Когато вярата срещне надеждата животът намира начин!-тема 53

  • 16 034
  • 702
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 421
И аз съм тук вече  Mr. Green Цвети, Афродитке-благодаря за темата  Hug На всички само положителни емоции и сладки бебоци накрая  Heart Eyes  newsm32
А иначе момичета след като научих резултата от кръвния ми е някак апатично  Tired не съм се притеснила, не се навивам...просто искам да знам причината защо се случва това и това с мен Wink (Рости-не съм под стрес ,както миналата година,ако бях-поне щеше да е обяснение) Но надявам се понеделник да разбера след прегледа  Whistling
Лекичка и бебоносна на  всички  Mr. Green май вече спинкате  smile3524

# 31
  • Мнения: 1 015
И аз се вклу4вам в темата Hug, стискам палци  Praynigна вси4ки 4акащи като мен ,скоро да видят така бленуваните две 4ерти. EFP

# 32
  • Мнения: 1 015
Жабурана и аз съм нова и добре дошла. Тук моми4етата са страхотни. newsm51 П.С Моми4ета на мен ми дойде преди малко, Cry дори не успях да си направя теста .ooooh! Но нищо не губя вяра с нетърпение ще 4акам другия месец .Hug

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 07:20 от bs30

# 33
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Съжалявам bs30  Hug
Аз пък преди малко направих още един тест.Чертичката си е там,но не се е удебелила,същата си е. Надявам се да не означава нещо лошо. Утре ще запазва час при лекар. Но сигурно ще е за след седмица,не знам кога най рано мога да отида,за да се установи бременността.
Цвети,чакаме те,какво става с теб?

# 34
  • Мнения: 1 015
Ан стискам палци вси4ко да е наред .Praynig

# 35
  • Мнения: 4 954
Ан, не е притеснявай, че не се е удебелила. Важното е, че е там.  Hug

# 36
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Благодаря за успокоението!  Hug

# 37
  • Мнения: 935
Добро Утро!   Nature Sun With Face
 Темата е страхотна...Цвети Affroditta ,Благодаря   bouquet
bs30  Hug
Жабурана,добре дошла и на теб  Hug
Аз си стоя и не чакам ,това е при мен общо взето.БТ от 3-4 дни ми се повиши ,но не става по-висока стои си все на 36,7...вчера по обяд усещах болки,нещо като ПМС,но това нищо не ми говори...много ми рано за датата за М,чак на 4-ти февруари е,а и за бременни признаци също ...май започвам и аз да се филмирам с разни усещания  #Crazy Laughing
 Хубав ден на всички! Hug

# 38
  • Мнения: 1 726
Добро утро момичета Simple Smile
Ех ама сте оправни невести, че и старата тема сте запълнили, пък и нова сте направили Simple Smile БРАВО!!!
Хубава снежна неделя ви желая...като изключим пътищата, по които ми се наложи да путувам с 20-30 км/ч сутринта е много красиво! Wink

# 39
  • Мнения: 2 926
Приемате ли нови попълнения? Rolling Eyes
/макар и не съвсем нови/
Пишех преди, пишех и не много отдавна, но в другата тема.
Сега имам нужда от вас.

# 40
  • Мнения: 25
Добро утро и от мен. И аз да се запиша в новата тема.

# 41
  • Мнения: 145
  food002  food010 Добро утро момичета
Цвети, Афродита благодаря за новата тема, дано в нея има нови рекорди
Добре дошли на всички нови момичета и късмет   bouquet
Аз най-накрая успях да я хвана тая овулация, вчера имах две еднакви черти на теста, а днес тестовата дори е по-тъмна от контролната. Ще чакам резултата  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 139
Добро красиво и снежно утро!  Flutter
Пожелавам ви усмихната, топла и уютна неделя  Hug

Карамел`
, тук сме  Hug  bouquet Добре дошла!

# 43
  • Мнения: 442
Карамел,добре дошла  Hug Тук е мястото на положителните тестове ,да знаеш  Grinning  bouquet
Герганка,късмет и прегръдки,мила ,дано резултата е на лице след 2 седмици  Praynig Hug
Във Варна е леко побеляло,но по-скоро вали скреж,от колкото сняг,но и това е радост  Laughing
Утре го очакване да си е чист снежец вече  Praynig
А аз пожелавам в тази прекрасна тема на ден по минимум 3 положителни теста за бременност да виждаме  Praynig Hug
Снощи сънувах,че вече съм отишла на лекар и са ми видяли точица в матката  Blush
Ще видим утре на така дългоочакваният преглед дали ще видим  Praynig Praynig Praynig  bouquet
Прекрасен ден ви желая момичета  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 4
Нека на всички надеждата се сбъдне и да имат две чертички! EFP

Общи условия

Активация на акаунт