Домакини 29/ в очакване на пролетта

  • 32 781
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 001
Мастър и да няма ефект, поне има сеир Joy Joy Joy

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

При мен сеира е сигурен...... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly

# 691
  • Мнения: 3 841
Марче като описа салатата и се сетих за един виц - да не се пие водка със зелена салата, защото във водката има глицерин, а в салата нитрат и се получава нитроглицерин 

# 692
  • Мнения: 913
Ми хубаво сте си заформили купона. А тия, дето не пият твърдо, к'во да правим, а? Наблягаме на мезетата, това е решението!

# 693
  • Мнения: 1 826
Ами ето ви мезе. Mr. Green

Скрит текст:

  за Креми. Wink
Хайде да ви покажа измайсторените мартенички. Mr. Green
Скрит текст:



# 694
  • Мнения: 11 624

Писенце златни ръце имаш  bouquet

# 695
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Писе, супер са.Аз все още не съм се отказала от идеята да ме учиш да плета шалчета и шапки.
Стади, да ти е жив и здрав.
Пийте, пийте то това ни остана.Simple Smile

# 696
  • Мнения: 3 841
Пийте, пийте то това ни остана.Simple Smile

Аз викам пък и да хапнем:))) И накрая по един безплатен бой, ако отнесем, купонът ще е незабравим:)))

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Писенце, страхотни мартенички!  smile3501

Мушкат
, то виртуално пиенето бре, реално и мен ме няма с твърдия... алкохол де.  Wink
Марче, как ти завидях за салатката... Crazy

# 698
  • София
  • Мнения: 11 709
Пийте, пийте то това ни остана.Simple Smile

Аз викам пък и да хапнем:))) И накрая по един безплатен бой, ако отнесем, купонът ще е незабравим Simple Smile))
Joy Joy
Писе, много са красиви!! То тези моите де, кунки У г...ки посмъртно не могат да го направят.   Mr. Green Нали съм се хвалила, че плетка тип шал - мога, но ако е вечен. Прав без сплитки, без осмици, без нищо. Толкова си мога.
.........
Марче, как ти завидях за салатката... Crazy
Е, що...салатки колко щеш има, огромни са.  Mr. Green Ама питай ме дали съм се нахранила, само обикалям из хладирникЪТ. Но, НЕ!!  Аз съм вече комунист, твърда!!
Уморена съм.  Лягам си те така се чувствам  Mr. Green

Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 00:04 от marchеva14

# 699
  • Мнения: 644
Винце значи си пийвате!И аз обърнах една чашка със 3,4,5 цигарки.
Моето детенце днес си хапна два пъти за вечеря.Това рядко се случва.Правих картофи със пържолки на фурна.
Лейди тая английска закуска за мен си е направо обяд или вечеря.
Съгласна съм с теб всичко живо се тъпче с полуфабрикати.
В градината моя синковец аи хапва .Явно му харесва кухнята им.Надявам се септември и в училище да имат хубава кухня.не мога да го подложа на сандвичи нон стоп.В краен случай ще му взема термо кутия и ще му готвя обяд.
Кръглата тава която взех днес е подобна на форма за кекс.Но страшно стабилна .Не е точно това ,което търся .Но нямах време да обикалям и я взех от тк макс до нас.
Хахах Дано не ни приемат за терористи на децата си.
Ох Марче  как хубаво разказваш.Чак на мен ми се дояде.Тук е пълно с нитрантни салати.Ама нямат и вкус.Не съм пробвала.Някъде гледах ,че се пълни мивката с вода и се оставят 1 ч да се накисне с лим.сок ,за да се пречистили нитратите.Един бог знае дали се махат.
Ама аз дивак все вярвам уж.Майка ми ме убеждава ,че каната ми брита не върши работа.А тук масово се ползват.Казах й ,че ще занеса 2 бут с чешмяна и брита вода да видим като им направи анализ на работа .
Мастърче челната стойка ли прави?
Ама с тея хапки красотни взех да слюнкоотделям.Ще ми развалите диетата значи Joy
Писенце браво много красиви мартенички.
Лягам да почивам ,че ме извикаха извънредно на работа утре следобяд. Hug за всички!

# 700
  • Мнения: 6 003
А така , веселото  е започнало като съм си легнала Simple Smile

Марче посмях се с теб, представих си гигантските репички, то днес в къщи е плодов ден, ама различна от зеле и моркови салата не приема човека защото само тя го засища, през деня ще е на банани и портокали, такова си е приготвил.
Kremi Kremi плетенето не е трудно , ще се научиш:)
pisenxeto много хубави са станали , което ми напомня че трябва да си разровя кашоните и да понаправя 100 бр за да има а домашните да раздават , приключих вече с продаването има няма  кашон при мама , да пробват да ги продадат в магазина на шефа и , ама не са ми поръчали други да им правя и аз не се натискам, мина ми музата, сега само за подаръци.
А сега кафенце че моето е готово и отивам да се трудя Simple Smile

# 701
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Джейми, благодаря за кафенцето! Hug

Так обичам да ми започва деня - с много смях!!!!! Joy

Писе, страхотни са ти мартенички!

# 702
  • Мнения: 11 624
Добро утро   bouquet Мммммммм замириса на кафе!
И аз метнах да правя мартенички, но до майсторлъка на Писенцето не мога да достигна.
Тити при нас водата е хубава - не ползваме кана. Ние сме район с много вода, дори имаме естествено езерце в градината. Ако Емо яде храната в градината - няма да има проблем. Менюто е на страницата на училището и има общо, вегетарианско и за мюсулмани, като ти можеш и да комбинираш от предлаганите храни. Сина ми е на сандвичи, но и тях не яде, защото храната му отнемала от времето за игра Joy Незнам колко струва храната. Плащам 15 за мляко на срок, че поне него пие. Има деца, които са с безплатна храна и мляко, но и за там не знам как става /доходите ни не позволяват и вземане на детски/ А ти не подаде ли вече форма за записване на училище? Мисля, че януари се подава.
Лус радвам се да те видя "усмихната"  Hug
Хуквам на сутрешна разходка и ще ви навестя на второто кафе.
Усмихнат ден за всички   bouquet

# 703
  • Мнения: 11 624
Днес е св. Фотий. Имен ден празнуват всички, които имат светлина в името си: Огнян, Огняна, Светла, Светлин, Пламен, Пламена, Фотий. Ако някоя от вас мили дами, или в семейството ви носи от тези прекрасни имена ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

# 704
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Добро утро,
ужасно съм зле  Sick така яко ме тресна мигрената, че едва издържам.
То май утрото не излезе много добро, ама се надявам за вас да не се отнася
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт