Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 248

  • 42 151
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 966
Ох... ама откъде знаете вече кой кого играе? Дайте поне и в темата разработката. Simple Smile
Значи Небахат (така ли беше името?) ще е майка на Елиф,
Елиф се изпълнява от Туба,
възрастният актьор ще е бащата Ахмет(?),
Тувана ще е Бахар.

Тъй ли да считам?



Да припомня резюмето на 1-и еп. така, както беше представено...

Цитат
... "Комисар Йомер, провежда операция във Ван и успешно залавя престъпниците.
Елиф, дизайнер на бижута, се приготвя да се завърне в Истанбул. В Истанбул я чака най-добрата й приятелка.
Йомер е в отпуск и се среща със своята приятелка Сибил, с която след два дни ще се сгоди.
Вечерта Йомер отива в полицейския участък за да се види с близък приятел. Междувременно Елиф довежда приятелката си Бахар  на парти по случай рождения й ден. Като подарък баща й  й подарява бижутерски магазин в Истанбул. Бащата на Елиф – Ахмет, казва, че е късно и трябва да се върне в офиса си. Към 3, 00 ч сутринта в полицейския участък се появява новина за убийство.
Йомер и приятелят му Арда отиват на местопрестъплението. Бащата на Елиф седи на мястото на шофьора. На седалката до него е Сибил, приятелката на Йомер."

Демек, име едно богато семейство Небахат, "Ахмет", "Елиф" и приятелката на Елиф - Бахар - от една страна.
От другата са Йомер и Сибил, приятелят на Йомер...
На някакво местопрестъпление тези две независими "компании" се срещат.
Да, ама в такъв случай, Сибил сестра ли е на Елиф? Нали имаше подсказка, че годеницата уж се се самоубила, а се оказва, че е убита и Йомер разследва убийството заедно със сестра и, която пък се забърква с мафията и диамантите...  newsm78

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 10:19 от marytza

# 46
  • Мнения: 3 217
Всички персонажи,с изключение на комисар бей(Йомер) са в сферата на догадките.Дано в обещания скорошен трейлър да стане ясно поне кой кой е.

# 47
  • Мнения: 4 966


Аз пък си направих друга двойка. Simple Smile) Да видим коя ще се окаже накрая. Simple Smile)

# 48
  • Мнения: 2 293


Аз пък си направих друга двойка. Simple Smile) Да видим коя ще се окаже накрая. Simple Smile)
newsm51
Аааааа, тази двойка определено ми харесва, Маричке.  Дали пък Тувана няма да играе по-малката сестра, която се забърква с мафията? Тогава комисарят ще се разкъсва между дълга и сърцето си... Че то голямата сестра Елиф - хем богата, хем преуспяла, пък да спечели и любовта на Йомер - някак не ми се връзва. Елементарно, Уотсън...

# 49
  • Мнения: 3 217
E защо пък да е само една-след толкова сълзи и страдания сега не му ли се полагат повечко? Joy

# 50
  • Мнения: 4 966
Хич хАбер зи нихт, Любов. Но покрай участието на Туба забравихме, галиба, че има и други актриси в това дизи...
Ами онази, бъбривата - Илчин ли беше? - тя като каква ще да се явява? Изобщо... въпросителни колкото искаш. Simple Smile)

НЕБАХАТ ЧЕХРЕ и БЕДИЯ ЕНЕР е ясно, че ще бъдат обкръжение... но екранната двойка никак, никак не е ясна...

Туба  Буйукустун, Тувана Тюркай, Илкин Тюфекчи --- това ли останаха в края на краищата имената? И имаме Елиф, Сибил, Бахар... А да видим...

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 11:08 от marytza

# 51
  • Мнения: 2 293
Хич хАбер зи нихт, Любов. Но покрай участието на Туба забравихме, галиба, че има и други актриси в това дизи...
Ами онази, бъбривата - Илчин ли беше? - тя като каква ще да се явява? Изобщо... въпросителни колкото искаш. Simple Smile)

НЕБАХАТ ЧЕХРЕ и БЕДИЯ ЕНЕР е ясно, че ще бъдат обкръжение... но екранната двойка никак, никак не е ясна...

Туба  Буйукустун, Тувана Тюркай, Илкин Тюфекчи --- това ли останаха в края на краищата имената? И имаме Елиф, Сибил, Бахар... А да видим...
Тая Илкин Тюфекчи по-ми мяза да е някоя нахакана полицайка...То има нужда и от такива...

# 52
  • Мнения: 4 133
Здравейте  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

И аз благодаря на Ангела за превода.  Hug Hug

Велиана, разбира се, че не само една, ами няколко жени му трябват на комисар Йомер. Мосля, че вече уточнихме сценария.  Mr. Green Mr. Green

Паула, наистина Небахат е много красива, подържана и стилна жена.  Simple Smile Simple Smile

Скрит текст:
Не само младите, но и по-зрелите жени трябва да вземат пример от нея. Направо съм възхитена от французойките- красиви, слаби, стегнати, подържани, грим, прически, стилни, елегантни, модерно облечени - години 55-75, че и нагоре. Peace Peace  За съжаление не мога да кажа същото за българките на тази възраст, колкото и да ми се иска.  Sad ooooh!

# 53
  • Мнения: 4 966
Нищо не е ясно още. За мен поне. Даже не е ясно по-възрастните двойки чии родители ще се явяват (и дали изобщо ще са родители, или по-възрастни полицаи, примерно?  newsm78), този, дето вчера го добавиха какъв ще е, младоците - полицаи ли ще са или мафиоти... Изобщо - пълна мъгла. Определено това е посоката в рекламната кампания на Япъмите относно сериала - тайни, слухове и... бомби. Simple Smile))

Скрит текст:

красота

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 34 120


Даааа. Много любов ни обещаха. Всички влюбени в комисар Йомер, той обаче избира - те плачат, плачат.... искат го.... ние доволни.... Следва продължение!

# 55
  • Мнения: 1 097

Здравейте,момичета.От сутринта пишете сценарии.Забравихте убитата приятелка на Йомер-предполагам,че ще има спомени.
От мен приятен ден в приятна компания.

# 56
  • Мнения: 3 217
Говореше се,че Йозге незнамсикоя(бившето севгили на русия Енгин) ще бъде Сибил-като гост актриса,но дали ще е така?

Дейзи,виждам,че си обърнала внимание на колажа с Ръсел Кроу-струва ли ти се,че това е Енгин най-вдясно?

# 57
  • Мнения: 82
 

Здравейте! Ето я и нашата красавица!

# 58
  • Мнения: 82


А това да Ви напомня нещо!

# 59
  • Мнения: 4 966
Определено я намирам за красива, anairamanairam. Благодаря.   bouquet Отделно от това е и талантлива. Ех, дано по-скоро имаме удоволствието да видим филма...



Напомня, напомня. Simple Smile И може би е дело на художника-карикатурист, когото бяха повикали още преди началото на снимките, за да "опознае" острова и героите...

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 11:31 от marytza

Общи условия

Активация на акаунт