?Въпроси всякакви?

  • 5 267 057
  • 96 496
  •   4
Отговори
# 87 375
  • Мнения: 10 451
Естествено, че не
Нищо не ядеш и пиеш и гаргариш и миеш

А там ли ще ми вземат секрет или трябва да си купя от аптеката и сама да си взема?
А защо?
Правиш си гаргари, слагаш си компреси с извара и толкоз..
+ лекарят едва ли ще ти вземе, ще те прати най-много до лаборатория за изследване.. ако изобщо реши да го направи

# 87 376
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
Защо изчезнаха капките Вигантол от аптечната мрежа?!

# 87 377
  • Мнения: 3 096
аз я препoръчах, бях при нея миналата година, но нямам никакъв спомен за цената на прегледа.
съжалявам, че не мога да помогна.


Да, аз всъщност попаднах на твоя препоръка случайно и така записах часа, но се оказа, че днес е в отпуска... За първи път реших да ползвам СуперДок за запазване на час и греда...

# 87 378
  • Мнения: 13 082
Изобщо не разчитай на Супердок там, изобщо не го спазват. Отиваш и се редиш. Аз първия път запазих през него и съжалих сто пъти. Но пък си заслужава чакането.

# 87 379
  • Мнения: 3 096
Ами много тъпо се получи, защото часът беше за майка ми, която е за само два-три дена в София. Ще взема да им драсна едно гневно писмо.

Ама и тия от ДКЦ-то са едни убавци. Три пъти звънях да питам колко струва прегледа и ако някой беше благоволил да ми вдигне, можеше и да ми кажат, че отсъства. Сега в последния момент няма как да намеря читав офталмолог...

# 87 380
  • София
  • Мнения: 39 775
А там ли ще ми вземат секрет или трябва да си купя от аптеката и сама да си взема?
на дъщеря ми ѝ взеха проба в лабораторията. Резултатите излязоха за 3 раб. дена.

# 87 381
  • Мнения: 19 059
Защо изчезнаха капките Вигантол от аптечната мрежа?!

И на мен ми е интересно защо. Само Джеймисън предлагат вместо вигантола.

# 87 382
  • София
  • Мнения: 18 709
Аз преди 3  дни купих Вигантол.

# 87 383
  • Мнения: X
Ами много тъпо се получи, защото часът беше за майка ми, която е за само два-три дена в София. Ще взема да им драсна едно гневно писмо.

Ама и тия от ДКЦ-то са едни убавци. Три пъти звънях да питам колко струва прегледа и ако някой беше благоволил да ми вдигне, можеше и да ми кажат, че отсъства. Сега в последния момент няма как да намеря читав офталмолог...
Сериозно ли не може да се запише час?
Ама какво питам,там тоя комплекс от болници са си зле  #2gunfire

# 87 384
  • Мнения: 13 553
Аз преди 3  дни купих Вигантол.
Късметлийка си.

# 87 385
  • София
  • Мнения: 18 709
Преди това ми казваха,че няма внос и е изчерпан.

# 87 386
  • Мнения: 3 096
Ами може, Пелли, аз успях да запиша Grinning Че за капак получих и смс за напомняне на часа Joy Ама дали ще го спазят, е отделен въпрос

# 87 387
  • София
  • Мнения: 11 713
Някой има ли идея от къде мога да купя парфюм на Max Mara? В Дъглас ми казаха, че нямало официален представител за България. В Нотино го няма, а не ми се рискува с измислени сайтове, искам читав парфюм.
На бул Витоша си имат магазин, няма проблем да си го купиш, а ако не си от  София си имат и страница и може и оттам да го закупиш. На мен не ми харесва, има много по добри, но това си е мой вкус.  Peace

# 87 388
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
От къде го купи?
Предлагат само на таблетки.
Да кажат защо е тази липса, ще има ли внос,изтеглен ли е от аптеките....и аптекарите не знаят,вдигат рамене...

# 87 389
  • Мнения: 2 746
С какво да напръскам/наръся вкъщи срещу стоножки от тези дългите жълтеникавите, не домашните? Баща ми днес го е ухапала на ходилото, а майка ми се оказа, че често виждала. Много ме е страх.

Общи условия

Активация на акаунт