За кафето "Вита голд" за отслабване?!

  • 28 914
  • 176
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 292
По-добре да пия чист л-карнитин #2gunfire
А как се продава, на таблетки ли Л-карнитина и колко струва, също как го пиеш?

# 31
  • София
  • Мнения: 3 328
в аптеките ли се продава? Има ли кофеин в него?
Да,купих го от кварталната аптека.Съдържание(цитирам):
-кафе,натурално разтворимо
-сух екстракт от женшен
-сух екстракт от зелен чай
-Л-карнитин субстанция
-хром пиколинат
От коя аптека - кажи, моля.

# 32
  • Мнения: 1 558
По-добре да пия чист л-карнитин #2gunfire
А как се продава, на таблетки ли Л-карнитина и колко струва, също как го пиеш?
Ами продава се най-често на таблетки, но го има и под формата на разтвор. В БИЛА го има, цената е в зависимост от марката. Ориентировъчно 60 хапчета на българската фирма НУТРИМ струват под 20 лева. Желателно е да се пие 30-40 минути преди кардиотренировка (бягане, каране на колело и т.н.).
Ето тук можеш да погледнеш в сайта на фирмата.
http://www.nutrim-bg.com/products/product.aspx?pid=103&gid=66

# 33
  • Мнения: 7 263
добре де ама Л-карнитина, ако не се употребява заедно с тренировки - според мен няма ефект. Така че въпроса не е само в цената.

# 34
  • Мнения: 5 647
Да бе, днес във вестника видях снимка на Камелия и казва, че тайната в отслабването е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс  Laughing

Че ти какво очакваш да каже....
А Камелия да е била дебела преди появата на това кафе? Глупости.

Ами много ясно. Като ти платят и ти ще кажеш, че има страхотен ефект. Ще видим какво ще кажат момичетата, които ще си го вземат. Аз вярвам на тях.  Hug

# 35
  • Мнения: 1 558
добре де ама Л-карнитина, ако не се употребява заедно с тренировки - според мен няма ефект. Така че въпроса не е само в цената.

Съгласна съм! Wink
Без тренировка не повлиява мастния метаболизъм, независимо от начина, по който го приемаш. Аз някъде горе иначе бях писала за какво служат съставките на въпросното кафе. Добри са, може и като комбинация да са добри, ама чудодеен ефект едва ли ще имат.

# 36
  • Мнения: 882
Хубаво, де за какво ли не сме си давали парите.
Ще си пийнем и кафенце. Въпросът е какво ще правим със секса? Laughing Sunglasses Sunglasses

# 37
  • Мнения: 7 263
Хубаво, де за какво ли не сме си давали парите.
Ще си пийнем и кафенце. Въпросът е какво ще правим със секса? Laughing Sunglasses Sunglasses
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ми все ще измислим нещо  Laughing Laughing Laughing Laughing Joy Joy Joy Mr. Green Mr. Green

# 38
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
дайте сайт на това пусто кафе, 4е аз рекламата не мога да гледам или поне как се пише на английски Simple Smile

Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 22:40 от mariabutti

# 39
  • Мнения: 554
Хриси, мерси Simple Smile. Кажи как е на вкус Wink
Същото е на вкус като нес кафе.Аз го пих чисто,защото по принцип пия кафе без захар,но в листовката пише,че може да се подслажда и да се добавя мляко.
Така че можеш да си направиш три в едно Simple Smile!

# 40
  • Мнения: 554
От коя аптека - кажи, моля.
Аптеката е една малка и по принцип слабо заредена в кв.Сердика
Жената го беше получила минути преди да вляза,даже заедно го разопаковахме,така че предполагам скоро всички аптеки ще го имат.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря ти!
Да докладвам, че и аз го открих това кафе - случайно, при влизане в денонощната аптека срещу Пирогов. Цената му там обаче, съвсем "закономерно", беще над 10 лв. /в момента не помня колко точно над 10-те Embarassed/. Тази вечер пийнах първото кафе - на вкус е докарано екстра, може спокойно да се пие и без подсладител. Да видим ще има ли ефект при един улегнал, спокоен, нежен секс /нали жрицата на поп-фолка го предписва да е бурен, за да се изслабва от него в комбина с кафето Laughing/.

# 42
  • Мнения: 5 103
Чух доста добри отзиви за него от лекари ама дали е истина newsm78
Мами докладвайте за кафето Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 3 328
Мда...тази сутрин, като ходих за други неща в кварталната аптека, установих, че вече и там го имат златното кафе, обаче цената е лев по-малко от тази в аптеката спещу Пирогов - 09.60 срещу 10.60 CloseНе е без значение, като се има предвид малкият броя пакетчета в кутията, което би наложило честото купуване, ако се търси постоянство. Като кафе, а пропо, наистина си го бива - действа доста тонизиращо, а и след като го изпих сутринта, нищо не ми се дояде чак до този момент.

# 44
  • Мнения: 292
Незнам къде го намирате това кафе, днес го търсих в всички аптеки дето се сетих в Лозенец и няма и няма да не говорим , че някъде въобще не знаеха за какво им говоря! Sad

Общи условия

Активация на акаунт