СЕПТЕМВРИЙКИ със усмивки на лица тръпнем, за да чуем сърчица

  • 32 220
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3
Момичета,приятен преглед утре  Laughing
Аз да кажа за ММ,че винаги идва с мен,защото пътуваме от далече до София и понеже сме ин витро и е натрупал много стрес, е много смешен докато ме чака пред кабинета  Joy  излизам-казвам му,че всичко е наред -той(пребледнял):май не си много сигурна!?!  Joy  и започва да оглежда снимката все едно разбира нещо,но поне се успокоява  Laughing
Нощни очи колко си организирана и ерудирана и винаги с отговор на всяко терзание на не знаещите!!! Браво   bouquet

# 736
  • Мнения: 442
В 7г.с. съм.
Нито снимка ,нито нищо .Само ми го показа да го видя ,да се успокоя.Не ми подейства успокоително.
Чудя се какво да предприема.Не мога да стоя така.
На мен може би за това докторката ми каза да отида за пулс в 8-ма едмица ,явно тогава е най-сигурно и да не ме притеснява,както се е случило с теб  Peace
Не се безпокой,мила другата седмица всичко ще е наред ,обещавам ти  Hug

# 737
  • Мнения: 94
Момичета, аз днес отидох на ендокринолог по спешност, така да се каже, при д-р Начев. като му се обадих ми се накара че не съм отишла по рано и веднага да отивам на преглед при него. Та се наканих и отидох Simple Smile Увеличи ми дозата на л-тироксина на 100 микрограма и след 30-дни трябва да отида да видим ТСХ и ФТ4, Сега вече трябва да следя и този хормон.

# 738
  • Мнения: 264
И аз днес бях на ендокринолог, вече с готовите изследвания. Всичко е ОК  Simple Smile . Цвети, може да съм пропуснала, но ти занесе ли му актуални изследвания? Как така ти увеличи дозата?

# 739
  • Мнения: 94
Отидох с тези от последното изследване. Той ми обясни че когато е зима, не се покачва ТСХ толкова. И ми каза че това изследване ще важи до края на февруари. И сега вече почваме да ги следим хормоните на 30 дена Simple Smile

# 740
  • Мнения: 641
Здравейте, мами!

Добре дошли на новите коремчета!

Рали, сутринта се опитах да пиша от телефона, ама не ми се получи. Та исках да допиша по повод работата – ако наистина не ти е изключително важно финансово, не поемай такъв сериозен ангажимент веднага след като родиш, шефът ти иска да те натовари все едно си на работа целодневно. Може би ако сте в добри взаимоотношения можеш да обсъдиш с него някакъв компромисен вариант, първите 2 месеца да работиш по малко като подпомагаш някой, който ще обучиш дотогава, пък после да си поемеш ти нещата ако прецениш, че е ок за теб.
Относно татковците в кабинета при преглед, моя не е пропускал нито един преглед от предишната и от тази ми бременост, не мисля и да пропусне, аз на раждането смятам също да бъде с мен и до мен и да си поеме детето, ако му дадат. Та от моя гледна точка не виждам нищо притеснително, било то с вагинален или коремен ехограф. И цитонамазка са ми взимали пред него даже. Интересно обаче до момента никой доктор не е правил проблем, че влиза с мен, ама ние и не питаме може ли, не може ли – не ми е хрумвало даже, някак като естествено го приемах Thinking
Йоана, мъж ми, предишният път купи въдица за детето преди да се роди синът ни Mr. Green. От както е на 3 малкият, лятото не мога да ги видя почивните дни, хващат палатката, въдиците, кучето и заминават нанякъде.
Да се похваля, тази вечер за първи път от нова година насам, успях да сготвя без да изтичам до тоалетната, заради миризмата на всичко
Тиата, много мило това как мъж ти иска да участва в бременеенето. Моят миналият път съжаляваше за кърменето, че не можел той - хем да ме отменя, хем да се гушка наволя с малкия Laughing
И още неща исках да пиша, обаче изкукуригах  ooooh!– пусти беременен мозък, след малко като се сетя  - пак

Хубава и усмихната вечер  bouquet

Последна редакция: ср, 12 фев 2014, 22:36 от Espa

# 741
  • Мнения: 264
Аз това следене през 30 дни го започнах още в началото на януари. Единият път пред мен за влизане в кабинета на Лазарова имаше още три бременни. Стана ми много забавно. Приличаше на женска консултация  Wink

# 742
  • Мнения: 94
Аз това следене през 30 дни го започнах още в началото на януари. Единият път пред мен за влизане в кабинета на Лазарова имаше още три бременни. Стана ми много забавно. Приличаше на женска консултация  Wink

Аз до сега го следях на 45 дни и то само ТСХ, сега освен него ще е и ФТ4. Трябва да следя да не получавам сърцебиене в спокойно състояние.
Да ви се оплача момичета, ще се пръсна, наядох се като попско дете пред задушница Embarassed Скоро няма да ям толкова, обещавам си го на себе си  Rolling Eyes  Joy

# 743
  • Мнения: 1 721
Момичета, аз днес отидох на ендокринолог по спешност, така да се каже, при д-р Начев. като му се обадих ми се накара че не съм отишла по рано и веднага да отивам на преглед при него. Та се наканих и отидох Simple Smile Увеличи ми дозата на л-тироксина на 100 микрограма и след 30-дни трябва да отида да видим ТСХ и ФТ4, Сега вече трябва да следя и този хормон.

