?Въпроси всякакви?

  • 5 266 589
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 70 530
  • София
  • Мнения: 6 308
Предстои ми сключване на застраховка "Гражданска отговорност".
За Гражданска няма значение. За Каско, понякога има.

# 70 531
  • Мнения: 6 185
Предстои ми сключване на застраховка "Гражданска отговорност". По принцип мисля, че всички компании са еднакви и нито правя проучване, нито разпитвам служителя за нещо. Но сега се замислих и реших да питам, за Лев Инс нещо да кажете? Мисля, че в момента съм към тях, без да съм на 100% убедена
Бях на Лев инс -за 3 месеца и се махнах.Цената им е доста висока ,в сравнение с Бул инс и Дженерали ,които май са най-ниските .Доволна съм от Бул инс

# 70 532
  • Мнения: X
Един тъп въпрос. В момента пия олитабс, не е антибиотик,  хапчета за настинка, а довечера сме на рожден ден. Дали мога ли да изпия чаша вино?
Много ясно че може.Трябва да пиеш нещо много сериозно,за да не пиеш алкохол,особено чаша вино.

# 70 533
  • Мнения: 68 659
Цвети, Т ли имаш?

# 70 534
  • Мнения: 5 435
Не, само съм хремава и бях отпаднала. Пих го четири дни, последното ми хапче беше сутринта.  Добре съм, затова си помислих че мога да си позволя чаша вино! Simple Smile

# 70 535
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
В листовката друго пише, но всеки си има глава на раменете и си решава. Аз не бих комбинирала Нурофен и алкохол.

# 70 536
  • Мнения: 68 659
Нурофен и съдосвиващо от рода на ксилометазолина...и аз го четох,че не бях го чувала...

# 70 537
  • Мнения: 2 290
Предстои ми сключване на застраховка "Гражданска отговорност". По принцип мисля, че всички компании са еднакви и нито правя проучване, нито разпитвам служителя за нещо. Но сега се замислих и реших да питам, за Лев Инс нещо да кажете? Мисля, че в момента съм към тях, без да съм на 100% убедена

Т.к.гражданската е застраховка в полза на трето лице - единственият ми критерий е цената.Всяка година я правя в различна застрахователна компания, зависи къде е най-евтино.Отиди в офиса на който и да е застрахователен брокер и поискай цените на различните компании.

А що се отнася до нурофена, мен позната лекарка ме е предупредила, че не е желателно при приема му да се консумира алкохол.

# 70 538
  • Мнения: 5 435
Прочетох и аз листовката. Ще мина и без чашата вино! 😅

# 70 539
  • София
  • Мнения: 4 548
Бърз въпрос към разбиращи от шев и кройки. Полата ще е с кройка слънце от линия на ханша. Ако дължината от ханша 80 см, обиколка на ханша 88 см, то радиус на вътрешния кръг на кройката е 14 см, а на външния кръг е 94 см? Правилно ли смятам? Или трябва да умножа ОХ на к-т 0,16?
14+80=94 за външния кръг

# 70 540
  • Sofia
  • Мнения: 404
Моля, някой да ми преведе две изречения от български на френски, необходимо ми е да изпратя съобщение във фейсбук. Касае трагичен случай с мой близък, човекът, на който искам да пиша не говори английски. Моля да ми пише на лични човек, който владее френски. Не съм сигурна, че с гугъл преводач ще се справя!

# 70 541
  • Мнения: 3 941
При купуване на кола с регистрация от същия град , без да се сменя номера на автомобила , ходи ли се на канал в КАТ ?!

# 70 542
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
Шкурката май не е много подходяща за алуминий, защото покритието корозира.
Joy Ти ще ме утрепеш! Хич не си на "ти" с металите... Алуминият не корозира, алпаката не е алуминий! Mr. Green
Не чегъртай с телена четка за нищо на света! И не слушай мъж кви акъли ти дава как се чисти изгоряло, загоряло, печка, котлон... Mr. Green Mr. Green
моме,  този мъж може да прави разлика от загоряло и изгоряло. ти вероятно - не.
този мъж знае и е чистил  загоряло от съдове с препарати. знае и как се "жули" изгоряло. знае после и как да го полира. можеш да го приемеш като безплатен съвет , че алуминият корозира, а алпаката - не. а тя не корозира защото не може да влезне във взаимодействие с кислорода. и по тази причина се нарича алпака или неръждавейка.
този мъж знае как се почистват печка и котлон. и по тази неизвестна за теб причина те са му чисти.
пп. сега се оплачи на модератор за да ти реши неизвестните.  Laughing

# 70 543
  • Мнения: 1 334
При купуване на кола с регистрация от същия град , без да се сменя номера на автомобила , ходи ли се на канал в КАТ ?!
Аз ходих май месец и директно отидох да си сменя талоните, не се е налагало друго. Simple Smile

# 70 544
  • Мнения: 17 546
При купуване на кола с регистрация от същия град , без да се сменя номера на автомобила , ходи ли се на канал в КАТ ?!
Не. От 26 януари компютрите на нотариусите са свързани с КАТ (и общината) и прехвърлянето става автоматично. Само после за смяна на талоните трябва да отидете.

Общи условия

Активация на акаунт