?Въпроси всякакви?

  • 5 266 589
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 81 870
  • Мнения: 68 659
Така по ми харесва на мен....да си почва от ляво на дясно....тая верижка.
Ще рече човек че сме в час по труд и творчество и нижем. Верижки. А не решаваме задачки-закачки....жива да не бях, както казва Али Ръза...Joy

# 81 871
  • София
  • Мнения: 22 954
За София става въпрос. Изтича 2021 г, а ще ни се наложи на пролет да пътуваме живот и здраве, ама наша си е грешката, така че ще си понесем последствията.

Хрумна ми и още един въпрос: мога ли примерно аз сама да отида да върна стария и  да платя глобата и да отидем в друг ден да я снимат за новия паспорт, да не обикалям с нея по студовете сега? ( Въпросът ми е дали при връщането трябва да присъстват тя и баща и)

# 81 872
  • Мнения: 68 659
Не е нужно. Малолетните са наказателно НЕотговорни лица и акта за админ.нарушение така или иначе ще го съставят на единия родител. А може и да не ти съставят....ако се усмихнеш и отсреща има мъж ☺

# 81 873
  • София
  • Мнения: 22 954
Хахах, ами, каквото такова.  Laughing

А сега малко на друга тематика- знаете ли дали в сладкарница "Неделя" правят торти по снимки в интернет или по идея на клиента. Досега съм поръчвала почти винаги торти по моя идея от Чочко, но сега направиха "Неделя" много близо до вкъщи и би ми било по-удобно да поръчам там?

# 81 874
  • Мнения: X
....жива да не бях, както казва Али Ръза...Joy
teta75, със сълзи се смея.  Hug
Не знаех кой е Али Ръза, но все някой пишеше: "Лошо ми е"
Скрит текст:
добре де , защо се търси отговор от кой век се отглеждат картофите след като в условието питат КОЛКО века ?  от 16 века ли се отглеждат пустите му картофи в Европа?
Основно се търси от кой век, при положение, че сме 21.
( в/от  колко часа е тръгнал влак от София, пристигнал в 21.00ч във Варна)
Подвъпрос: колко века се отглеждат картофите /имаме вековно отглеждане на картофи от век на век/ Simple Smile
(Колко време е пътувал влака?)
Малолетните са наказателно НЕотговорни лица и акта за админ.нарушение така или иначе ще го съставят на единия родител. А може и да не ти съставят....ако се усмихнеш и отсреща има мъж
В НП наказанието ще бъде порицание на малолетното лице.

# 81 875
  • Мнения: 68 659
Взех един аспирин....и аз като Али Ръза...Joy
21-1..-1....тогава горните числа за красота ли са?

# 81 876
  • Мнения: X
тогава горните числа за красота ли са?
За упражнение, че сума на последователни числа с обратен знак=-1
3 + (-4) = -1
57 + (- 58)= -1
.......

# 81 877
  • Мнения: 24 351
Я, пак!
Задачата не беше ли за трети клас?

# 81 878
  • Мнения: 1 678
....жива да не бях, както казва Али Ръза...Joy
teta75, със сълзи се смея.  Hug
Не знаех кой е Али Ръза, но все някой пишеше: "Лошо ми е"
Скрит текст:
добре де , защо се търси отговор от кой век се отглеждат картофите след като в условието питат КОЛКО века ?  от 16 века ли се отглеждат пустите му картофи в Европа?
Основно се търси от кой век, при положение, че сме 21.
( в/от  колко часа е тръгнал влак от София, пристигнал в 21.00ч във Варна)
Подвъпрос: колко века се отглеждат картофите /имаме вековно отглеждане на картофи от век на век/ Simple Smile
(Колко време е пътувал влака?)
Малолетните са наказателно НЕотговорни лица и акта за админ.нарушение така или иначе ще го съставят на единия родител. А може и да не ти съставят....ако се усмихнеш и отсреща има мъж
В НП наказанието ще бъде порицание на малолетното лице.

А защо трябва да има наказание/глоба?

# 81 879
  • Мнения: X
Заради повредата. Не си си опазил документа за самоличност.

# 81 880
  • Мнения: X
Я, пак!
Задачата не беше ли за трети клас?
ок,
разлика м/у последователни числа=1
4-3=1
17-16=1
След това разлика, с 1
Така става ли, за 3-ти клас?:
Скрит текст:
Подготвят ги за това:
Скрит текст:
http://www.tyanev.com/home.php?s=418&lang=bg&mid=18&mod=1&b=8

# 81 881
  • Мнения: 21 455
Не разбирам много от математика, да не кажа никак, но за мен просто е пропуснато отпечатването на едно число - в първата или последната клетка на верижката. Или липсва информация, с която децата биха могли сами да попълнят тази клетка.

# 81 882
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Не разбирам много от математика, да не кажа никак, но за мен просто е пропуснато отпечатването на едно число - в първата или последната клетка на верижката. Или липсва информация, с която децата биха могли сами да попълнят тази клетка.
Аха, точно същото казах и аз няколко пъти! Но хората предпочитат да си вярват в някакви конспирации. 😏

# 81 883
  • Мнения: 35 113
Листата на орхидеята ми на места са изсъхнали и като изгорени. Имате ли идея каква може да е причината? Дали съм я преполяла много или ѝ е топло?? Ако печеше слънце щях да си помисля, че  слънцето я е " изгорило" ама сега няма грам слънце , макар че е на перваза

# 81 884
  • София
  • Мнения: 3 951
Къде в София мога да си купя стандартен размер щори /хоризонтални алуминиеви вътрешни/? Трябва ми само за единия прозорец и не ми се занимава с поръчки и доставки?

Общи условия

Активация на акаунт