ОКТОМВРИЙКИ 2014 - ТЕМА 1

  • 30 572
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25
Здравейте момичета, искам и аз де се включа към тази прекрасна тема Simple Smile
Сега накратко: Последния МЦ беше на 28 декември. Странното е,  че на 13 януари имах едно зацапване, което беше само веднъж и ме накара да се замисля дали не се е случило най-хубавото. И от този ден до 24.01, когато трябваше да ми дойде, вътрешно си бях сигурна, че има нещо. И така направих уринарен тест(следобеда на 24.01) и още на 10-тата секунда се появи  EFP втората чертичка. Не мога да опиша как се разтреперих и колко развълнувана бях. На 25.01 направих още един тест - и той положителен. Вече бях сигурна. А вчера си пуснах кръвен тест и ЧХГ-то ми е 842.6000
На преглед ми казаха да отида на 6 февруари. Калкулатора ми изчисли термин - 3 октомври. Много сме щастливи със съпруга ми, това е дълго чакано и много желано дете и се надявам всичко да е ок Simple Smile
Стискам палци и на всички вас бъдещи мами, всичко да е наред!
 Hug   bouquet  Hug

# 61
  • Мнения: 105
amour, Честито мила, браво много се радвам.. моя термин излиза н 02.10 Simple Smile  Бог с нас и да си имаме здрави бебенце!!!   bouquet

# 62
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 055
Здравейте бъдещи мами !!!! Първо искам да ви пожелая една лека , безпроблемна и пълна с емоции ( положителни разбира се ) бременност и на финала здрави , пухкави и хубави бебенце !!!! Моето чудо се случи на 20. 10 .2013 г. имам си едно прекрасно бебенце , та разбирам как се чувсте в момента, колко сте объркани ( мамите , които им е за пръв път ) и даже ви е страх . Искам да ви кажа - насладете се на този период максимално-това е вълшебство ,което не се знае дали ще ви се случи пак . Хапвайте ,разхождайте се , мислете позитивно ,смейте се , снимате се ,очаквайте с трепет бебчетата. Ох ,чак ми се прииска пак да съм бременна Та така Simple Smile Аз се записвам тук и ще се радвам ако мога да бъда с нещо полезна- не се притеснявайте - каквото мога ,ще помогна и ще споделя .  newsm51

# 63
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
amour,честито и моят термин е на 03.10 според калкулатора.
 Dee_dee_7 ,много мило! Да е живо и здраво детенцето ти! Много точно си описала емоциите.
Мен ме притеснява малко,че в деня на теста имах болки като при М,продължиха няколко дни,сега като че ли затихнаха,но пак усещам някаква тъпа болка,не е точно и болка,не знам как да обясня. На моменти е,не е постоянно. Чета на много места,че е нормално,но и се страхувам малко. Нямам търпение просто да ида на лекар и да си задам въпросите,ще се побъркам от чакане

# 64
  • София
  • Мнения: 351
Моят преглед днес мина...видяха се два плодни сака Shocked Joy. Лекарката каза, че има голяма вероятност единият да изчезне ( синдрома на изчезващия близнак), така че засега няма нищо сигурно. Боже, ако са две, тотално ще си изгубя акъла Laughing.Шегувам се, нямам търпение до следващия преглед след две седмици.
Откри ми обаче полип на цервикалния канал, утре ще ходя ми го махат, после ми каза да го занеса за изследване в лаборатория. Доста се притесних. Течението, което имах вероятно е от него.
Успех на всички!

# 65
  • Мнения: 57
Dee_dee_7, благодаря за насърчителните думи! Много мило ми стана!  Hug

Нимерия, в коя г.с. си? Това с плодните сакове е интересно Simple Smile) Ако се окажат два, ще е двойна радостта! Чакам с нетърпение да разказваш при следващите прегледи! Надявам се да няма нишо кой знае какво с този полип! Аз мислех, че на първи преглед само търсят наличие на плоден сак, не взимат секрети и не разглеждат влагалището или поне така са ми казвали близки бременни приятелки  ooooh!

