Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 59

  • 90 040
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 440

ninnann, благодаря за темата   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 053
Нинче   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 424
Нинка, благодаря за темата   bouquet

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 399
И аз благодаря, не мога да пропусна тази тема, че много ценна информация черпя   bouquet

# 20
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Точно това е идеята на виртуалната ДСК, че се разпознава като кредитна и минава почти навсякъде.

# 21
  • Мнения: 2 199
Здравейте!
Не съм сигурна дали пиша в правлината тема, ако не съм на правилното място, моля да ме извините  Hug
Някой поръчвал ли е, чрез посредник от този сайт нещо?

http://store-uk.hugoboss.com

Дали приемат българска карта?

# 22
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
В Marks&Spencer има 20 % намаление, пише само за днес  Peace

# 23
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Нинка благодарим за темичката  bouquet
Имам въпрос дали мога да пазарувам с дебитна англ.карта от сайтовете Next,H&M и другите които не приемат БГ карти?

# 24
  • Мнения: 17
А дали магазините ТК Макс и PRIMARK имат он-лайн магазин?

Primark упорито отказват да си направят онлайн магазин, но затова пък много техни неща има в ибей:
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR1 … t=0&_from=R40

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 156
Благодаря за темата   bouquet

# 26
  • Мнения: 914
Да попитам: имате ли впечатления от апрески на Крокс? http://www.amazon.co.uk/dp/B007PY5T4Q/ref=dra_a_rv_ff_fx_it_P200 … =dradisplay0bb-21
Повечето мнения са, че са топли, удобни и т.н, но има две три, че нямат всъщност никаква подплата (и като как ще са толкова топли тогава?) и че не са всъщност особено зимни. И ако са хубави - тази цена да я броя ли за супер намаление (не съм им следила цените досега)?

# 27
  • София
  • Мнения: 263
инкс, ще си копирам отговора от друга тема,че скоро го писах.
....моето дете изкара с този модел Crocs миналата зима. Много са лекички -това ме спечели мен, а тя никога не е казала, че й е студено на краката. В най- големия студ слагахме дебели чорапи.  Обаче се пързаляха доста, нямат добър грайфер. Мерихме и модела, който ти си показала, но трудно напъхвах панталон и ако е малко детето мисля, че моделът с лепенката е по- удачен. За тази година се отказах от тях, защото не са зимен ботуш за сняг, по моите разбирания.......
А за подплата- твоят модел- има нещо, не е тънко ботушчето и аз вярвам, че топлят. Но да не те подведа- друг беше нашият модел. За мен цена до 23 паунда е добра. Тук миналата година ги гледах по 110 лв. сега не знам колко са.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Нинка благодарим за темичката  bouquet
Имам въпрос дали мога да пазарувам с дебитна англ.карта от сайтовете Next,H&M и другите които не приемат БГ карти?

В Next може и да стане, ако картата има правилните настройки, но за H&M последно четох, че следят и ай пи адреса, така че едва ли

# 29
  • Мнения: 914
 oki4, мерси!
Търся нещо, което наистина да не пропуска и да е топло Simple Smile Може би да взема да ги пробвам.
Ако някой има по-добри предложения ще съм благодарна за насоките:)

Общи условия

Активация на акаунт