Цвети, защо си ходила по спешност при него? Аз мислех да го посетя след ФМ..

# 744
  • Мнения: 94
Момичета, аз днес отидох на ендокринолог по спешност, така да се каже, при д-р Начев. като му се обадих ми се накара че не съм отишла по рано и веднага да отивам на преглед при него. Та се наканих и отидох Simple Smile Увеличи ми дозата на л-тироксина на 100 микрограма и след 30-дни трябва да отида да видим ТСХ и ФТ4, Сега вече трябва да следя и този хормон.

Цвети, защо си ходила по спешност при него? Аз мислех да го посетя след ФМ..


Ами днес следобед му се обадих да го питам трябва ли да пускам ново изследване за ТСХ и му казах че вече има бременност ( тъй като така се бяхме разбрали, като настъпи бременност задължително да отида при него, аз даже се забавих малко) и той ми каза, че след понеделник щяло да бъде късно и трябва да отида или днес или утре и аз реших да отида днес, че утре няма как. А то не е точно по спешност де, ама не ми дойде друга дума Simple Smile Поне това свърших да ми се разкара от главата, поне за следващите 30 дни, само Simple Smile

# 745
  • София
  • Мнения: 358
Мaцкиииии, хaйде и aз нaй-сетне отивaм дa чуя сърчице и дa се регистрирaм. Успех нa всички днес с прегледоте, че мaй сме достa.
Относно тaтковците, ММ преднaтa бременност не е изпуснaл нито един преглед, бил той коремен или вaгинaлен. Дори и зa миг не съм си помислялa дa го остaвя от вън дa чaкa. Някaк ми е неестествено дa не е с мен. Сaмо дето с тaзи бременност нямa кaк, понеже трябвa дa гледa мaлкото, докaто ме нямa. Мaлко ми е криво, в моментa пътувaм нaтaм и кaто знaм,че нямa дa може дa сподели емоциите ми......и ми стaвa тъжно. Aмa нищо, де, все някой път ще ще вземем и мaлкияс нaс или ще го гледaмaйкa ми. Хaйде мaцки, ще се отчетa след прегледa.

# 746
  • Мнения: 264
Matsutka, успех!

# 747
  • Мнения: 27
Добро утро на всички мами  и тази сутрин от мен, успех на тези, които са на преглед днес, стискам им много палци!
Зачетох, че сте коментирали присъствието на мъжката част от човечеството на прегледите! Относно това да се включа и аз, понеже с ММ ни е за първи път това изживяване и аз го карам да идва с мен, не само на коремните, но и на вагиналните, мен това не ме притеснява, няма какво ново да види, освен че може да се зарадва истински на бебчо, защото като му го показвам на снимката и му обяснявам кое какво му е, той ми вика "как виждаш тези неща, аз нищо не виждам". Но колкото и да го карам, каза че на вагиналния ехограф няма да влезе, щял да бие доктора, хахаха, представяте ли си, еми това е положението, ама аз си мога и самичка, оправна съм си от мъничка, хахахаха!

# 748
  • Мнения: 1 687
цвети, на мен начев ми беше казал в момента, в който видя двете черти на теста да тичам при него и така и направих. след мм той беше пърият, който разбра, че съм бременна Laughing

ама аз имам един спонтанен аборт, за който съм си решила, че е заради неустановеното ми тогава хашимото и съм си наплашена Rolling Eyes

# 749
  • Мнения: 53
 Добро утро!!!

На matsutka и всички мами, които днес са на преглед успех!!!

Относно татковците и аз да кажа, при първата ми бременност влезе с мен, на прегледа, в който трябваше да чуем сърчице. Тогава това така и не стана.
Сега мисля да влезе с мен на ФМ. Макар че по половин час му обяснявам, къде на снимката точно е бебето  Grinning. Снощи докато гледах снимката на една мама от форума му обясних, че и нашето бебе ще е толкова добре оформено следващия път ме попита защо бебето е с главата надолу нямало ли да му стане нещо  ooooh!. Такива са мъжете  Wink !!

Хубав ден!!

Общи условия

Активация на акаунт