Новата игра на Милка

  • 13 221
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 219
И ние чакаме вече от три месеца кажи-речи и като гледам колко хора са писали на стената им във ФБ - то забавени награди, че променяха срока от 40 на 50 работни дни, че объркани доставки. А има хора си чакали някакви бисквитки вече почти година. Много некоректно, все пак това са детски награди. Изложиха се този път яко, дори и децата са малко разочаровани и не искат вече да купувам, защото чакаха , чакаха, пък награди няма. А ианче ме дърпаха точно заради кодовете, вземи та вземи.  А мен вече не ме кефят толкова шоколадите им, много сладки са и нямат вкус на шоколад с какао. 

# 61
  • Мнения: X
И ние си чакаме една дъска.  Sad Много мъчно ми става, дъщеря ми така се радваше, че е спечелила. Писах им на формата за обратна връзка, да видим дали нещо ще се промени.

# 62
  • София
  • Мнения: 12 327
Този път и аз не съм доволна от тях! С кравите бяха много по-бързи  Naughty

# 63
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Нашта дъска я донесоха най после, след 3 месеца чакане.

# 64
  • Мнения: 28
И ние чакаме нашата дъска и възглавничка от началото на март.... Cry

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 6 584
Донесоха ми първо дъската, после след 1-2 седмици и възглавничката. Не съм очарована, честно казано, от нито едно от двете, но децата им се радваха ... временно  Laughing

# 66
  • Мнения: X
Аз пък писах на КЗП.
На Милка бг им обясних случая на формата им за обратна връзка, помолих за отговор, те не реагираха.
Видях си кога съм им дала адреса за доставка - на 05.03.
Мъчно ми е, защото дъщеря ми така се зарадва, че е спечелила за пръв път нещо от такава игра.  Confused
Не че не може да си купим магнитна дъска от магазина, просто е гадно така.

Последна редакция: вт, 20 май 2014, 14:45 от Анонимен

# 67
  • Мнения: X
Получих и така чаканата кравичка, страхотна е.

# 68
  • Мнения: 4 529
Дойде дъската.
Много евтино изглежда и не е нищо особено. Язък за дългото чакане!

# 69
  • Мнения: 113
А някой термос да е спечелил ?  Thinking

# 70
  • софия
  • Мнения: 33 375
Аз Embarassed  Но още не съм го получила.

# 71
  • Мнения: 15 376
А термос от коя игра?

# 72
  • Мнения: 113
от играта с бисквитите....предния месец беше,сега май някакви очила има като награди

# 73
  • София
  • Мнения: 12 327
Аз вече не се надявам да си получа дъската...
Повече няма да им се връзвам на глупостите  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 15 376
Ясно, мерси.

Общи условия

Активация на акаунт