?Въпроси всякакви?

  • 5 266 605
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 80 565
  • Мнения: 1 334
Сегашните оферти нямат никакъв мобилен интернет... С тези 3 гб какво точно ще направя? Всичко това се случи след уговорките за промени в роуминга.
Затова ще давам ресет на сегашният ми план до откат. Grin

# 80 566
  • Мнения: 1 248
Благодаря. Значи проблемът е при мен.

# 80 567
  • Мнения: 2 179
Сегашните оферти нямат никакъв мобилен интернет... С тези 3 гб какво точно ще направя? Всичко това се случи след уговорките за промени в роуминга.
Затова ще давам ресет на сегашният ми план до откат. Grin
И аз това ги питам...
От 30.99лв. с 15000мб как да подпиша на 31.99лв с 5 000мб ??? Трябва да си идиот, че да се вържеш

# 80 568
  • Мнения: 14 793
Обичах,има я тази оферта на Теленор,но как точно става не знам. Аз съм на този план,като на 31.12 ми я донесе момичето от офиса вкъщи да се подпиша. 😂 Не им знам системите и промоциите,но ако намериш някой познат,който работи там ще ти го направи. Аз имам доста МВ ,не знам и колко са,че то едни по договор,други промоционални... Но са ми предостатъчни.

# 80 569
  • Мнения: 2 179
Обичах,има я тази оферта на Теленор,но как точно става не знам. Аз съм на този план,като на 31.12 ми я донесе момичето от офиса вкъщи да се подпиша. 😂 Не им знам системите и промоциите,но ако намериш някой познат,който работи там ще ти го направи. Аз имам доста МВ ,не знам и колко са,че то едни по договор,други промоционални... Но са ми предостатъчни.
Аз съм им бивш колега

# 80 570
  • Мнения: 14 793
Това ми стана ясно още като четох за предишни казуси. Ако ги познаваш ги питай,кажи им за моя случай и дано се съгласят. Иначе другия вариант е на оператор,защото от кол центровете имат различни оферти,които предлагат само те,т.е. в офисите не могат да ги правят. Ще пратят по куриер документите и апарата,връщаш подписано копие и така. Сигурно го знаеш де,но все пак да кажа. ☺

# 80 571
  • Мнения: 2 179
Това ми стана ясно още като четох за предишни казуси. Ако ги познаваш ги питай,кажи им за моя случай и дано се съгласят. Иначе другия вариант е на оператор,защото от кол центровете имат различни оферти,които предлагат само те,т.е. в офисите не могат да ги правят. Ще пратят по куриер документите и апарата,връщаш подписано копие и така. Сигурно го знаеш де,но все пак да кажа. ☺
Именно за това звънях на оператор, но към момента те не пращат договори и не предлагат устройства(не работят и с кредитната оценка). Реално могат само да отговорят на въпросите ти и до там,а това, за което говориш става така - дават N брой изтичащи скоро договори (тел.номера) на съвсем друг отдел и само те могат да ти предложат конкретна оферта т.е. по офисите я няма. Договор и устройство ти изпращат по куриер в два екземпляра, подписваш и връщаш единия за тях.
Варианти много, но защо трябва да се молиш на този и онзи за нормална оферта? До кога ще ни правят на маймуни?!?

# 80 572
  • Мнения: 68 659
Април тази година ... две оферти и от оператор, и във офис получих. Еднакви. Защо на теб сега ти казват, че в офис не можеш да се възползваш от оферта, дадената ти от оператор....
Бих звъннала на оператор на място в офиса, пред служителя, който ми е отказал....
Правила съм го апропо....два пъти. Защото не вярвам на тези в офиса. И ги проверявам по всички възможни параграфи, вкл. с обаждане към оператор.

Вече ми пада и на мен пердето, и следващият път просто ще запиша разговора ми със служителя и ще го пусна на оператор.

# 80 573
  • София
  • Мнения: 4 548
Преди няколко месеца ми звъни оператор на А1, че ми остават някакви месеци до края на договора, и ме офертират с някакъв план. Питам ги дали предлагат конкретен апарат с намаление и казаха да. Отидох в офис, че не обичам да подписвам без да прочета договора и направо ги питах дали ще ми предложат същото. Без хъката-мъката си преподписах и си взех телефон.

# 80 574
  • София
  • Мнения: 8 932
Обаждал ми се е оператор с конкретна оферта. Попита ме в кой офис ще ми е удобно да преподпиша. Получих и смс с името на конкретен служител, който да търся. Отидох и преподписах, но дори не питах за въпросния служител.

# 80 575
  • Мнения: 2 179
Не знам момичета..много ми кипна и трябваше да го "излея" някъде

# 80 576
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
При всички оператори е едно и също положението. Няма конкуренция. На картел мирише, макар че е забранено със ЗЗК, а КЗК и КЗП нищо не правят по въпроса. Не може тарифните планове да са им едни и същи.

Аз съм с 5000 MB на 17 лева план, но когато имам възможност, минавам на Wi-Fi и ми стигат. Психологическата ми бариера за цена на дъра - бъра е до 20 лева. Повече не давам.

# 80 577
  • Мнения: 14 793
Отдавна се говори,че си се разбират помежду си операторите и държат едни и същи цени. За мен е много 20 лв,особено с безплатните разговори по вайбър и подобните приложения,но за тях си трябва нет и...нещата са вързани.
При Виваком преди не можеше да се преподпише в офис на оферта ,дадена по телефона. В магазините нямахме достъп до тези планове,нямаше ги в самата система. Сега нямам представа как е.

# 80 578
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Пак е така. На мен като ми се обаждат да ме оферират, защото съм на безсрочен, ми казват, че ще го изпратят по куриер, подписвам и куриерът взима техния екземпляр обратно. В офис не мога да го подпиша.

# 80 579
  • Мнения: X
Facebook винаги ми е било бъгаво приложение,бъгав сайт Simple Smile
Не му се впечатлявайте толкова.

Общи условия

Активация на акаунт