ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 46 тема

  • 32 779
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 406
Здравейте, имам следния проблем, искам да прибера кучето си обратно в България, сега се намира в Leeuwarden, Холандия. Ако някой пътува с кола от там (ще си платим за услугата) или има информация за хора които превозват животни моля да ми пише!
Свилен Стаматов

Булгариан Анимал Транспорт ЕООД Виж в Гугъл, някой авиокомпании също извършват тази услуга.
Рапунцел, зор е видяло момчето бе, то не е виновно милото Simple Smile
Анче, тази толумбичка направо да я заядеш Joy Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 574
 Heart Eyes Малкият кремчо ми прилича на снежен човек все едно е две топчици една върху друга  Joy Сега ще му направим едно колажче с мама и тати. Ако беше момиченце нямаше да се размине с целувките по тумбата ама тея пишльовци са неудобни за целувки  hahaha

Я дайте някоя интересна идея за име или словосъчетание започващо със Z.  Трябва да е благозвучно като се сложи отпред Anfaris King Z....  или пък ако ви идва на ум красиво име или пак словосъчетание за моме и момиче с буква Y (Anfaris King Y.... Anfaris King Y....)

Рапунцел , еми и ние сме от вашата партия на посерковците особено като водя бебоци на ваксина  Blush Embarassed

Каргото ще излезе доста тлъстичко като сума за жалост. Жалко, че не беше преди месец това запитване за Холандия имах роднини да идат насам. Сега не ми иде нищо наум, но ако се сетя ще пиша.

Последна редакция: вт, 18 фев 2014, 20:04 от Ancheto

# 707
  • Мнения: X
Ох, не мога да се сдържа и да не ви покажа тридневния шкимбо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Много е сладък, само за целувки!  Kissing Heart

Имена със Z, като разгледах из нета: Zakie, Zaky, Zeeve, Zero, Zeus, Zimon, Zosimo, Zoe  Simple Smile

# 708
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Предлагам Зумба  Laughing .

# 709
  • Мнения: 574
 Hug  мерси, слагам ги в списъка. Аз измъдрих сега едни ама още не е окончателно, де  Laughing
 newsm78
Anfaris King You Are My Dream - Ти си моята мечта
Anfaris King You Are My Love - Ти си моята любов
Anfaris King Yule Log - бъдник
Anfaris King Yami - сладичко

Anfaris King Zenith - Зенит
Anfaris King Zeal - Усърдие
Anfaris King Zowie
Anfaris King Zappy - Енергичен

Anfaris King Zakie
Anfaris King Zaky
Anfaris King Zeeve
Anfaris King Zero - това малко като превод не ми пасва заради нулата
Anfaris King Zeus - Зевс
Anfaris King Zimon
Anfaris King Zosimo
Anfaris King Zoe  - това не е ли женско?
Anfaris King Zumba

 newsm78

# 710
  • Sofiа
  • Мнения: 3 244
Anfaris King Zing
Anfaris King Zeego
Anfaris King Zander

# 711
  • на морето
  • Мнения: 103
Anfaris King Zulu
Anfaris King Yorick
Anfaris King Yoly

# 712
  • Мнения: 574
Попришпориха ме да давам бързо името, че ми правиха картичка на бебо и ще бъде Зенит.
Скрит текст:

# 713
  • София
  • Мнения: 11 134
Разкошно бебе.  Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 406
Голям сладур е толумбичката сладка Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен  wavey
 
Малкия Зенит е направо разкошен...  Heart Eyes Heart Eyes И името му е много хубаво. А понеже гледам, че си предлагала с Y имена, те имената не вървят ли според буквата на кучилото?  newsm78 Или аз съм останала с грешни впечатления. Гледала съм как ги кръщават в БКК Бигъл. Примерно кучило D и всички имена започват с "Д" Simple Smile

# 716
  • Мнения: 574
Да, точно така се кръщават. Мислих две имена за предното кучило за Рижко и Дундя  Laughing
Снощи реших да са Anfaris King You Are My Dream и Anfaris King You Are My Love само трябва да реша кое ще е за момче и кое за момиче  Wink . А Зенит остана самичък в кучилото и затова само едно име ми трябваше с Z . Ох, тоя Зенит ми иде .... Днес е още по-дебел и му се смеем, че все едно е бременен  hahaha

# 717
  • Мнения: 5
Аааа ти и на трите кученца търсиш Simple Smile Аз разбрах, че само на Зенит избираше име.... пак съм се объркала аххахах  Crazy

Да взема и аз моя данък да си платя...

Скрит текст:

# 718
  • Мнения: 574
Яка цепеница сте си намерили и моите много обичат да ръбат клечки, но често повръщат след това.

# 719
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Анче - с тези твои сладки снимки на бебета , снощи цяла нощ не съм спала  Blush
Сънувам, че къщата ми е пълна с малки кокери и всичките искат да спят при мен в леглото.
Точно успея да приспя няколко и другите се събудят ... и така цяла нощ  Joy

Общи условия

Активация на акаунт