Ти какво сготви? Снимай, покажи! 115-та тема

  • 158 897
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Моля за рецептата за кръстачките.

# 61
  • Мнения: 3 272
Сусамени гевреци.

# 62
  • Мнения: 368
Мими, да те замоля за рецепта, че моите откога пискат за гевреци, просто не е истина! Изглеждат  божественооо!

# 63
  • Мнения: 3 272
Мими, да те замоля за рецепта, че моите откога пискат за гевреци, просто не е истина! Изглеждат  божественооо!
Благодаря ти  Hug Heart EyesРецептата е на Петя Цанкова.От една доза излизат 10геврека.200мл прясно мляко.1суха мая /аз сложих 1/2куб.прясна мая/2-3суп лъж олио.1яйце+1белтък.1суп лъж захар.1ч лъж сол.около 350-400гр брашно.Много сполучливи.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Луча, Ани, Росонера, Мими - страхотни предложения, вземам си от всичко по много  Grinning
От мен едни еленчета Рудолф, кито правих и за Коледа за децата от класа на сина ми, и миналата седмица за именнияму ден , една пита с пикантен камембер, по сп. Гуд Фуд , торта Милка за днешния рожден ден на една приятелка , торта Гараш пак за именния ден на сина ми и мини тортички с блатове от двойно шоколадовия кекс на Йоли и крем Муселин с кафе /на Ирина/, имах от кекса, чаках гости онзи ден и реших да направя тортички, станаха уникални
/За отслабването /извинявам се за спама, ама така и не се научих как да крия текст/ - никой специален режим, смес от всички, както да ми е удобно, общо взето по-нисковъглехидратно хранене, вечеря до към 18.30-19, задължителна закуска, обяд и вечеря и много спорт вкъщи. не съм била супер стриктна с храненето само да кажа, като ходя на гости, на почивка, в ресторант си ям всичко.Смятам,че постоянство му е майката и също и невглеждането в кантара, храната и огледалото непрекъснато/
Хайде лек и усмихнат ползотворен слънчев ден с мноого кулинарни вълшебства.   bouquet

# 65
  • Мнения: 368
Мими, да те замоля за рецепта, че моите откога пискат за гевреци, просто не е истина! Изглеждат  божественооо!
Благодаря ти  Hug Heart EyesРецептата е на Петя Цанкова.От една доза излизат 10геврека.200мл прясно мляко.1суха мая /аз сложих 1/2куб.прясна мая/2-3суп лъж олио.1яйце+1белтък.1суп лъж захар.1ч лъж сол.около 350-400гр брашно.Много сполучливи.
Благодаря ти Simple Smile
Пиша тук, а не на лични, защото и други могат да питат Simple Smile
Мен в тестата хич не ме бива - Всички продукти на тесто? После вариш ли ги, печеш ли ги направо?
И пак мерси Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 272
Mishoka втасвам си първо маята с 1/2от млякото. захарта и малко брашно.След това прибавям и другите продукти и замесвам тестото.Оформям.Мажа гевреците с 1жълтък. 1каф лъж олио и 1каф лъж прясно мляко/или вода/ръся със сусам.Слагам да пека в студена фурна на 170-180гр.Luba_rizova  много апетитно изглеждат парченцата торти.

# 67
  • Мнения: 375


  Гювечета от кренвирши с пухкава заливка



http://valia-recipes.blogspot.com/2014/01/blog-post_31.html

# 68
  • София
  • Мнения: 15 469
  Пиле, уж тикка масала, но по мой вкус и с картофено пюре със сирене, вместо ориз!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 202
Тайна обожавам такива препечени филийки с разни допълнения а бутчетата са прекрасни
Росониера чудна питка,палачинки и пиде
Луча хубав кекс
Мими грабвам си геврече
Инеса,Фио,Петя,Ани,Люба,Тина- вкусничко
За днес спаначена супичка,пълнени патладжани,тиквички и пипер с ориз и зеленчуци и наденички с картофи









# 70
  • Мнения: 57

Здравейте!

Идвам с една идея за супа - магданозена крем супа:



А сега бягам да ви разгледам. Приятни почивни дни ви пожелавам!

# 71
  • Мнения: 311
Моля за рецептата за кръстачките.

Правих ги с готови къпани кори. Ръся сирене по средата, прегъвам да не изпадне, пека на сух тиган и после ги намазах с масло.
Къпаните кори са по-нежни и меки от дърпаните например, не съм пробвала с други, но мисля, че ще стане. Може пък да се сложи малко олио /като за палачинки/ за по-жилави кори.

# 72
# 73
  • Мнения: 22
От мен едни семпли и вкусни трицветни макаронки.

# 74
  • Мнения: 248
Изглежда стражотно!!! Може ли, рецептата моля?

Общи условия

Активация на акаунт