Новата игра на Милка

  • 13 221
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 86
Аз вече не се надявам да си получа дъската...
Повече няма да им се връзвам на глупостите  Rolling Eyes

Аз отидох до куриерската фирма - Тип топ куриери и си взех сама наградите. Обадих се първо по телефона на най-близкия офис до нас и ми казаха че са там.

# 76
  • София
  • Мнения: 12 327
Току що получих СМС от Милка  Laughing

"Извиняваме се за забавянето на доставката на наградата Ви. Очаквайте обаждане на куриер най-късно до 30.06.2014г. Благодарим за разбирането!"

# 77
  • Мнения: 113
Аз да се похваля,регистрирах пак бележка от шоколади и спечелих очила  Party Party пише че ще ги получа до 45 дни(предполагам работни),ама ще ги чакам към септември,като ви слушам колко им се бавят поръчките  Thinking

# 78
  • Мнения: 160
Аз така и не получих магнитната дъска!  Crossing Arms Повече няма да участвам в игрите им. Минаха сигурно 4 месеца от тогава .

# 79
  • При любимите ми хора
  • Мнения: 125
Аз така и не получих магнитната дъска!  Crossing Arms Повече няма да участвам в игрите им. Минаха сигурно 4 месеца от тогава .
Аз също!

# 80
  • София
  • Мнения: 12 327
Аз така и не получих магнитната дъска!  Crossing Arms Повече няма да участвам в игрите им. Минаха сигурно 4 месеца от тогава .

Аз също не получих  Laughing
И аз няма да им се връзвам на глупостите вече  Joy

# 81
  • Мнения: X
Аз я получих. С огромно закъснение, разбира се.

Съжалявам, че има хора, които не са си я получили, изключително неприятно е така да се подвеждат хората. Не че стойността е голяма, а жеста е неприятен.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт