Приморско 2014 г.

  • 79 626
  • 678
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 009
И нас никакви летящи твари не ни изядоха  Simple Smile Даже толкова ни хареса, че тази година пак сме в Приморско. За сметка на това в Китен няма да ми стъпи крака. Там вече комари имаше и то ужасно много. Имаше две мижави градинки с катерушки. Едната в заблатена и фрашкана с комари горичка, а другата на такъв припек, че се опичаш на пързалката. Нямаше магазини, една единствена лошо заредена аптека, където естествено всички репеленти бяха изчерпани. В половината заведения храната не беше годна за консумация, а в останалите най-нагло лъжеха в сметките. Иначе наистина беше "незабравимо" преживяване  Sick

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Извинете, но с тези комари малко спамнахте темата. Дали може да поотместя коментарите по отношение на хотелите, които сте посещавали.
Дали може да споделите мнение за Перла Бийч 3 и за Престиж сити 2? Предимно храната ме интересува, защото сме с малко капризно ядящо дете, близост до плац със свободна зона и друго, което прецените. Благодаря предварително на отзовалите се.

# 62
  • Мнения: 40
И ние сме в Приморско, в Шурелови....
Все още не съм резервирала, но миналата година бяхме там, хареса ни, Приморско също ни харесва.
Очаквам в темата да прочета идеи за местенца за хранене и други интересни неща.

# 63
  • Мнения: 1 221
Не знам дали е тук мястото,но искам да попитам как мога да стигна от Пловдив до Приморско.Казаха ми ,че трябвало да пътувам с влак до Бургас и оттам с маршрутка до Приморско.Някакви други предложения?

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 6 494
Евентуално автобусна линия, но не знам дали има целогодишно.По-скоро не.

# 65
  • Мнения: 1 221
Благодаря ти.Мисля ,че  да има автобус до Бургас,по-кратко се пътува,но било по скъпо.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 6 494
Ами до Бургас има линии целогодишно, но до Приморско исках да кажа, че ги пускат само лятото.Иначе от Бургас до там има автобуси и маршрутки.Автобуса обикаля по селата, затова по-добре маршрутка.Автогарата е до жп гарата-всичко ти е на една крачка.
В Приморско автогарата е в началото на града и ако имаш багаж виж дали няма кой да те посрещне.

# 67
  • Мнения: 136
Здравейте, някой може ли да ми препоръча къща за гости в Приморско, до 40 лв за двойна стая? С приятелка сме решили да идем там това лято и намерихме обяви колкото щеш, но или няма коментари или пък, ако има - са страшно негативни...  newsm78

# 68
  • Мнения: 43
Здравейте, някой може ли да ми препоръча къща за гости в Приморско, до 40 лв. за двойна стая? С приятелка сме решили да идем там това лято и намерихме обяви колкото щеш, но или няма коментари или пък, ако има - са страшно негативни...  newsm78

Здрасти! За препоръчване, много може да ти се препоръча, и всичко опира до това какво иска човек. Какво иска-много или малко, лукс, по добра обстановка или, дето се вика едно легло му е нужно само да преспи... Laughing. Всичко е относително и хората са различни и коментарите са им най-различни.
Затова повече се осланяй на собственото си чувство, като разглеждаш сайтовете, предлаганите условия и коментариите.  И все пак ето два адреса-голяма хубава стая- Квартира стая Милеви, ул. "Ропотамо" № 22... , хКъща за гости Динко Ботев, ул. "Тракия" № 9 ..... и пак собственото чувство. Успех .... Hug

# 69
  • Мнения: 43
Здравейте, някой може ли да ми препоръча къща за гости в Приморско, до 40 лв. за двойна стая? С приятелка сме решили да идем там това лято и намерихме обяви колкото щеш, но или няма коментари или пък, ако има - са страшно негативни...  newsm78

Здрасти! За препоръчване, много може да ти се препоръча, и всичко опира до това какво иска човек. Какво иска-много или малко, лукс, по добра обстановка или, дето се вика едно легло му е нужно само да преспи... Laughing. Всичко е относително и хората са различни и коментарите са им най-различни.
Затова повече се осланяй на собственото си чувство, като разглеждаш сайтовете, предлаганите условия и коментариите.  И все пак ето два адреса-голяма хубава стая- Квартира стая Милеви, ул. "Ропотамо" № 22... , Къща за гости Динко Ботев, ул. "Тракия" № 9 ..... и пак собственото чувство. Успех .... Hug

# 70
  • Мнения: 136
Здравейте, някой може ли да ми препоръча къща за гости в Приморско, до 40 лв. за двойна стая? С приятелка сме решили да идем там това лято и намерихме обяви колкото щеш, но или няма коментари или пък, ако има - са страшно негативни...  newsm78

Здрасти! За препоръчване, много може да ти се препоръча, и всичко опира до това какво иска човек. Какво иска-много или малко, лукс, по добра обстановка или, дето се вика едно легло му е нужно само да преспи... Laughing. Всичко е относително и хората са различни и коментарите са им най-различни.
Затова повече се осланяй на собственото си чувство, като разглеждаш сайтовете, предлаганите условия и коментариите.  И все пак ето два адреса-голяма хубава стая- Квартира стая Милеви, ул. "Ропотамо" № 22... , Къща за гости Динко Ботев, ул. "Тракия" № 9 ..... и пак собственото чувство. Успех .... Hug
Нямаме никакви претенции, просто да е чистичко, хазяите да не са някакви гадове (много често попадам на коментари за определени къщи, че хазяите са вгорчили почивката на хората) ии.. общо взето това е Grinning нямаме изискване за лукс, то за тези пари не можем да очакваме кой знае какво Simple Smile мерси много, ще имам предвид посочените къщи  Hug

# 71
  • Мнения: 0
мисля да звънна на Къща МИЛЕВИ достъпно ми се вижда като цени и близо до плажа мерси 11 minutes

# 72
  • Мнения: 6 589
Този хотел Малка Перла, който е цитиран в началото на темата някъде до плаж "Перла" ли се намира или е съвпадение на имената  Rolling Eyes Не успях да се ориентирам по картата.
Иначе да кажа и аз - нямам база за сравнение за бг местенцата за море, защото съм ходила няколко пъти в чужбина и миналата година в Приморско, така че за други места не мога да кажа мнения. Хареса ми там, цените са доста приемливи и за нощувки и по заведенията (ако си търсите лукс и скъпи ресторанти - има ги, но и ако си търсите нещо вкусно на достъпни цени - и това го има). За плажовете - северния е окей, има си място извън платените чадъри..но много често беше с водорасли  Confused Може и ние да сме нацелили точно такъв период, на Перла също 1 ден беше част от плажа с водорасли и съответно и в тази част нямаше жив човек, всичко се беше изместило в страни. Плажът Перла много ми допадна, широчко, хубав пясък, чист, водата сравнително плитко - хем за деца, хем за възрастни по навътре. Неудобство е, че е сравнително далечко и се ходи най-вече с кола. Единственото, което не ми хареса, че и на двата плажа (северен и перла) видях медузи и то на плиткото....а като видя медузи не мога да се отпусна във водата и ми се разваля плажа. Остави ми само печенето и леженето  Laughing Говоря за началото на м. септември, за другите месеци не знам как е.

# 73
  • В света на диска
  • Мнения: 70
 Party Party Хелллооо момичета   bouquet, бум и мен в тая тема, изпрочетох предните теми за Приморско с ММ случайно решихме да сме там и сега съм доволна от избора по снимки и по отзиви, така надявам се от 10.06-15.06 да сме там, мисля да звъня в Добреви , имам само един кахър ... не е малък  #2gunfire шефчето все още ме мота дали точно тези дати ще почивам, та стискайте палци скоро да ме уведоми , както и да има места  Praynig гледах има добри отзиви, та ми се ще да сме там Simple Smile
Та момичета извадих списък с преписки на ресторанти и заведения, ако може да споделите някои в които цените не са много надути и е и вкусно,  за мамите , които сте били с коли , има ли къде да се паркира, аз се надявам да не е много натоварено и нейде все да успеем да се наместим, понеже пред  Добреви, паркинг няма, поне до колкото разбрах.  Моля за мнения дами и препоръки, и дано не  е особено шумно, че наистина искам да си починем Simple Smile И последно момичета има ли други , които ще сте там в горе посочените дати ?

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 6 494
По това време има място за паркиране достатъчно.Около мястото има ресторанчета.Предполагам,че вече ще са отворени.За шума-ако стаята гледа към улицата все ще има някакъв шум, но като цяло си е спокойно.На плажа има места, а морето е чисто и спокойно ако времето е хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт