Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 248

  • 42 165
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 133
Никакви драми, сълзи и сополи.  newsm09 Това ще е динамичен трилър с много екшън. Много жени около комисар Йомер, но не за сълзливи драми.  Simple Smile Simple Smile Само за удоволствие.   Peace Simple Smile Heart Eyes

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 12:12 от daizy_g

# 61
  • Мнения: 2 293


А това да Ви напомня нещо!


newsm51
Ох, че сладкооооооо!

# 62
  • Мнения: 3 217
Аз си мисля,че Небахат няма да е майка на главната героиня,както винаги до сега,а ще е шефка на мафията-точно такава красива и чувствена жена свързвам с владеене на тези скъпи диаманти.Тогава ще има челен сблъсък между Елиф,Йомер от една страна и героинята на Небахат.

 anairamanairam ,на мен ни напомня,че останаха броени дни до така чаканата премиера.

# 63
  • Мнения: 1 097

Този образ не е за пренебрегване.
Скрит текст:
В KARADAYI Илчин играеше една бъбрива служителка в съда,от която глвния герой черпеше информация.Явно и в живота трудно задържа информация.

# 64
  • Мнения: 4 133
Аз си мисля,че Небахат няма да е майка на главната героиня,както винаги до сега,а ще е шефка на мафията-точно такава красива и чувствена жена свързвам с владеене на тези скъпи диаманти.Тогава ще има челен сблъсък между Елиф,Йомер от една страна и героинята на Небахат.

 anairamanairam ,на мен ни напомня,че останаха броени дни до така чаканата премиера.

Велианка
, не се бях сетила за подобен сценарий, но много ми харесва.  Simple Smile Simple Smile Колко хубаво би било една красива жена да е забъркана в цялата схема с откраднатите диаманти. А и на Небахат много й отива ролята на шефка на мафията. Направо си е тамам за нея.  Simple Smile Simple Smile

# 65
  • Мнения: 4 966


С нова подсказка...

Скрит текст:
‘merak etme, sen iyisin, herkes iyi.’ Eklemeden geçemiyorlar. ‘Küçük bir problem dışında.’

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194



https://www.youtube.com/watch?v=J-dWJ-oxpb0

От мен с много любов. Да подгряваме вече с комисар Йомер.

# 67
  • Мнения: 2 293



https://www.youtube.com/watch?v=J-dWJ-oxpb0

От мен с много любов. Да подгряваме вече с комисар Йомер.
newsm51
Клипчето е едно малко бижу...

# 68
  • Мнения: 4 966
Направо можем да прегреем с Йомер, Марианка, гледайки клипчето и слушайки мелодията. Simple Smile))

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


С нова подсказка...

Скрит текст:
‘merak etme, sen iyisin, herkes iyi.’ Eklemeden geçemiyorlar. ‘Küçük bir problem dışında.’

""Не се тревожи, добре си, всички са добре." Да добавим. "С изключение на един малък проблем.""

# 70
  • Мнения: 4 966
Благодаря, Марианка...   bouquet Ох, ще ме побърка този Керем. Simple Smile Тъъъкмо се обнадеждя и той... я надовършена мелодия, я кючук проблемче поднесе. Simple Smile))

Р.Р. във ФБ коментират, че Туба и Тувана ще са сестри, Туба - Елиф, Тувана - Бахар... Те ти, булка, спасовден! Да идва по-бързо трейлъра поне. Simple Smile))

 Joy подпалих и във фейса дискусия май))))



Да, Ана-Мариана... това е произведение на Текин от филма...

Желая ви приятен следобед.

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 12:44 от marytza

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


Илкин ни пуска поздрав с чаша кафе... върху режисьорската книга.
"Между другото....докато още е тихо... Докато не сме започнали да играем... Но винаги с вълнението от първия ден...
Скрит текст:
Böyle bi havada,sessiz sakin bir ortamda..Kim bilir kaçıncıya..Ama hep ilk günkü heyecanıyla

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 12:59 от mariana51

# 72
  • Мнения: 2 293


Илкин ни пуска поздрав с чаша кафе... върху режисьорската книга.
"Между другото....докато още е тихо... Докато не сме започнали да играем... Но винаги с вълнението от първия ден...
Скрит текст:
Böyle bi havada,sessiz sakin bir ortamda..Kim bilir kaçıncıya..Ama hep ilk günkü heyecanıyla
Тая Илкин явно е голяма бъбривка...Добре, че има и такива като нея...иначе съвсем щяхме да сме на сухо...

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


Благодаря, Марианка...   bouquet Ох, ще ме побърка този Керем. Simple Smile Тъъъкмо се обнадеждя и той... я надовършена мелодия, я кючук проблемче поднесе. Simple Smile))


Мисля и аз върху тази подсказка. Ако е нещо лошо, ако нещо се е случило с Текин - да не споменавам онази думичка - то проблема няма да е малък. Така, че вероятно този малък проблем е, че тя не може да намери Текин на острова. Ииии, онзи танц - дай боже...да е хепи енда.

# 74
  • Мнения: 1 097

Прекъсвам анализите с нещо красиво

Общи условия

Активация на акаунт