Моят преглед е утре в 9, ще пиша след това какво е станало! Сега мисля какви въпроси имам да задавам и си ги записвам  Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 351
Amni, интересно е да, но аз изобщо не очаквах и представи си ме , като чух "Яяя ама те са два!" Laughing.
Иначе микробиологията аз си я поисках, понеже имам жълтеникаво течение от 1 седмица, а и отдавна не бях пускала.
Аз имах много въпроси и всички ги забравих и си тръгнах бързо бързо Laughing.
На листа ми е написала - Пета седмица, два плодни сака с размер 3мм.
Успех!

# 67
  • Мнения: 105
ехаа че готинооо Нимерия, и аз искам близнации, хихих Simple Smile) аз съм утре на преглед, Успех на всички  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 25
Моят преглед днес мина...видяха се два плодни сака Shocked Joy. Лекарката каза, че има голяма вероятност единият да изчезне ( синдрома на изчезващия близнак), така че засега няма нищо сигурно. Боже, ако са две, тотално ще си изгубя акъла Laughing.Шегувам се, нямам търпение до следващия преглед след две седмици.
Откри ми обаче полип на цервикалния канал, утре ще ходя ми го махат, после ми каза да го занеса за изследване в лаборатория. Доста се притесних. Течението, което имах вероятно е от него.
Успех на всички!


Здравей Нимерия, и честито!!! Simple Smile
Как ги виждат плодните сакчета, не е ли рано. Казваш че термина ти е на 5.10.2014, значи два дни след моя, а на мен доктора ми каза най-рано на 5-6 февруари да отида.
Супер, че вече имаш поне малко яснота. Много  Hug и лека бременност, пък била тя и с близнаци  bouquet

# 69
  • Мнения: 25
amour,честито и моят термин е на 03.10 според калкулатора.

Цитат


Супер Аn. Заедно ще си  preggo   smile3501

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 22:08 от amour

# 70
  • София
  • Мнения: 351
Не знам, видяха се много ясно, с вагинален ултразвук. И снимки ми даде, моя мъж ги гледа сто часа и каза, че нищо не се различава, ама аз много добре ги виждам Laughing.

# 71
  • Мнения: 1 235
Dee_dee_7, много мило, описа нещата точно.
Нимерия, честито за двойната радост, в моя род също има близнаци, та се чудя възможно ли е Simple Smile
Аз не издържах и си запазих час за петък. Исках да е по-късно, но нямам търпение.
Започнаха много притеснения у мен дали не съм направила нещо на плода с тези лекарства и се притеснявам, че нямам много симптоми.
Ние още не сме казали на никого, чакаме доки да си каже тежката дума. Вие споделихте ли вече?

# 72
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Нимерия, много хубаво!Каква изненада само а?
kle0patra,според мен добре си постъпила.Ще стискам палци,всичко да е наред и да си по-спокойна след прегледа.

Аз днес едва станах от леглото. Като станах,дойдох в кухнята,ММ направил кафе и ми се догади от мириса му. Усетих първото си гадене днес. Но дано не продължи,защото имам много важен тест,ако изляза от стаята няма да ме допуснат обратно сигурно.За сега се оправих.
 Hugпрегръдки на всички.Успешен ден!

# 73
  • Мнения: 105
Според мен е рано за симптоми... т.е за гадене итн... или всичко си е индивидуално... аз също нямам симптоми... мисля че след 6-та седмица се появяват.. иначе сега само внушение си правим Simple Smile

# 74
  • Мнения: 105
аз имам един близък приятел Аг, вчера говорих с него и той ми каза следното: последния ми цикъл беше на 26.12.2013, и термина е на 04.10. т.е калкулатора ми дава на 02.10... така че, не му вярвам на калкулатора, той дава само представа горе долу... най-добре е с лекаря да си говорим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт