АГ клиника Селена гр. Пловдив- 12!

  • 99 543
  • 759
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И мен ме беше страх,но след като всичко свърши разбираш ,че не е имало за какво Peace

# 661
  • Мнения: 278
Здравейте искам да попитам тези който са правили БХС в Селена при Ставрев,когато излезат резултатите те ли се обаждат да дадат информация и какво се случва?

# 662
  • Мнения: 1 868
Аз правих, но не при Стратев. Казват в кой ден ще са готови и ти звъниш на регистратура да питаш или отиваш да си ги вземеш.
Мисля, че няма значение кой ти е лекарят, защото кръвта я изпращат за изследване в МД в София.

# 663
  • Мнения: 10
Здравейте момичета , по време на цялата бременност се чувствам доста "различна" - избухвам много лесно, постоянно плача, много се притеснявам и за най-малките неща... Попринцип съм силен човек и никога не съм смятала, че ще опра до психолог, но сега ми се иска да поговоря с някой. Говорих с една приятелка за психоложката на АГ Селена - Мария Владимирова. Моя приятелка е имала сесия с нея след раждането си в Селена и каза че е много доволна , но нищо не ми разказа повече... Чудя се въобще дали да ходя .. Та някой знае ли нещо ? Намерих само една нейна статия в интернет, но не е свързана с бременността , знам също така че води лекции в "Училище за родители Селена". Ако някой е ходил при нея моля пишете  Hug

# 664
  • Мнения: 1 266
Здравейте момичета , по време на цялата бременност се чувствам доста "различна" - избухвам много лесно, постоянно плача, много се притеснявам и за най-малките неща... Попринцип съм силен човек и никога не съм смятала, че ще опра до психолог, но сега ми се иска да поговоря с някой. Говорих с една приятелка за психоложката на АГ Селена - Мария Владимирова. Моя приятелка е имала сесия с нея след раждането си в Селена и каза че е много доволна , но нищо не ми разказа повече... Чудя се въобще дали да ходя .. Та някой знае ли нещо ? Намерих само една нейна статия в интернет, но не е свързана с бременността , знам също така че води лекции в "Училище за родители Селена". Ако някой е ходил при нея моля пишете  Hug
След като родих тя мина на консултация и питаше всеки дали има нужда да поговорят.Направи ми добро впечатление.Ако мислиш,че това ще ти помогне-отиди,вместо да се притесняваш излишно,поне няма да навреди  Praynig Но да те успокоя,че и аз съм така,а и всичките ми приятелки,всяка я изби на някаква лудост.Та явно е от хормоните-после нещата си влизат в релсите и си ставаш стария човек   Joy Едната през нощта ставаше да си бута корема,че не и било спокойно ако бебето не рита постоянно,другата постоянно се притесняваше от всичко,аз пък стерилизирам всичко по 180 пъти на ден,защото все не ми се вижда достатъчно чисто за бебе. Всеки минава през различна лудост и после хоп-нищо ти няма. Спокойно и успех  Peace

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
След бебето вече нищо не е същото!
Поне за мен "после нещата си влизат в релсите и си ставаш стария човек" и "Всеки минава през различна лудост и после хоп-нищо ти няма" не важи.
Как да ти няма, като има бебе. Личното време и пространство, нищо не е както преди.

Kristina, щом имаш сили да признаеш че според теб имаш проблем е най-добре да потърсиш помощ. В случая човек, с който да поговориш.
Мисля си че със специалист е по-добре, отколкото с приятел или роднина.

# 666
  • Мнения: 278
Момичета при лош резултат от БХС в Селена,звънят ли да кажат резултата и какво следва?

# 667
  • Мнения: X
Какво означава "лош резултат"?
Там всичко е някакво съотношение. При мен при първия БХС ми излезе 1:250 вероятност за синдром на Даун. След втория - 1:1 000. Реших, че не си заслужава риска да си правя амнеоцентеза.
Трябва добре да се обмислят рисковете от едно такова решение.
Дъщеря ми се роди без никакви проблеми за моя радост.

