Щадяща професионална боя за коса !

  • 47 142
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 833
От сайта Feel Unique, много е лесно.

# 31
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 750
Аз, откакто почти си съсипах косата, се боядисвам само с CHI. Не се продава - професионална е, т.е. боядисването е в салон.
Доволна съм както от боята на CHI, така и от комбинацията шампоан-балсам-коприна за коса.
И аз търся щадяща боя за коса, преди две години ми съсипаха косата в салон - уж професионална и неагресивна боя... Къде се боядисваш с боята на CHI? Бих купила боята, но не съм сигурна, че ще се справя сама, а ни знам какво количество ще ми е нужно - косата ми е дълга и гъста.  Thinking

# 32
  • Мнения: 6 320
Аз ходя в салон Стела - София, ж.к. Лозенец, ул. Симеоново № 25, тел. 0888 259 002
Работят изцяло с продукти на CHI и Biosilk

Ето тук в сайта на вносителя има координати на всички салони, работещи с техни продукти

http://mgbeauty.com/%d1%81%d0%b0%d0%bb%d0%be%d0%bd%d0%b8/

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 380
Здравейте, моята коса е тънка и затова също търсих щадяща боя. От доста време използвам Matrix и не съм забелязала косата да ми капе повече. Първо се боядисвах в салон, но после я открих в един магазин за професионални бои.

# 34
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
От две години ползвам професионална безамонячна боя Nirvel със щадящия окислител към нея.Косата ми видимо се примени. (Преди това поне 15 години бях изцялп на професионални бои)
Има добра покривност  и  трайност

# 35
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 750
Аз ходя в салон Стела - София, ж.к. Лозенец, ул. Симеоново № 25, тел. 0888 259 002
Работят изцяло с продукти на CHI и Biosilk

Ето тук в сайта на вносителя има координати на всички салони, работещи с техни продукти

http://mgbeauty.com/%d1%81%d0%b0%d0%bb%d0%be%d0%bd%d0%b8/
Благодаря!

А ползваш ли шампоан / балсам на CHI? От коя серия?

# 36
  • Мнения: 6 320
Ползвам Royal серията - шампоан Super Volume и балсам. Ползвам също и коприна и текстуриращ спрей.

Общи условия

Активация на акаунт