"Интернационални мацки тук сме се събрали, всяка чака 2 чертички да удари"Над 35

  • 25 489
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 679
Перу- много хубава къщурка си имаш  Heart Eyes Какво правиш с цвеклото- салатка или сок ?
Относно е-books полвзам за Киндъла програма  "Calibre ebook management"и оттам си качвам книгите то могат да се обрънат от pdf в редица други формати като "mobi" което ми е нужно на мен. Качвам си книги на български от chitanka.info.,а английски от някой торент си тегля като ми притрябват, или от служебната библиотека Simple Smile Скоро да си призная не съм му обръщала внимание на Киндъла Sad
Относно сока от лимони и аз знам,че се окислява Вит. С от въздуха за съжаление...

# 61
  • Мнения: 2 473
И понеже днес помъдрявам или остарявам ви черпя с тортичка!  И ръся с прашец babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 62
  • Мнения: 8 532
Тита, добро утро Simple Smile



Бъди здрава! Бъди много обичана!

# 63
  • Мнения: 2 603
Тита, честит рожден ден! Желая ти много здраве и късмет, сбъдване на най-съкровената ти мечта и...лека и спокойна бременност и здраво бебче!

При нас от дъжд обърна отново на сняг...зима е. Перу, тоз изглед знаеш ли с какво върви, от къщата ви - с къкрещи сърми зелев лист и кълцано месо и червено винце  Laughing и хубав филм.

# 64
  • Мнения: 6 899
Привет!  wavey

Перуника, мнооого хубава гледка.  Simple Smile

Тита, честит рожден ден - много здраве и щастие.  newsm59

Хубава вечер!   bouquet

# 65
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Перу, много хубав изгледа  Hug

Тита, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти много здраве, щастие и усмивки  Hug

# 66
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Тита, Честит Рожден Ден!Пожелавам ти много здраве,щастие и любов   nbirthday

# 67
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Тита, много топлина ти пожелавам не само днес  Heart Eyes



Аз едва се прибрах от работа. Вали, та не спира. Сега подготвям домашния суджук, пастърма и пържоли ... чакаме комшиите на ракия и винце, че то утре май няма да се работи никъде  Flutter

# 68
  • Мнения: 398
Тита, желая ти много здраве и емоции от щастие Simple Smile

# 69
  • Мнения: 453
Честит Рожден ден, Тита! Честито помъдряване! И благодаря за прашеца!

При мен нищо ново, освен че двама изкараха леко грипа и от днес и третия е на линия.
Скъсах си дънките влизайки в колата от незамръзналата врата до шофьора. Паднах на леда. (През ваканцията заведох сама цялата банда на кънки на лед. На мен ми беше сефтето. Момичетата си караха, аз вдигах малкия от леда през 2 минути, вкопчена със свободната ръка в мантинелата. Там не паднах!) Т.е. ежедневие  Laughing

# 70
  • Мнения: 3 406
Честит рожден ден Тита!
Желая много здраве, любов, добри приятели, пари и още мнооого рожеденни дни!  smile3510

# 71
  • Мнения: 88
Благодаря ви много, момичета! Много сте мили. Дано скоро вашите пожелания се превърнат в сбъдната мечта. Нека всяка от нас я сполети това, което си е пожелала!

Честит рожден, Тита!  bouquet Много щастливи мигове ти пожелавам! newsm59 Весел празник!

# 72
  • Мнения: 2 168
Tita, честит рожден ден  bigdance2 много здраве ти пожелавам, всичко най, най хубаво  bouquet

Кукла, големи емоции при теб Mr. Green

# 73
  • Мнения: 13 965
Tita честито и от мен   bouquet

интересува ме дали има такива приложения за електронни книги за телефон, с андроид? Ако някой ми препоръча нещо ще съм благодарна, досега на нищо читаво не съм попадала.

# 74
  • Мнения: 1 423
Таблета също е с андроид. Виж moon+reader pro.

Tita, честит рожден ден, лека брменност и един здрав не много ревящ подарък след няколко месеца  newsm38 .

Общи условия

Активация на акаунт