Домакини 29/ в очакване на пролетта

  • 32 779
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 644
Ма ко да оздравяваш!
Лейди да пусках онлаин форма.Май мес .чакаме великото писмо за училище.

# 706
  • Мнения: 2 169
Ма ко, бързо да се оправяш  Hug
Коконче, как си? Не спирам да мисля за теб  Hug
Днес нещо не мога да се стопля. Камината не иска да гори като хората, уж я поддържам, слагам дърва, пък студено  Tired

# 707
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привеееет!

Решено е, днес или утре отиваме да си купим пералня за апартамента. Да си ходим да перем на село не е никак практично...

# 708
  • Мнения: 11 624
Ма ко  Hug дано те отпусне бързо.

# 709
  • Мнения: 989
Здравейте  Grinning

Аз чак сега успявам да седна на компютъра. Сутринта си изпих кафето и след това се залових с ютията. Имах да гладя страшно много неща и ми отне доста време. После се занимавах с Павката. Учихме цяла сутрин - букви, цифри, професии... След това детето оцветява и направихме един хартиен светофар и салфетник. Аз го спрях от градина и затова съм купила цялата система на Моливко за неговата възраст + ръководството за учители и си учим всичко по седмици така, както е показано там. В стария ни квартал ходеше с оромно удоволствие на градина, но след като се преместихме тук и го записахме в новата градина, детето се промени много. Стана много затворен и тъжен. И затова и го спрях. Контакти не му липсват, играе си с децата в квартала, разхождаме се, отделно аз си се занимавам с него и така и двамата сме доволни  Simple Smile А на есен го записвам на предучилищна директно в училището на кака му.

Сега метнах една зеленчукова супа на котлона, но все още се чудя какво да правя за вечеря. Мисля да приготвя едни спагети, но не знам какви...

Ма ко, дано се оправиш скоро. Главоболието е нещо ужасно.

Писенце, мартеничките са страхотни. Браво!

Ladybird, приятна разходка! Как е времето при вас?

Нощни очи, да се похвалиш после с пералнята и да минеш да ни почерпиш за покупката  Simple Smile

Luss, как върви диетата? Успя ли да излезеш на глава с яйцата  Wink

# 710
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Шефа отиде с баба си да обядва в Кентъки.
Аз се понадрусах и разчитам малко да ме освести. Мерси за пожеланията момичета   bouquet
Писе, красоти видях, прекрасни са

# 711
  • Мнения: 2 169
С едната ръка съм гушнала Дея, с другата съм хванала Ванко и го уча да играе хоро. Той е обул пантофите на баща си - 47 номер, и подскача до мене в несвяст. Представете си какъв цирк сме само  Joy
Ма ко, дано да подействат бързо лекарствата  Hug

# 712
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ма ко, дано мине скоро кризата!  Praynig

Ама и аз съм кифла та дрънка като майка си!  Joy Crazy Пържих филийки за закуска. И ги гледам, че едва-едва се пръжкат и се чудя защо така. Готвя на газ и по принцип е силен котлона, стават за нула време... и какво да видя, незнайно защо съм намалила огъня на минимум!  hahaha Joy

Непременно ще почерпя за пералнята!

Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 13:12 от Нощни очи

# 713
  • Мнения: 644
 JoyВио оня ден и аз учих Емо да играе право хоро.Ама без чехлите Joy
Момичета стискайте ми палци.Трябва да ходя на един адрес дето уж на карта го гледах.Да видим какви ще ги свърша.Мм каза ,че съм била паника.Еми как да не съм.Ако чуете някоя да реве като дърто магаре на улицата аз съм Joy Joy

# 714
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Абре Титеееее. Споко бе, ще се оправиш. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 11 624
Тити не се паникьосвай - ще се оправиш - запиши си адреса и най-вече пост-кода - като си в района и не го намираш веднага - по кода ще те ориентира някой.
Поли - след като детето не се чувства доре правилно си постъпила. Сина ми също беше предучилищна в училището и съм доволна - свикна с училищната обстановка бързо, както и да не спи на обяд. При нас наводненията са само в ниското около реката, но те са обичайни за сезона - не е като в югозападна Англия - там е ад/незнам дали са давали репортажи в бг/. За почивните дни се очаква буря тук, но до сега сме нямали сняг и е 7гр.
Вио - забавно е да учиш децата, а и ние ако не ги научим - няма кой.
Днес ще правя следващ опит с баницата на Морена Joy хляба се изпече, направих и леща. Сега ще пооправя из градината и пак ще ви навестя  bouquet

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Ехеее, Тите, то ако те чуем...  Laughing Стиснали сме палците.  Hug
Ох, Вио, как се смях...  Joy Joy
Ма ко, хайде да минава вече... Мен вчера така и не ме отпусна съвсем, дори и като си легнах снощи и при ставането днес. Сега съм по-добре, ама не като да забравиш,  слабо е, ама го има... Наливам се с айрян, вода... и шоколад разбира се.  Simple Smile
Полито, много сте си добре с Павката. И Гушкан наравно е в ПГ и вкъщи. Сега ще тръгне от понеделник (не е била много време вече) и ще ходи до четъртък, а петък до неделя - почивка и т.н.  Харесва и в ПГ, но казва, че и е много шумно. В ПГ са по Моливко, а в къщи имаме комплекта "Приятели с... " буквите, цифрите и т.н., на изд. Анубис.
    
