Как спите с дълга коса?

  • 8 009
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 621
Повдигам я нагоре, така хем не ми става "дупка" и не ми се сплесква.

И аз така, но впоследствие тя се разхвърчава.Не ми пречи, никога не съм спала с вързана коса. Wink

# 31
  • Мнения: 229
вързвам я с ластик долу на кок, проблема е когато мъжа ми я застъпи с ръка или гръб, затова гледам да не много разпиляна.

# 32
  • Мнения: 7 186
Пусната и я вдигам нагоре или вързана хлабаво с ластик горе.

# 33
  • София
  • Мнения: 587
Повдигам я нагоре, така хем не ми става "дупка" и не ми се сплесква.

И аз така, но впоследствие тя се разхвърчава.Не ми пречи, никога не съм спала с вързана коса. Wink


И аз така  Peace Peace Peace

# 34
  • Мнения: 524
Брей, че интересно спиш, Блонди Party!!

Ами пускам я и си лягам вярно, че е малко длъжка и от време на време през ноща я намествам да не ми е по лицето, че ме гъделичка. newsm48

Другият ми вариянт е на плитка ( ама не стегната , а така лекичко сплетена) даже може и без ластик на края и лягам , ей, рахат съм... ама утре съмна фризьор да я скъсявам.

# 35
  • Мнения: 1 063
Винаги съм била с дълга коса. Понякога я хващам хлабаво на плитка горе, или изобщо не я връзвам.

# 36
  • Мнения: 2 047
  Спя си върху нея, само да не ми е върху лицето. Пък и спя настрани, така че си е все назад.

# 37
  • Мнения: 3 698
опитай на 2 плитки отстрани.
и аз това щях да предложа.Аз спя и с пусната отметната нагоре и с плитки съм спала, ще свикнеш как ти е най-удобно.

# 38
  • Мнения: 229
Аз имам огромна коса, която стига чак до дупето ми и обикновено преди да си легна или си правя плитка /харесва ми накъдрения ефект на другия ден/ или на опашка. Понякога обаче си е проблем , защото мъжо все се оплаква, че го гъделичка косата ми , а понякога се събуждаме целите оплетени в нея smile3532

# 39
  • Мнения: 2 407
Спя без да я връзвам и не ми пречи!

# 40
  • Мнения: 5 299
Винаги съм била с дълга коса(не 4ак до раменете де), и като си лягам просто я разстилам в горната част на възглавницата, и никога не ми е пре4ела. Heart Eyes Не мога да спя вързана.

# 41
  • София
  • Мнения: 39 817
Аз я отмятам нагоре, а понякога я връзвам съвсем леко на тила, и измествам ластика в ляво или дясно.

# 42
  • Мнения: 3 356
Спя вързана,но не заради държината.
Бобсъна като започне да ме скубе и става страшно-и денем и нощем-вързана.

# 43
  • Мнения: 1 560
И аз спя вързана Wink

# 44
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 
Спя си върху нея, само да не ми е върху лицето. Пък и спя настрани, така че си е все назад.
И аз така, мойта до скоро беше до кръста. Сега е с 20-30см по-къса, ама пак е дългичка.

Общи условия

Активация на акаунт