?Въпроси всякакви?

  • 5 275 234
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 88 635
  • София
  • Мнения: 4 051
Привет, къде в София изкарват моментни снимки като за документи(3.5 на 4.5 см)?
Благодаря
В Мега мол има машина за моментни снимки. Намира се на етажа с храните, до фрешовете.
Вероятно има и по другите молове.

# 88 636
  • София
  • Мнения: 30 210
Привет, къде в София изкарват моментни снимки като за документи(3.5 на 4.5 см)?
Благодаря
В Мега мол има машина за моментни снимки. Намира се на етажа с храните, до фрешовете.
Вероятно има и по другите молове.
В Ринг МОЛ също. На етаж (-1).

# 88 637
  • Мнения: X
И в мола на Цариградско шосе има машина, но за местоположение ще излъжа - май беше на междинката между 0 и -1 срещу К-Класик.

# 88 638
  • София
  • Мнения: 39 884
Добри, аз моят исках на конен лагер в Ихтиман да го пращам. Ама ме изненадаха със спортен.

# 88 639
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 278
при Багатурите исках да го изпратя.
и аз с него де. Simple Smile

# 88 640
  • Sofia
  • Мнения: 1 062
Банката коя стойност от оценката взема за кредита: Ипотечна заемна стойност на имота или Пазарна стойност след въвеждане в експлоатация

# 88 641
  • Мнения: 19 233
И в Скай сити имаше машина за моментни снимки преди 2 години. Сега не знам как е.

# 88 642
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 278
пак е там. преди входа на фантастико Simple Smile срещу чантите.

# 88 643
  • София
  • Мнения: 38 918
Регистрирах се в Имотния регистър, обаче ми дава Потребителят не е активиран.

И още - дали ще мога да направя справка какво има баща ми като имоти? По-точно ако е наследник на нещо.

# 88 644
  • Мнения: 69 211
Не са ли платени справките там?

# 88 645
  • София
  • Мнения: 38 918
По 1-2 лв са.
Сетих се защо не съм активна. Нали е свършило работното време, не са ми пратили мейл и не мога да си активирам профила.

# 88 646
  • Мнения: X
Не е това причината. Автоматично се получава мейла, в рамките на минута. Да не си въвела на кирилица потребителско име или да не си попълнила вс. задължителни полета? Получи ли потвърждение след като въведе данните, първо трябва да потвърдиш линка от твоя мейл, да платиш справката, която искаш и тогава ще може да получиш информацията.

# 88 647
  • София
  • Мнения: 38 918
Всичко попълних, три пъти ме върна. После ми даде:
Заявлението за използване на услуги от имотния регистър е регистрирано успешно! За активиране на новорегистрирания от Вас потребител вижте съобщението изпратено от oss@icadastre.bg на посочения от Вас E-mail. При липса на такова информирайте ни на тел: 02/ 9486 260, 02/ 9486 262, 02/ 9486 226, 02/ 9486 207.

# 88 648
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 278
прегледай си и спам папката .
ще правиш справка за баща си?
всеки може да направи справка за всеки ли?

# 88 649
  • Мнения: X
Ако не си получила съобщение за активиране, ще се наложи утре да звъниш тогава. По-безболезнено е да се разходиш до АВ, да им кажеш точно каква справка ти трябва, плащаш на ПОС и си готова.

Ако си платиш би трябвало да ти дадат инфо. Съседка на един от имотите на моя баща ѝ бяха извадили пълна справка за имотите му в конкретна община, най-накрая ни издири, защото отказа му от наследство не беше вписан при тях, а само в Районен съд и този имот, от който тя конкретно се интересуваше го нямаше в справката. Не знам след срива миналата година дали не са променили достъпа.

Общи условия

Активация на акаунт