На море в Гърция 2014 - I

  • 85 329
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 247
Теди, къде се изгуби  Hug

Тук съм си    Hug

Следя изкъсо кой къде и размишлявам и мечтая. Теб за Наксос и Мохарет за Куфониси ще ви следя най-изкъсо, че много съм се зарибила. Куфониси го гледам от доста време, но пусти цени на фериботи да му се не види. Но знам ли, ако наместим бюджета в прилични граници тази година може в последния момент и на там да хукнем дай боже. Няма да се откажа поне да мечтая  Simple Smile

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Bibia, към предложението на Таис за Лимнос мога да добавя, че това може да бъде добър вариант за младежа. Има българско сърф/кайт училище, дори организират спортни лагери за по-големи деца. Ако имате интерес към спортове, според мен това не е лош вариант. А вие да се излежавате или да обикаляте и така - всички доволни  Grinning

# 32
  • Мнения: 550
Хайде и аз тук. Миналата година бяхме в Паралия Катерини, но хората ни дойдоха малко в повече. Сега търсим нещо подобно, но с не толкова много хора и да има съответно развлечения за тинейджъри. Ще съм благодарна за всеки съвет. Незнам о. Санторини дали изобщо е подходящ за тинейджъри? Може би по надолу по крайбрежието на Паралия Катерини да има също такива пясъчни плажове, но да не е така претъпкано с хора?

# 33
  • Мнения: 2 558
Добре ли е да се отиде в Гърция Юни на Тасос или не ? Водата стоплила се е ?
Да, става, водата е топла.  Peace Дано само времето не ни изненада неприятно тази година.  Whistling

Между другото, доста хотелчета и къщи за гости във Вурвуру ми отговориха, че вече нямат места за 15-20 юни  Tired . Като понасъбера ценови предложения ще ги пусна тук, може да са от полза на някой.  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 3 771
Sternenstaub За Санторини може да се отговори и с да и с не. На практика има всичко за веселие и развлечение. Сещам се и за две места с много танци Koo Club и Enigma. Има партита, има диско, има гръцко. Въпрос на нагласа, други ходят там, само заради красотата и повече не им трябва.
Не е нужно да отсядате в самата Паралия Катерини, има толкова много спокойни места и в двете посоки наоколо.

# 35
  • София
  • Мнения: 12 236
  И аз да се присъединя. Тази година отново като втори опит сме на Ситония, по-нататък може и ние да почнем да обикаляме. Юни на Талата, септември мисля на Вурвуру, защото както са писали по-нагоре вече са заети за юни.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Благодаря за темата и прекрасното оформление!   bouquet  

# 37
  • София
  • Мнения: 12 374
Теди, къде се изгуби  Hug

Тук съм си    Hug

Следя изкъсо кой къде и размишлявам и мечтая. Теб за Наксос и Мохарет за Куфониси ще ви следя най-изкъсо, че много съм се зарибила. Куфониси го гледам от доста време, но пусти цени на фериботи да му се не види. Но знам ли, ако наместим бюджета в прилични граници тази година може в последния момент и на там да хукнем дай боже. Няма да се откажа поне да мечтая  Simple Smile

Теди, много ще се радвам ако успеете за Цикладите, от сърце ти го пожелавам  Hug
М/у другото, за да спестите малко пари, можете да използвате, че на Наксос (и на Парос) нощувките са доста по-евтини от Куфониси (има и по-голямо разнообразие), и от там да мръднете до Куфониси за един ден - с круиз, или самостоятелно. Като гледах цените на студия по околните острови, останах с впечатлението, че Парос и Наксос са най-удобни - и икономични - да се използват за ''щабквартира". А от тях, човек може да отскача до доста интересни и красиви местенца.
Пък и двата острова са с прекрасни плажове, и страхотни неща за разглеждане  Sunglasses

desex, последните 3-4 години Вурвуру е страшно популярно, и се пълни от рано и много бързо. Някои хора си правят резервация още в деня на тръгването от там  Shocked Това ни го каза по-миналата година собственикът на хотела където бяхме  Peace

# 38
  • Мнения: 550
Sternenstaub За Санторини може да се отговори и с да и с не. На практика има всичко за веселие и развлечение. Сещам се и за две места с много танци Koo Club и Enigma. Има партита, има диско, има гръцко. Въпрос на нагласа, други ходят там, само заради красотата и повече не им трябва.
Не е нужно да отсядате в самата Паралия Катерини, има толкова много спокойни места и в двете посоки наоколо.

Bled, може ли малко повече информация за сносни хотели непременно да бъде с открит басеин, които да са в близост до Паралия Катерини (може и в двете посоки) , а също и да има пясъчен плаж. Предварително благодаря за помощта.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 949
didizhivko, ние сме почивали в Chrousso village точно през юни, по-скоро първата половина. Всичко беше много хубаво - апартаментът широк, (банята малко старичка), храната супер, комплекса полупразен. Плажът е малко далечко - на около 500м от хотела, но е прекрасен. Най-лошото беше, че имаше адски много комари вечер и нищо не помагаше срещу тях. И цените му са много прилични.
Аз не разбрах къде точно за Тасос обсъждате да ходите и за кой хотел е посочената от теб цена.

# 40
  • Мнения: 1 540
Здравейте,

тази сутрин се раздвоих  Crazy Получих оферта за Корфу, с настаняване в хотел Olympion village на HB. Някакви отзиви - местоположение, храна, близост до плажа, плажът с пясък ли е? Има 2 екскурзии, които харесах - обиколка и Палеокастрица, останалите дни ще сме на плажа евентуално. До утре трябва да резервирам .... Акти на Уранополи или Корфу. Моля помагайте  Hug

Впечатления от агенция Лъки Холидей, Варна?

# 41
  • Мнения: X
Здравейте,

тази сутрин се раздвоих  Crazy Получих оферта за Корфу, с настаняване в хотел Olympion village на HB. Някакви отзиви - местоположение, храна, близост до плажа, плажът с пясък ли е? Има 2 екскурзии, които харесах - обиколка и Палеокастрица, останалите дни ще сме на плажа евентуално. До утре трябва да резервирам .... Акти на Уранополи или Корфу. Моля помагайте  Hug

Впечатления от агенция Лъки Холидей, Варна?

Корфу без съмнение.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 771
Sternenstaub Разбира се, че може и то с удоволствие. С такова желание пожела да има басейн, че веднага ти давам един хотел не с един,а 5 басейна и собствен плаж:
Скрит текст:
Били сме в него, на минутки от селището, изключително удобно място. Басейните за децата са рай.
ЕТО ТУК ОЩЕ СНИМКИ

# 43
  • Мнения: 730
Здравейте, момичета
Благодаря на всички, които ми дадоха инфо. По препоръка запазих на остров Тасос.
Имам въпрос относно дом.любимец, допускат ни с него,но някой ходил ли е скуче из Гърция?Какво се изисква освен чип и червен паспорт?Имал ли е проблем на границата или на фериботите?
Благодаря!
  bouquet

# 44
  • Мнения: 348
Bled, с риск да стана нахална  Embarassed - може ли препоръка за Сивири? Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт