявам се за което, Blushно да попитам:
Завършилите "графичен дизайн" какво могат да работят после?  newsm78
Ами..... чудеса има от работа. Вярвай ми. Освен това е висока платена, на минута е по 100 евра. Прави си сметка за какво иде реч. По принцип трябва да се завърши Академията по рисуване, НХА със съответната специалност. Зная, повече съм от сигурна.
В НБУ също.

# 61 982
  • София
  • Мнения: 11 740
Малко встрани от бебешорските въпроси, извинявам се за което, Blushно да попитам:
Завършилите "графичен дизайн" какво могат да работят после?  newsm78
Ами..... чудеса има от работа. Вярвай ми. Освен това е висока платена, на минута е по 100 евра. Прави си сметка за какво иде реч. По принцип трябва да се завърши Академията по рисуване, НХА със съответната специалност. Зная, повече съм от сигурна.
В НБУ също.
Също.   Peace Много добра работа, добре заплатена, но си стоиш на дупето и работиш. Казах че зная, защото член от семейството ми това работи, вкл .и в чужбина. Той завърши НХА. Търсени специалисти са. Интересна работа.

# 61 983
  • Мнения: 5 302
Ами..... чудеса има от работа. Вярвай ми. Освен това е висока платена, на минута е по 100 евра. Прави си сметка за какво иде реч.
За каква по-точно дейност се плаща по 100 евра на минута?

# 61 984
  • Мнения: 334
О, моля ви, само да не са чаршафи ( спални комплекти) освен ако изрично не са ви казали.Имам половин дузина все още, явно всеки за това се сеща ..

Права си , вероятно ще получи доста такива подаръци .  Rolling Eyes
Сещам се за хавлийки за баня , може и спално чувалче.

# 61 985
  • София
  • Мнения: 11 740
Ами..... чудеса има от работа. Вярвай ми. Освен това е висока платена, на минута е по 100 евра. Прави си сметка за какво иде реч.
За каква по-точно дейност се плаща по 100 евра на минута?
За изработката на нещо си като си със специалност графичен дизайн. Засичаш си времето на работа ,например на зададена заставка като новини, спорт, филм и т.н.

# 61 986
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Теодор Ушев е графичен дизайнер  Grinning
Голямата ми щерка учи това, само че в нейното училище специалността са я нарекли малко по-различно. Обаче, за да  те бъде, трябва да си със самочуствие, да си знаеш цената, да си нахален. Не е само талант и научаване.

# 61 987
  • Мнения: 18 622
Аз пък да ви питам следното , какво да нося на близка родилка  newsm78 ?
Гифт карта (ваучер) за бебешка фотосесия. Peace Всички майки около мен много им се радват.

# 61 988
  • Мнения: 5 302
Ами..... чудеса има от работа. Вярвай ми. Освен това е висока платена, на минута е по 100 евра. Прави си сметка за какво иде реч.
За каква по-точно дейност се плаща по 100 евра на минута?
За изработката на нещо си като си със специалност графичен дизайн. Засичаш си времето на работа ,например на зададена заставка като новини, спорт, филм и т.н.
Тц! На минута се плаща само за завършена анимация. За лога, плакати и въобще статични изображения е на проект.
Ще излезе, че графичните дизайнери са все милионери.

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 22:37 от ЧревоУгодник

# 61 989
  • Мнения: 3 957
Във Фейсбук има една загадка:
Жена влиза в магазин и краде банкнота от 100 лв от касата, без знанието на собственика. Връща се 5 мин. по- късно и купува стока на стойност 70лв с откраднатата банкнота от 100 лв. Собственикът й връща ресто от 30. Колко лева общо е загубил собсвеникът?
Възможните отговори са: 30,70,100,130,170,200.

Търсих верния отговор, но не мога да го открия, а с мъжа ми спорим.
Та.. моля, който е сигурен, да сподели Simple Smile

# 61 990
  • Мнения: 2 762
преди малко сложих във фурната да пека и като завъртях копчето за градусите видях, че от задната страна  на самата фурна присвяткаше и пробвах да смянам градусите и на няколко пъти така присвяткаше. Изключих я, защото ме е страх да я ползвам, знам ли кво ще стане. Според вас какъв може да  еевентуално проблема и опансо ли е да я включа или да изчакам утре и да се обадя да я види техник. Печката е от старите "мечта".

# 61 991
  • Мнения: 35 165
Във Фейсбук има една загадка:
Жена влиза в магазин и краде банкнота от 100 лв от касата, без знанието на собственика. Връща се 5 мин. по- късно и купува стока на стойност 70лв с откраднатата банкнота от 100 лв. Собственикът й връща ресто от 30. Колко лева общо е загубил собсвеникът?
Възможните отговори са: 30,70,100,130,170,200.

Търсих верния отговор, но не мога да го открия, а с мъжа ми спорим.
Та.. моля, който е сигурен, да сподели Simple Smile
Според мен отговора е 200 лв.

# 61 992
  • Мнения: 10 088
Във Фейсбук има една загадка:
Жена влиза в магазин и краде банкнота от 100 лв от касата, без знанието на собственика. Връща се 5 мин. по- късно и купува стока на стойност 70лв с откраднатата банкнота от 100 лв. Собственикът й връща ресто от 30. Колко лева общо е загубил собсвеникът?
Възможните отговори са: 30,70,100,130,170,200.

Търсих верния отговор, но не мога да го открия, а с мъжа ми спорим.
Та.. моля, който е сигурен, да сподели Simple Smile
В крайна сметка банкнотата е върната на мястото си.
70 лв. стоката, която е дал + 30 лв. ресто = 100 лв. загуба

Да ме поправи някой, ако греша.

# 61 993
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мой много добър приятел завърши графичен дизайн в НБУ и сега има собствен бизнес - студио за дизайн, също така работи на хонорар с повечето български издателства. Не стана веднага, доста време се занимава с предпечат и дори работи в склад на издателство едно известно време само и само да се напъха в тези среди, но той категорично е един от най добрите художници/дизайнери на корици в България в поседните години, много от новите книги на българския пазар сега са с негови корици, просто невероятен талант. Ако момичето е талантливо - работа ще се намери.

Отговора на въпроса е 100 лева, крадлата за другото е платила, взела си е ресто и тн. Това, че е платила с откраднати пари е без значение. Единственото, което е откраднала, са парите. Ако не сте сигурни, запитайте се ако беше откраднала парите от другаде и платила с тях, щеше ли да е ощетила продавачът в такъв случай.

# 61 994
  • София
  • Мнения: 11 740
Ами..... чудеса има от работа. Вярвай ми. Освен това е висока платена, на минута е по 100 евра. Прави си сметка за какво иде реч.
За каква по-точно дейност се плаща по 100 евра на минута?
За изработката на нещо си като си със специалност графичен дизайн. Засичаш си времето на работа ,например на зададена заставка като новини, спорт, филм и т.н.
Тц! На минута се плаща само за завършена анимация. За лога, плакати и въобще статични изображения е на проект.
Ще излезе, че графичните дизайнери са все милионери.
Добре, ти знаеш.  Говори си. Той, синът ми е графичен дизайн.  Изключително е добър,  единствен българин с награда от САЩ в топ 200 -та най-добри графични дизайнери .  Какво да ти обяснявам повече. Говори си. Peace

Общи условия

Активация на акаунт