?Въпроси всякакви?

  • 5 272 517
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 74 100
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Приятелка си е взела ваучер за терапия с риби за краката и иска да я придружа. Някой ползвал ли е такива услуги и какви са отзивите? На мен ми се струва нехигиенично някак си.😁

Едно лято водих майка ми и децата. Много се смяха от гъделичкането. После краката им бяха супер мекички( на мама, де, на децата особена разлика не видях). Но е краткотраен ефектът със сигурност. Не знам колко е хигиенично, не са им слагали никакви пудри след процедурата.

# 74 101
  • Мнения: 24 520
Малко тъп въпрос, но....
Утре ще изписват приятелка след бъбречна криза. Какво да и занеса, неудобно ми е да отида с празни ръце, а знам, че ще е на специална диета

# 74 102
  • Мнения: X
Аз бих ѝ взела кутия хубав чай,сега има едни на AHMAD,които се правят със студена вода,става за топлото време.Хем полезно,хем чай,хем не изисква гореща вода Simple Smile
Плодове също не е лоша идея.

# 74 103
  • Мнения: 24 520
Благодаря много, не се бях сетила за чай  bouquet

# 74 104
  • Мнения: 9 196
Плодове - без цитруси. Чай - да не е черен или зелен, без кофеин тоест.

# 74 105
  • Мнения: 668
Жива бира    Simple Smile

# 74 106
  • София
  • Мнения: 11 737
Много, много добър вариант, хем полезно за бъбреците, хем отпускащо след стреса.

# 74 107
  • Мнения: X
Абсолютен мит е,че бирата е полезна за бъбреците!!!
Знам го от доц.Марин Георгиев,един от най-добрите уролози!
Бирата всъщност уврежда бъбреците!

# 74 108
  • Мнения: 3 157
А защо ги уврежда?Мъжът ми имаше преди години доста проблеми с песъчинки и винаги са му препоръчвали бира.Не виждам смисъл лекарите да го лъжат за да страда излишно.

# 74 109
  • Перник
  • Мнения: 300
от 15 години пия по 8 бири на ден и не съм си усещала бъбреците къде се намират. Хем пия долна българска бира.

Аз пък търсих, търсих оная програма, дето обръща клипчета от ютуб в ем пе тройки, ама не си я намерих, а я имах... Някой сеща ли се как се казва, помня от замунда си я дърпах

# 74 110
  • Габрово
  • Мнения: 311
От къде в София мога да си купя издание на National Geographic (US)?
Иска ми се да намеря ей това издание: https://pbs.twimg.com/media/DdZmQSqXkAEHG2Y.jpg

Rolling Eyes

# 74 111
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
От 7 месеца сме в чужбина и мобилният ни оператор вече ни уведоми, че нарушаваме разпоредбите на бла-бла...Питам, ако получавам СМС-и от България, те таксуват ли се за моя сметка? Защото трети месец телефонът седи за украшение и плащам толкова, колкото в месеците на активно говорене и взе да ми писва! Освен това има ли практика да се преподписват нови условия за по-евтин тарифен план? Не го ползвам, но и да го закривам не ме устройва, най-вече заради комуникацията с банкирането ми към българската банка.

# 74 112
  • Мнения: 69 090
По-евтин план само последните 3 месеца от договора ти.

# 74 113
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Иначе неустойки ли? Бах тоя монопол, много им се дразня и в момента давам пари за глупости, а дори не го използвам. Само за СМС-те мн ме вълнува.

# 74 114
  • Мнения: 69 090
Иначе на по-висока тарифа можеш да подпишеш или на същата.

Общи условия

Активация на акаунт