И аз днес свърших работа в у-щето. Подадох заявление за 1ви клас. Остава да кажа коя госпожа избираме, но ще чакат, докато минат "отворените врати", та да си я избере и Гушкан.
   Ще правя хляб и зелеви сарми.

# 717
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Наложи се да изляза за картофи, че размръзнах кайма за мусака, но се оказа, че картофи нямам.
Извлякох се някак си, отидох до Билла, но не ми харесаха картофите, та тръгнах обратно без тях. На връщане минах през една площадка, че мислех, че детето е завлякло там баба си. Нямаше го, но пък едно момче садеше елхичка в градинката до площадката. Там има много цветя, една баба я поддържа.
Погледнах, че кокичетата които са в градинката са много нагъсто и тръгва втора реколта от времето.
Помолих го да ми откопае, защото разполагаше с лопата. Беше така любезен, да ми извади с луковичките много внимателно.
Току що си ги насадих на балкона и сега си имам цъфнали кокичета и ако се хванат луковичките, ще цъфтят още. Докато се занимавах с тях, определено главата ми размина  newsm44
Вио  Joy представих си го. Браво на вас, забавлявайте се. Поздрави на сладурите
Поли, дано детето по-безпроблемно да свикне в у-щето
Тити, вземи си компас и карта
Нощни ще почерпиш, де ще идеш  Laughing
Морена, не знам какво да ти препоръчем за главата. Аз съм на лекарство със зелена рецепта, че друго не помага. Наркоманска работа, ама и болката не се търпи, понякога.
Насади някое цвете.
Хубаво се разписах, ама за картофи все пак трябва да отида  Laughing Излизам, че тая мусака по нощите ще я правя иначе
Целувки на всички

# 718
  • София
  • Мнения: 2 265
Момичета Hug Hug Hug

За главата - е знам лека, аз също страдам от редовната мигрена и 4-5 дена ужасна болка - нищо не помага - хапчетата и алкохол само намаляват болката за 1-2 часа и после пак... Но след 4-5 ден се събуждам все едно ми нямало нищо... Гадна работа...

Ма ко, сигурно е прекрасна и мила гледка - кокичета на балкона... Супер е, че главата ти спря да боли... Hug

Вио, смях се със сълзи, просто ви представих... hahaha

Поли, много бързо ще свикне детето в предучилищна.  Така беше с Петьо... Peace

Тити, по интернет виж как да минеш, начертай всички завои... Аз мислех, че освен мен няма такива дезорентирани...  Joy

Нощни, чакаме почерпката. Избрахте ли марката на пералнята?

Моренче, шоколад е най-хубаво лекарство Wink Пожелавам ви да изберете най-добрата госпожа Peace

Калинка, баницата на Морена няма грешка. Завиждам ти за градината... Hug

Писанче, само за себе ли си правиш мартеничките?

Марчева, Мастърче
, къде сте?

Контеска, не се ли постопли при вас? Как е малката?

Коконка, с теб съм, прегръщам те. Confused

Днес съм готвила: пилешката супа, бьофчето и картофеното пюре и сварих поредните яйца.. Докарвам ги леко рохкави  ...ммм, но на диетата с яйцата не посмях... Без диети засега... Mr. Green



# 719
  • Мнения: X
Добро утро ,


Навън е -36 и зъзна в къщи още като си представя ,че трябва да излизам . Аз се по-разболях  и пия Парасетамоли и витамини ,чай с лимон и вечер сладолед  Joy Засега се държа, ходя всеки ден на работа, инспекция имахме вчера от регионалния мениджър и дизайнера на новата колекция и бяхме под пара два дни с много работа и приготовления. Вчера си бях лепнала дежурната усмивка за проверката и всички мислеха,че съм в супер настроение за инспекцията .Всички бяха стресирани и напрегнати,не че аз не бях, но и цялото тяло ме болеше като бонус към напрежението,  а а аз колкото ми е по зле, толкова по усмихната го давам. Луда работа ,ама проработи.
Направих снощи набързо едни спагети Карбонара ,ходих след работа и до библиотеката да си взема книги и минах и през маникюристката ,че ми се олющиха двата нокътя с тази какофония покрай проверката и многото работа,хапнах донъти и изчаках мм да вземе детето и да мине през Мола, където работя да прибере и мен ,че се бях облякла в един костюм с пола, тънка риза и чорапогащник само. Той уж почиваше и щеше а ме взема и кара през деня,а в 2 си намерил друга работа и в 3 аз като свърших се наложи да чакам до 6 и свърших всичко друго .Поне има в Мола кино, библиотека, магазини, закусвални ,кафета, маникюристи, козметик,клиника,  банка и магазин за храна та се поразходих .
Днес почивам и ще почиствам ,пера, гладя и разпускам.   chef
Не съм ви чела тези дни, но днес ще наваксам с писането към всяка от последните два дни .
Имайте лек ден дами и до скоро.Аз заминавам на у-ще с детето .
 Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт