?Въпроси всякакви?

  • 5 267 291
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 71 790
  • Мнения: 9 196
какви бетонити, аз я пълня със силикон. Смърди си, как... или не ме разбра или нямаш котка

Съмнявам се, че я пълниш със силикон щом мирише ... имам опит с котки голям, не само в къщи. Или тоалетната ти е калпава, или я сменяте не достатъчно често.

А щом е вмирисана така или иначе, по-добре я изхвърли.

# 71 791
  • Мнения: 68 710
Таксата е според тарифата на банките...отиваш и питаш конкретно.

Вики...не съм поръчвала от този сайт. Кой е техния куриер?
Няма практика каквато описваш ти. Връщаш първо ти и после или ти възстановяват парите, или пращат верния артикул.
Имаш и право на отказ , но тогава връщането е за глтвоя сметка.

# 71 792
  • София
  • Мнения: 9 927
Къде се продават стенни календари с една или три глави без номерация на седмиците и с плъзгач.
 На две места проверих, но вече са поизчерпани или нямат.

# 71 793
  • Мнения: 68 710
В книжарниците.

# 71 794
  • София
  • Мнения: 9 927
точно там бях.

# 71 795
  • Мнения: 68 710
Във всичките ли?

# 71 796
  • Мнения: 47 996
Наистина са се поизчерпали
разгледай онлайн, например snimkitevi.com ако може да си вземеш без да ти принтират снимка или с картинка по твой избор вместо снимка.

# 71 797
  • Варна
  • Мнения: 818
може ли да се пазарува онлайн от кауфланд, видях че има създаване на списък в сайта, но няма нищо повече

# 71 798
  • Мнения: 2 352
С какво най-лесно може да се почисти лепило от тиксо по ПВЦ дограма? Купих препарат от Лидъл, но не ми върши рабта.

# 71 799
  • Мнения: 1 399
С какво най-лесно може да се почисти лепило от тиксо по ПВЦ дограма? Купих препарат от Лидъл, но не ми върши рабта.

Meglio. Намокряш, пръскаш обилно, чакаш 2-3 мин., и изтъркваш с по-грубата страна на домакинска гъба.

какви бетонити, аз я пълня със силикон. Смърди си, как... или не ме разбра или нямаш котка

Пробвай да я намажеш с доместос и да я оставиш да покисне известно време. Ако не помогне, явно повърхността на материала е заминала и просмуква миризми, т.е. няма да се оправи или и да спре да мирише, при първото ползване пак ще стане същото.
И аз съм изумена как е станала такава точно кутията, а не е като да нямам опит с котки, но може би е от някаква по-кофти пластмаса, която попива.

# 71 800
  • София
  • Мнения: 8 933
Котешка пикня не се отмирисва. Хвърляй я тази тоалетна.

# 71 801
  • Мнения: 2 352
Благодаря ,опитах и с Meglio,но пак лепне.
Сега съм на вълна прах за пране +шпакла....май е най-добре от всичко изпробвано.

# 71 802
  • Мнения: 910
Пробвай с памуче с малко олио. Grinning

# 71 803
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 070
меглио е обезмаслител Wink няма да помогне.
в Лидл продаваха препарат за свалене на лепилото от етикети.
не беше на спиртна основа.
опитай с лакочистител/ацетон.

# 71 804
  • Мнения: 68 710
Нищо не помага за дограмата. Ако е престоялно повечко.....забрави да го махнеш.

Общи условия

Активация на акаунт