Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 59

  • 90 052
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 495
В неделя пуснах за проба няколко бебешки дрешки от Теско и до днес поръчката е In progress. Това нормално ли е? Пазарувах с една карта, за която нямам банкиране и не помня пина, та не мога да разбера изтеглени ли са парите.

# 691
  • Мнения: 238
Аз на 28.11. късно през нощта поръчах от Теско дрешки и до вчера също беше In progress. Днес получих мейл (изпратен е късно снощи от тях), че е в доставка и следобяд - мейл от превозвача, че е получена. Имат забавяне покрай черния петък и идващите празници.

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 9 726
NBM, можеш ли да ми препоръчаш какъв размер от Маркс и Спенсър да му поръчвам за височина 128 см? Много ми харесаха моделите им, няма да му висят.
Благодаря отново!  Hug Grinning

Синът ми е също 128см, точно преминахме на размер 6-7г. Утре ще ти дам точните размери, както и на по-долния номер 5-6г. (имаме всички размери от 2 годишен нагоре  Joy )

# 693
  • Мнения: 170
изпуснала съм новата тема..
Искам да се запиша и да ви следя!  Simple Smile

# 694
  • Мнения: 762
Момичета, препоръчайте ми сайтове за спално бельо. Търся комплекти от египетски памук или сатениран памук.

# 695
  • Мнения: 62
Имам малко нужда от помощ, някой от вас пазарува ли от currys.co.uk като тръгна да правя регистрация ми изписва грешен пощенски код - този на габко използвам ще ми каже ли някой къде греша. Благодаря предварително!  bouquet

# 696
  • Мнения: 300
NBM, отново благодаря за помощта!  Grinning Hug

# 697
  • Мнения: 495
 Mia66, благодаря за отговоря, и моята поръчка е изпратена вече. С коя фирма доставят Теско? Изпратили са ми един гол тракинг номер, а превозвачът, който използвах е чисто нов и не знам как работи.

# 698
  • Мнения: 659
Mia66, благодаря за отговоря, и моята поръчка е изпратена вече. С коя фирма доставят Теско? Изпратили са ми един гол тракинг номер, а превозвачът, който използвах е чисто нов и не знам как работи.

С Хермес работят,трябва да имаш линк за проследяване в мейла.

# 699
  • Мнения: 495
 ЛЪВИЦA, благодаря за включването. С риск да стана досадна ще помоля вещите да се включат отново.
Ето какво излиза:
Date Time Status
07/12/2014  15:44  Misrouted to Incorrect Depot 
06/12/2014  01:39  Hub Trailer Via Sorter 
05/12/2014  15:09  Order Generated 
Какво значи това?

# 700
  • Мнения: 238
Това последното ми звучи като да е неправилно разпределена, но нищо конкретно не мога да кажа. Моята без номер за проследяване стигна при превозвача и вече пътува към БГ.

# 701
  • Мнения: 6 031
От Теско-гросъри може ли да се поръчва директно до тук?

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 9 726
NBM, отново благодаря за помощта!  Grinning Hug

Ти хубаво благодариш, но аз съм забравила да дам размери  Embarassed

5-6г - около 67см дължина общо (прани многократно, най-ползваните дрехи са)
6-7г - около 71см дължина общо за сивите, тъмносините са около 72-73см (от кръста до долу)

Често има разминаване в двата цвята, едните са малко по-дълги от другите, май се презастраховат ако е къс да не са и двата, ако е дълъг - поне единия да се носи  Laughing

Забелязала съм, че имат и разлика в различните години - малкият носи 2-3г останали от батко му (купувани преди 4години), а новите 2-3г, които съм купила са му големи още. Мерих разликата - 4см е.

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 13:53 от NBM

# 703
  • Мнения: 385
Здравейте!
Надявам се пиша на правилното място Simple Smile
На 28.11 поръчах тази играчка от amazon.co.uk с превозвач. Доставката се очакваше да е между 05.12 и 09.12, а в amazon виждам само това като информация:
28 November 2014
Tracking Information:
Ship Carrier:   Hermes Logistik Gruppe
Tracking ID:   86- 244- 83- 24961038- 2

Dispatched

Как мога да разбера докъде е стигнала?
Благодаря Hug
 

# 704
  • Мнения: 659
Здравейте!
Надявам се пиша на правилното място Simple Smile
На 28.11 поръчах тази играчка от amazon.co.uk с превозвач. Доставката се очакваше да е между 05.12 и 09.12, а в amazon виждам само това като информация:
28 November 2014
Tracking Information:
Ship Carrier:   Hermes Logistik Gruppe
Tracking ID:   86- 244- 83- 24961038- 2

Dispatched

Как мога да разбера докъде е стигнала?
Благодаря Hug
 

Тук можеш да го провериш,напиши си номера,но само цифрите и кода на превозвача.

Общи условия

Активация на акаунт