За кафето "Вита голд" за отслабване?!

  • 28 900
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 176
Къде го има? Знае ли се вече и каква е цената му?

# 16
  • Мнения: 1 934
Много ще е хубаво ако е истина на представянето казаха че ще се разпространява в аптекарската мрежа.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
Момичета, това което чух по телевизията е, че съдържа женшен, зелен чай и хром. Ефекта не идва от кафето, а от тези съставки. Аз лично си пия чай и взимам чист хром, който е в основата на всички отслабващи препарати. Не бих си купила въпросното кафе, защото не мога да пия кафе без захар и в името на отслабването спрях кафето Simple Smile Хрома го пия от една седмица, а от 2 съм на НВД така, че ще имам резултати в края на месеца Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 558
И Л-карнитин, ако съм чула рекламата правилно съдържа.
Ами логично е да има някакъв ефект и то действително от съставките
1. Хромът- повлиява нивата на инсулин, ако не се лъжа и намалява апетита към сладко
2. Зеления чай подобрява метаболизма, пък и действа леко разхлабващо,
3. Женшен - Тонизиращо. Въздейства като адаптоген. Подтиква тялото да предпочита мастни киселини вместо гликоген в процесите на енергодобив. Заради способността си да снижава нивата на хормона кортизол (подтискащ инсулина хормон) в кръвния поток, женшенът е опасен за хора с хипогликемия!
4. Кафето - подобрява метаболизма, или по-точно кофеинът в кафето
Така, че е възможно да има ефект, но зависи и от концентрацията на съставките и от приема на храна като цяло.

# 19
  • Мнения: 5 647
Да бе, днес във вестника видях снимка на Камелия и казва, че тайната в отслабването е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс  Laughing

Че ти какво очакваш да каже....

# 20
  • Мнения: 3 251
...е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс    Grinning
Ако не помогне, спирате кафето ! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 263
...е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс   Grinning
Ако не помогне, спирате кафето ! Mr. Green

 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Joy Joy hahaha hahaha
Ха ха ха хааааааааааааааааааааааааааа

Нина - направо ме разби  Joy Joy hahaha hahaha

Последно какво стана, някой купи ли си вече от туй чудо?

# 22
  • Мнения: 4
вчера се регистрирах в сайта мн.е готин за това кафе изобщо не сам чувала но доста неща четох напоследък за златно чудо 14 някой пробвал ли го е и дали наистина действа

# 23
  • Мнения: 4 176
Да бе, днес във вестника видях снимка на Камелия и казва, че тайната в отслабването е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс  Laughing

Че ти какво очакваш да каже....
А Камелия да е била дебела преди появата на това кафе? Глупости.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 271
ДОКЛАДВАМ - никъде не са го заредили още - питах и в кварталните аптеки, ходих и до Халите, по Пиротска, където видях аптека питах - никъде го нямат още - даже в някои аптеки ме гледаха така  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked. И цена неможаха да ми кажат  Sick Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 554
Момичета,преди малко си купих въпросното кафе!
Една кутия струва 9.90лв. и вътре има 12 пакетчета.Пие се по един два пъти на ден и има вкус на нес кафе.
Това е от мен Wink!

# 26
  • Мнения: 7 640
в аптеките ли се продава? Има ли кофеин в него?

# 27
  • Мнения: 554
в аптеките ли се продава? Има ли кофеин в него?
Да,купих го от кварталната аптека.Съдържание(цитирам):
-кафе,натурално разтворимо
-сух екстракт от женшен
-сух екстракт от зелен чай
-Л-карнитин субстанция
-хром пиколинат

# 28
  • Мнения: 1 290
По-добре да пия чист л-карнитин #2gunfire

# 29
  • Мнения: 7 640
Хриси, мерси Simple Smile. Кажи как е на вкус Wink

Общи условия

Активация на акаунт