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 4 152
Ти така си решила.  Peace Но има хора, като сестра ми, които не искаха да се лутат в съмнения 4-5 месеца. При условие, че докторът даде 90% гаранция, че риск няма, тя прави амниоцентеза, защото докторът каза, че решението е нейно. БХС даде 1:50 риск. Да ми жив и здрав племенникът. Прав беше докторът. Амниоцентезата отхвърли риска. Ако се прави както трябва и от когото трябва, амниоцентезата не крие риск. Не знам откъде е този страх от манипулацията. Все пак говорим за клиника с претенции за европейски стандарти. Ноооооо, всеки сам преценя. Да си призная, стряскащо е. Колкото и да се убеждаваш, че това е една статистика и нищо не значи, гложди те отвътре коварно. Не го пожелавам на никого. Tired

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Колкото и да се убеждаваш, че това е една статистика и нищо не значи, гложди те отвътре коварно. Не го пожелавам на никого. Tired

Така е.И затова просто не се прави БХС  Mr. Green Само ФМ тата.Аз лично не виждам никакъв смисъл в това БХС

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 4 152
Не се прави, ама ходи обяснявай...... Crossing Arms Прави се ФМ, ако пък толкова искаш сигурност, правиш амниоцентеза. Една приятелка, след ин витро, прави направо амниоцентеза, въпреки ФМ. Но в Германия е рутинно, след определена възраст, и амбулаторно. Но тя я прави в Селена. Живее в Германия, но тук ще ражда. Там като ми разправя как те следят...... ooooh! Ако друг ми го беше казал, нямаше да повярвам.  Whistling

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 6 651
Колкото и да се убеждаваш, че това е една статистика и нищо не значи, гложди те отвътре коварно. Не го пожелавам на никого. Tired

Така е.И затова просто не се прави БХС  Mr. Green Само ФМ тата.Аз лично не виждам никакъв смисъл в това БХС
точно Simple Smile
За мен това си е поредния начин, за точене на пари... Ако не ти стигат ФМ - направи си амнио - така ще си сигурна в резултата и прескачаш най-тежкото - неизвестното!

# 672
  • Мнения: 1 266
След бебето вече нищо не е същото!
Поне за мен "после нещата си влизат в релсите и си ставаш стария човек" и "Всеки минава през различна лудост и после хоп-нищо ти няма" не важи.
Как да ти няма, като има бебе. Личното време и пространство, нищо не е както преди.

Kristina, щом имаш сили да признаеш че според теб имаш проблем е най-добре да потърсиш помощ. В случая човек, с който да поговориш.
Мисля си че със специалист е по-добре, отколкото с приятел или роднина.
Тук говорим за самата бременност,че бушуващите хормони те карат да плачеш или да се ядосваш по-бързо и ред други. Не говорим за след като се роди бебето и организацията на времето. Това,че няма как да е същото е ясно още преди да забременееш и в крайна сметка всеки трябва да помисли предварително. Аз ще имам второ дете съвсем скоро и смея да твърдя,че не е чак такава драма,а и имах предвид,че ти си си същият човек-това,че нямаш толкова време не значи,че си луд или нещо такова. Бебето не би трябвало да е проблем за майката,евентуално поне аз така мисля и "Как да ти няма, като има бебе" дори не мога да го коментирам... Не плашете хората,след раждането нещата с хормоните си влизат в релси постепенно.

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Е кой и с какво уплаших?
Казах, че след бебето не е същото.... истината е че е много по хубаво, но и страховете и притесненията са много.
Хормоните при всеки се подреждат за различен период след раждането.

# 674
  • Мнения: 10
Благодаря за отговора момичета   bouquet поразпитах  Мария Владимирова, приятелка е ходила при нея и каза че е много добър психолог. Мисля да се запиша  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт