Кюретаж и забременяване след това - Тема 50

  • 32 990
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
elenna благодаря за темата  Hug
Дано да донесе само положителни новини и емоции на всички  Wink

# 16
  • Мнения: 1 391
elenna, благодаря за новата тема! Нека я напълним само с добри новини!  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 047
Аз като цяло много лесно го преживях , може би защото , много лесно мина кюртажа без никаква болка (понеже първия път ме драха без упойка - сега ми се стори песен).Мъжа ми пък въобще не показа някаква емоция, макар той беше по на зор да раждам второ!

# 18
  • Мнения: 173
Нека това е последната подобна тема  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 833
Благодаря за темичката! Записвам се, да не ви изпусна  Peace Дано се чуват само хубави новини  Hug

# 20
  • Мнения: 295
Честита ни Юбилейна 50та Темичка!

elenna, благодаря   bouquet

Да се изпълни с хубави новини! И на всички, които някога са влизали тук да им се случват само хубави неща!

# 21
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
И аз се записвам,за да не ви изтърва.
Нека новата юбилейна тема ве изпълни с много положителни тестове Hug

# 22
  • Мнения: 150
Здравейте и дано имаме само хубави новини в юбилейната тема  Hug Hug

Много късмет на всички с изследвания и бременности!

Ние сме почти на финала и чакаме с голямо нетърпение и притеснение!

# 23
  • Мнения: 1 820
elenna благодаря за новата тема!Нека да  е изпълнена само с хубави новини и да няма нови попълнения  Praynig

# 24
  • Мнения: 6 833
Момичета нормално беше първи цикъл да дойде м/ у 30 и 40 ден, нали? Днес ми е 33 ден след кюретажа, а няма никакви признаци да ми идва.

# 25
  • Мнения: 2 603
Деси, спокойно, при всички е различно, на мен първия цикъл ми дойде на 42-я ден. Няма къде да иде, ще дойде, помня, че всички сме се притеснявали, тия дето ни дойде след 30-я ден, де.  Hug И е нормално и да е по-различен като интензивност, болки, продължителност. После се наместват нещата.

# 26
  • София
  • Мнения: 11 763
Dеssy Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ на мен ми дойде около 33 ден след кюретажа, странното е че не усещах никакви предупредителни знаци преди това, нямаше болка в гърдите и болки в кръста. Ще дойде няма къде да бяга. Впрочем аз съм се зачудила че и трите ми цикли са по същия начин и нямам поне болка в гърдите, но бях мяркала някъде из темите че и при други е било така  Thinking

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 886
А кървенето след кюретажа колко е нормално да продължава? Дежурният лекар, който попитах в болницата ми отговори, че колкото при цикъл, а вече е 10 ден Whistling

# 28
  • Мнения: 295
Маце, не помня моя първи цикъл, но е вероятно - ако няма признаци, няма ПМС, просто да е бил ановулаторен - т.е. без овулация.
За цикъла говорихме - сега последно като бях на консултация - се оплаках от силното подуване и на гърди, и на корем, да не говорим как ме болят и то 2те седмици от Ову до М - моята докторка АГ ми каза, че това каквото и да е - е ПМС и значело, че има Овулация! Simple Smile Но и колкото по-сериозно ставало ПМСто, толкова по близо до менопаузата сме били... Дано да не е била права! Confused

Шипка, а болки имаш ли? Температура? Да не би да има какво да чистиш още? На мен ми бяха изписали и метергин мисля, ако имам някакви симптоми като болка или не спира да ми кърви, но само при нужда. Ако имаш някакви "нередности" по-добре бягай на преглед!  Peace

# 29
  • Мнения: 196
А кървенето след кюретажа колко е нормално да продължава? Дежурният лекар, който попитах в болницата ми отговори, че колкото при цикъл, а вече е 10 ден Whistling

И при мен беше към 10 дена и много обилно,следващия беше нормален.

Общи условия

Активация на акаунт