"Интернационални мацки тук сме се събрали, всяка чака 2 чертички да удари"Над 35

  • 25 494
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 10 704
Аз пък играех Джена в игрите  Blush
Ей брей къде ме върнахте...аз също междудругото Grinning

# 706
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
А кестенявата ми приятелка беше лошата Кали.

Помните ли това -
Джена, телепорт!
Чок сори, Блейк, компютър гитти.
Айсиктир бе, Джена!

# 707
  • София
  • Мнения: 10 704
а имаше едни смешки..

Корабът на Блейк пътува по острите завои на млечния път със спукана гума и строшен горен десен калник....

# 708
  • Мнения: 13 972
Срам не срам ще си призная, че бях Ейвън Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 423
 Simple Smile
Ами вие ако се съберете, можете да го изиграете сериала, ролите са разпределени!

 Аз пък го раздавах танцьорка - мръсни танци, разни брейкове пак от филми...

# 710
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Телепорт  Mr. Green

Ние пък играехме на шмайзер  hahaha

Звездичка с глас съм се смяла на твоя зомбайо  Simple Smile

Перу котаци с мустаци а    Simple Smile

Ние пък не сме с една фамилия, но и на двамата фамилиите започват с "й" така че сме дракони отвсякъде  Mr. Green

# 711
  • Мнения: 120
Ние пък играехме "Синьо лято"  love001

# 712
  • София
  • Мнения: 10 704
Ние пък играехме "Синьо лято"  love001
И това да, а и викахме извънземни по мазетата,дама Пика в кенефа, Чоки , духове....а това жмичка,стражар и апаши,кавалер и дама, добър ден царю честити с големия корем пълен с кокали и крем....,светофар ..и още и още..ееееееееееееех
Даже знаех къде има заровен извънземен кораб имах и пръстен от извънземно-там до кораба го бях намерила и правеше чудеса-например докато играем на ластик- сядах и пращах сигнали с пръстена да сбърка опонентката ми и работеше и всички искаха да играят с мен в отбор bowuu

# 713
  • Мнения: 2 473
Само за протокола аз съм "Големият хаплив задник", а пък ММ е "Невидимият хаплив задник". хахахаха
А пък ние в нашата махала направихме "Ромео и Жулиета" на Шекспир. Цял месец разучавахме ролите, направихме декори, костюми и поканихме родители, баби, дядовци срещу вход от 20 стотинки Laughing. Аз имах две роли - Бенволио и Дойката на Жулиета. После с парите си устроихме пикник. Имам прекрасни спомени!
Явно всеки носи спомени от някакъв филм или сцена от детството си. А иначе с "Балканчетата" си представяхме, че са БМХ и имахме Банда БМХ.

# 714
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
ooo, BMX беше яко  Peace
И ние правехме театри - аз, естествено в главната роля - Снежанка, моята дружка - вещицата, а момчетата, които бяха много - джуджетата. Ние живеехме на първия етаж и търчах до нас да пускам музика от грамофона - гърмеше до дупка, за да се чува долу, прозорците отворени. Майките бяха публиката.
Отхапвам отровната ябълка и припадам. Чакам аз вещицата да пусне джуджетата, тя се заплеснала. Чакам, чакам, по едно време ставам и викам - айде, пускай джуджетата ....  Embarassed от трагедия стана комедия.

# 715
  • Мнения: 120
Олее направо се върнах в онези години ,овен  балканчетата ние с моята приятелка имахмме и кънки ,от онези железните с 4 колела и си правихме разни съчетания ....пък колко падахме докато ги научим.....Чак театър не сме си правили (къде ти толкова талант) Mr. Green ,нооооо бяхме гимнастички ....с обръч

# 716
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
и ние - покрай световните титли, бяхме гимнастички. Купувахме си по 4-5 метра пандела и я връзвахме на дръжката от палка за мухи.

# 717
  • Мнения: 356
Псссс, много весело тука с тия спомени от детството. Аааа, как ме усмихнахте само  Heart Eyes
Магнет, ти ме закопа с тоя пръстен и сигналите ти. Ще се напикам от смях  Joy
Ластика ми беше и на мен много любим. И Балканчето... синьо с облегалка... smile3502
Тите, вие ли обрахте задниците, че пък и хапливи  Mr. Green

Скрит текст:
Сетих се като сложих емотикона. Вчера чакам с колата на едно кръгово. На тротоара майка с около три годишно дете. Изпуска си розовата дъвка на земята. Майката я взима, осмуква я и я връща на детето... Какви са тия хора бе?! УжасТ!!!

# 718
  • Мнения: 2 603
Ние пък правехме концерти, да пеем, явно чак театрални таланти не сме били. Но помня много играехме на ластик, народна топка, каракинда. После...се събирахме и имаше момчета в квартала свиреха на китара, правехме си незабравими вечери...дори аз като единствената със записващ касетофон Веф...правех записи, които после презаписах на всички, и още си пазя касетката  Crazy Кога беше това време хубавото...А да, и ние се събирахме, викахме духове, това доста пъти.
Също с балканчетета, голямо каране, състезания бяха, чак ръката си бях изкълчила. ooooh!

# 719
  • Мнения: 683
Детство мое-реално и вълшебно!!! Дама пика,духове,гоненка,криеница. Голямата страст на махалата бяха турнирите по футбол и народна топка;излетите в боровата горичка и най-вече прибежките до вилите на близкото село,от чиито покриви скачахме в сеното. Имахме полянка пред къщите и след "голямото земетресение" 1986 там бяха фургоните,в които живеехме. Всеки обяд ,когато бабите си полегнеха ние започвахме да ги клатим.Правехме си лодки от морска пяна и се опитвахме да плуваме в реката,което така и никога не се получи. Когато се преместихме в апартамента игрите придобиха друг облик-ловяхме гълъби на тавана,замеряхме от терасата съседите с яйца и онова вкусно плодово мляко от 7ст. Тържествата по случай успешно завършената учебна година останаха хубав спомен-махалата ни вече не съществуваше. Имах вълшебно детство.

Общи условия

Активация на акаунт