Как спите с дълга коса?

  • 7 991
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 292
И аз винаги съм била с много дълга коса и никога не ми е пречела , постилам си Laughing я на вълглавницата над главата , като се обърна настрани се усештам често че си я местя и нея /косата/ ,напоследък понеже глезан спи на спалнята при мен го намирам позавил си главичката и той Laughing и така.Според мен всичко е въпрос на навик.

# 16
  • Мнения: 5 317


Повдигам си косата нагоре.Не ми пречи на спането.

# 17
  • Мнения: 40
moqta e kysi4ka i nqmam problemi  newsm44 newsm44

# 18
  • Мнения: 614
Спя с вързана коса, горе на кок, нищо не ме боли.

# 19
  • Мнения: 291
Или я отмятам нагоре или я сплитам на плитка. Никога не ми е пречила. Въпрос на навик, и ти ще свикнеш Grinning

# 20
  • Мнения: 5 622
Мъжа ми я сплита на плитка, всяка вечер  Wink Доста досадно занимание, но няма начин  Confused Когато е на работа и няма кой да ме сплете, я вързвам и аз нагоре.

Ако не я сплета,или вдигна, после съм като кошер в главата. Или като гръмнал бойлер. Както искате, така си го представяйте  hahaha

# 21
  • Мнения: 5 577
И аз я вртзвам моята, доста е дълга - така като на БУБА.

Досадно е, понякога забравям. Става на вълни, но няма начин.

# 22
  • Мнения: 1 489
Спя с вързана коса, горе на кок, нищо не ме боли.
И аз по същия начин.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 639
Вързана...иначе има опасност да се удуша!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цял живот съм била с дълга коса (до кръста) и никога не съм имала проблеми със спането  Simple Smile. Не я връзвам, а я отмятам над главата - колкото и да се въртя, тя си стои там.

 smile3503И аз така, отмятам е назад.

# 25
  • Мнения: 8 505
И аз я отмятах нагоре допреди няколко месеца.Сега не е толкова дълга-окастрих я с 30-40см Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 358
Вързана на хлабава опашка високо, опашката "лежи" на възглавницата и не ме боли нищо.
Peace
Моята в момента не е много дълга, но продължавам да я връзвам така.

# 27
  • Мнения: 17 407
Вързана на тила с хлабав ластик.

# 28
  • Мнения: 952
аз пък нито я връзвам, нито я сплитам на плитка нито нищо, лягам си така както  си е, и сутрин си ставам сресвам сия и готово... Flutter

# 29
  • Мнения: 2 596
Или я отмятам нагоре ... Никога не ми е пречила. Въпрос на навик, и ти ще свикнеш Grinning

И аз така, но моята не е гъста. Абе свиква се.

Общи условия

Активация на акаунт