Бихте ли "тествали" партньора си по този начин?

  • 8 494
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Много рядко нещо може да ме накара да пусна тема, но днес попаднах на това:

"Здравейте,

Чудите се дали вашият приятел е достатъчно сериозен във връзкатава и дали е готов за деца?

Нашето решение ще отговори на всички ваши въпроси.

Продуктът, който предлагаме може да бъде използван, както за подарък, така и за средство за сплотяване на взаимоотношенията между двама влюбени.

Цената е за един брой и включва теста. В момента работим само с една марка, но при желание на клиента можем да се сдобием и с друга. Предлагаме доставка до посочен от Вас адрес, чрез услугите на фирма Еконт.

И все пак Жоро може и да е Виновен!!"



Това, което не ми дава мира, е как точно един такъв "подарък" би довел до "сплотяване на взаимоотношенията между двама влюбени"?  Thinking

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Mr. Green а тест за наРКОтици ?!

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Сигурно бих, ако съм на 15 Rolling Eyes Сега вече какво да му тествам, той мачът свирен Laughing

Но идеята е интересна. Като направим номер 3, ще напикая 10-20 парчета и аз и ще изкарам пари поне за един комплект за изписване, да не ходи,горкото, все с нещата на батковците си hahaha

# 3
  • Мнения: X
Да, може и бизнес аспектите да обсъдим.  Laughing

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Но идеята е интересна. Като направим номер 3, ще напикая 10-20 парчета и аз и ще изкарам пари поне за един комплект за изписване, да не ходи,горкото, все с нещата на батковците си hahaha
Будала! Ще си напълниш няколко буркана, запечатваш и си имаш за години правене и продаване на тестове. То трябват по 5 капки на всеки тест. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 509
Можем да пробваме за я замразяваме Mr. Green,че иначе ще трябва да я заваряваме за капачка поне 5 минути ,пък буркани....ехе мъка hahaha

# 6
  • София
  • Мнения: 38 476
От една страна си помислих за веселата страна на нещата.
Моя съм го тествала вече. Не че видя теста.
От време на време изтръпва, като му кажа, че ще си купя тест.

От друга страна се сетих и за тъжната страна - колко хора си мечтаят да видят две чертички и ми стана тъпо и тъжно.

# 7
  • Мнения: 390
От една страна си помислих за веселата страна на нещата.
Моя съм го тествала вече. Не че видя теста.
От време на време изтръпва, като му кажа, че ще си купя тест.

От друга страна се сетих и за тъжната страна - колко хора си мечтаят да видят две чертички и ми стана тъпо и тъжно.

И на мен ми дойде това в акъла, наистина колко жени се надяват да видят 2 черти.

моят го пробвах един път, ама не по желание. Беше до мен като правихме теста, реагира хладнокръвно на двете черти и почна да ме успокоява. Като излезе кръвния той го видя пръв.

# 8
  • Мнения: X
Ами моя е тестван......  ожени се за мен.    Laughing
Нямахме намерение да се женим точно тогава, плановете ни бяха мааалко по-различни, ама .....на морето не сме били от най-внимателните и резултатът е вече 24 годишен.     Mr. Green

# 9
  • Мнения: 8 891
Не коментирам истински положителен тест при непланирана бременност. Там....
Но намирам за изключително тъпо да покажеш взет от нейде /+/ тест  просто с цел пробване на партньора.

# 10
  • Мнения: X
Е, ако някой толкова държи да изпитва партньора си, има други, далеч по-безобидни и несъсипващи връзката начини.Щото, ако пък той се върже и хукне да се жени, ще трябва бързо-бързо да забременяваш.    Laughing 
А не ми се мисли, ако разбере, че е бил правен на идиот....

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Е, ако някой толкова държи да изпитва партньора си, има други, далеч по-безобидни и несъсипващи връзката начини.Щото, ако пък той се върже и хукне да се жени, ще трябва бързо-бързо да забременяваш.    Laughing 
А не ми се мисли, ако разбере, че е бил правен на идиот....
Лесна работа, показва статистики за мисед, за спонтанни аборти първите 8 седмици и т.н.

# 12
  • Мнения: 7
И след пробата какво?
В първата брачна утрин, казваш "Пошегувах се"?

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
И след пробата какво?
В първата брачна утрин, казваш "Пошегувах се"?
Да не давам идеи, ама варианти многооооооо...........

# 14
  • Мнения: 8 872
Не, не бих, защото не правя на хората това, което не искам да се случва на мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт