?Въпроси всякакви?

  • 5 267 256
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 72 990
  • Мнения: 35 119
Ако отида в счетоводна къща дали ще ми попълнят данъчна декларация вместо мен и има ли опция да я подадат вместо мен?
Да и на двата въпроса, но ще им трябва пълномощно за второто.
Могат ли да го направят онлайн през профила ми в НАП?

# 72 991
  • София-Младост
  • Мнения: 23 357
Ако отида в счетоводна къща дали ще ми попълнят данъчна декларация вместо мен и има ли опция да я подадат вместо мен?
Да и на двата въпроса, но ще им трябва пълномощно за второто.
Могат ли да го направят онлайн през профила ми в НАП?
Да, но ще трябва да им предоставиш твоя ПИК за достъп. След това може да си смениш паролата.

# 72 992
  • Мнения: 35 119
Идеално! Благодарности!

# 72 993
  • София
  • Мнения: 9 562
Здравейте!
Искам да заведа дъщеря ми на куклен театър в софийския куклен театър. Ако взема билети за по-задни редове, ще се вижда ли сцената от детето, или по-добре да взема на първи ред? Притеснявам се, защото тя не стои дълго на едно място и ми се иска да можем лесно да се изнижем от салона, ако се наложи, за да не пречим на другите. Затова ми се ще да взема или на първи ред, или по-назад, но две крайни места и в същото време да има видимост за нея, за да не й доскучае. Детето е на 4 г.
А къде в София бих могла също да я заведа на детски театрални представления (не броя тези в МОЛ-овете)?

# 72 994
  • София
  • Мнения: 6 095
....
А къде в София бих могла също да я заведа на детски театрални представления (не броя тези в МОЛ-овете)?
http://theatre.art.bg/pages.php?pageId=25

# 72 995
  • Сф
  • Мнения: 10 668
За кукления театър не знам.Детски преставления правят в Операта, погледнах току що програмата, има и май.
Ние сме ходили много като беше по- малка.Също и в Младежкия театър са на ниво представленията за деца.( И в театър София сме ходили, но там не и хареса особено)Hands V

# 72 996
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Представленията за деца са кратки. И понеже често има и ревливи, и пикливи, не се притеснявай, че може да ви се наложи да излезете от залата. Никой дори няма да ви отрази. Не отиваш на постановка или опера, съвсем в реда на нещата е родител с детето си да напусне залата по време на представление.

# 72 997
  • София
  • Мнения: 9 562
Благодаря за отговорите, момичета! Много ми помогнахте!
А купували ли сте билети през интернет и имали ли сте проблем с местата след това? Тревожа се от евентуално дублиране на местата.

# 72 998
  • София
  • Мнения: 4 548
Някой да е сменял скоро лири в банята? Интересуваме колко горе долу струва. Тръбите са две, дебели по 7 см. Не мисля да се кърти, а само да се подмени видимата част от тръбите.

# 72 999
  • Мнения: X
Видях реклама на Сленлукс Джегингс и много ми харесаха. Имате ли ги?

# 73 000
  • София
  • Мнения: 9 562
Видях реклама на Сленлукс Джегингс и много ми харесаха. Имате ли ги?

Имам ги от преди около 1 г. В началото бяха супер, но след второто пране съвсем си промениха вида. Цветът не се загуби, но загубиха блясъка, който имаха и започнаха да се появяват нещо като нишки, които според мен са предвнестник на топченцата. Иначе за удобството са много удобни обаче вече не мога да се появя на работа с тях, ползвам ги само из квартала при разходки с детето.
Редактирам се, за да добавя, че съм си купувала подобен тип джегингс и от други телевизионни реклами - тъпо и упорито с надеждата да открия по-добри, защото са ми много удобни. Същата история. После пуснаха такива в кварталния супермаркет за по 10 лв броя. И тях пробвах. Не видях разлика.

# 73 001
  • София-Младост
  • Мнения: 23 357
pandachina
И в театър Възраждане, в Столична библиотека на пл. Славейков в събота има детски представления.
Не би трябвало да се дублират места при онлайн покупка, то и на касата да ги вземеш пак може да стане грешка.

# 73 002
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Gigito, виж коментарите в ТАЗИ тема.
Може и да ти е от полза.
Благодаря, започвам да чета !  bouquet така и не се научих да работя ефективно с търсачката в този сайт ! Мерси и на другите, които се включиха с отговори на моя въпрос.

# 73 003
  • Мнения: 4 275
Има ли възрастово ограничение за записване на шофьорски курс и взимане на книжка?

# 73 004
  • София
  • Мнения: 6 176
Има ли възрастово ограничение за записване на шофьорски курс и взимане на книжка?
Навършени 18 г. За курс може и преди пълнолетие, но свидетелство се получава след като се навършат 18 г.

Общи условия

Активация на акаунт