?Въпроси всякакви?

  • 300 134
  • 25 161
  •   1
Отговори
# 25 155
  • София
  • Мнения: 16 035
Как слагате късметите в баницата, за да не се намазняват? Аз ги слагам уж в домакинско фолио, но пак понякога не се чете
късметите ми са от готовите, от Пикадили. Всяка година ги  слагам  на клечки за зъби и забучвам върху баницата след изпичане.

# 25 156
  • Мнения: 108
Как слагате късметите в баницата, за да не се намазняват? Аз ги слагам уж в домакинско фолио, но пак понякога не се чете
Ние си караме с дрянови пъпки, но една година се случи късметите да са върху хартия за печене.

# 25 157
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Късметите ги увивам в алуминиево фолио.


Вени, Като включиш айпад-а, не го ли виждаш в айтюнс?  Подходящ формат ли е филмът? Имам спомени от айпод и музика през айтюнс - песните трябва да са в библиотеката на айтюнс и ги провлачваш към устройството

# 25 158
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, Като включиш айпад-а, не го ли виждаш в айтюнс?  Подходящ формат ли е филмът? Имам спомени от айпод и музика през айтюнс - песните трябва да са в библиотеката на айтюнс и ги провлачваш към устройството
Виждам го, Никол, в мр4 формат е. Обаче после не го виждам в айпада. Няколко пъти пробвах - айпад, айтюнс и на финала ай сиктир  hahaha. Утре ще се пробвам пак, благодаря ти  Hug!

# 25 159
  • Мнения: 3 961
Как слагате късметите в баницата, за да не се намазняват? Аз ги слагам уж в домакинско фолио, но пак понякога не се чете
късметите ми са от готовите, от Пикадили. Всяка година ги  слагам  на клечки за зъби и забучвам върху баницата след изпичане.


А така като са отгоре слагате ли паричка? На мен и във фолио пак се размазват.

# 25 160
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Как слагате късметите в баницата, за да не се намазняват? Аз ги слагам уж в домакинско фолио, но пак понякога не се чете
късметите ми са от готовите, от Пикадили. Всяка година ги  слагам  на клечки за зъби и забучвам върху баницата след изпичане.


А така като са отгоре слагате ли паричка? На мен и във фолио пак се размазват.

Слагам.

# 25 161
  • Мнения: 71
Момичета за много години дасте живи и здрави и много успех през новата година.

Общи условия

Активация на акаунт