Домакини 29/ в очакване на пролетта

  • 32 782
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 265
Контеса, браво на теб! Такива си български жени! С усмивка на лице каквото и да става!

Важно да се чувстваш добре, а не само да се преструваш! Оздравявай напълно! Прегръдки и хубав ден!!!

Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 16:50 от luss

# 721
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
И картофи купих, че даже и мусаката сложих.
Скрит текст:
Мъжо каза, че за довечера оставало само 69   hahaha
И това, като ми се обади да види как ми е главата. Ще го утрепя някой ден  Laughing
Луска, остави диетите, добре си си
Контеса, дано не се доразболееш  Praynig и успееш да го пресечеш
Не ми е минала съвсем главата, но определено ми е по-ясно. Ще пия още едно хапче да овладея положението.
Шефа и днес не спа, ама ме е оставил на мира. Играе си и гледа ТВ, след малко ще ме измете от компа. Обикновенно не се занимава сам, някой трябва да се занимава с него.

# 722
  • Мнения: 1 826
Привет момичета!!!
Благодаря за похвалите за мартеничките!  bouquet Blush
Луси-да само за познати ги правя,не съм се престрашила да правя за продажби,а не ми се и отдава това. Thinking

Днес пътувахме,напазарих си от Метро и Кауфланд и се прибрахме доста късно.обядвах чак в 15 часа.Да видим кога ще вечеряме.Мъжо снощи му слагах извара на гърлото,че вдигна и температура.
Днес цял ден кашля ,а мен ме почна от снощи алергията и гърлото да ми дращи.Дано ми се размине. ooooh!
Купих си днес различни цветове иглики от Баумакс. Heart Eyes
Ще ви ги покажа. 
Скрит текст:

Ма ко ще се хванат кокичетата,не вярвам да има проблем.Видя ли как лекуват цветята. Mr. Green
Вио-браво,ама май му е рано още на Ванко.
Креми-нали съм обещала,идвай на гости и ще те науча да плетеш. Wink
Да оздравяват всички болни.Лека и приятна вечер.
Ето и по едно питие за  затопляне. Mr. Green Wink

и мезето
Скрит текст:
   и биричка за Креми и който обича

# 723
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Люске, твойте сънародници са голяма работа.Грандиозно откриване.Къде сте се скатали всички?

# 724
  • Мнения: 11 624
Добра вечер и от мен   bouquet
Май редовно надушвам почерпката  Joy
ха наздраве и да ви е сладко cheers
Контеса и Писенцето да опъват краците завити на диванчето, да се згряват и бързо оздравяват!
Писенце игликите са страхотни!!! И аз вчера гледах, но имаше само от тези за в къщи, надявам се другата седмица като пазарувам да има и външни.
Лус защо с моя шоколад не става???? Изям ли си парчето - ами не се възстановява  smile3511
Ма ко  newsm10
Ще проверя олимпиадата и пак ще намина.

# 725
  • Мнения: X
Лусс, благодаря, дано стане усмивката ми да е истинска тези дни.Чакам новини и дано до 2 седмици се усмихна истински.   Hug Hug

писенце, красиви иглики Simple Smile А аз мислех,че игликите са само жълти  newsm78

ма ко, дано се оправиш и ти с хапчето. Благодаря ти за пожеланията.

Креми, аз съм тука чета ви и нагъвам един царевичен чипс с люта салса  Joy
И кроасанчета пекох, чистих де що има ,пера и сега сядам .

Мерси за почерката   bouquet  bouquet

Лейдибърд, опъвам се и ще гледам Реймънд .
Аз пък не съм гледала олимпиадата, тука са луди на зимни спортове ,но аз не съм им фен и даже не съм я търсила по каналите.В Украйна ли е ?
 Щерката й взех една книжка за учене да се карат кънки и ме врънка от месеци да  водя и ще взема да се разтърся за някой клуб .Аз съм схваната на леда и ме е страх дали ще мога да й помогна като аз самата съм  ooooh! Ще пратя баща й докато намеря учител  Crazy
Тъкмо седнах да гледам телевизия и на първия канал е откриването на Олимпиадата и канадският отбор .   bouquet

Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 21:08 от Анонимен

# 726
  • София
  • Мнения: 2 265
В Русия, Сочи на брега на Черно море, красота, палми, топло... Най-чудесен морски курорт...
Грандиозно!!!

Къде е Марчелота днес?

# 727
  • Мнения: 3 841
Аз успях да намеря един канал, на който предават директно откриването на Олимпиадата. Грандиозно, както само руснаците го могат:)))
Само, че всички чуждестранни журналисти пропищяха от условията в градчето. Дано всичко бъде наред и да се насладим на красивите зимни спортове.

# 728
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Може да е на гости.Вероятно не е в тях щом и дзак не е казала:-)

# 729
  • Мнения: 3 841
При нас сега ще палят огъня!

# 730
  • София
  • Мнения: 2 265
Да, пуснали в ФБ Едни снимки... дупки, мърсотия... Дано там където са гостите на Оломпиадата да е хубаво и чисто...

# 731
  • София
  • Мнения: 2 265
Има страхотни гафове... - не стигат възглавници..., кинефи-близнаци... Shocked

# 732
  • София
  • Мнения: 11 709
В Русия, Сочи на брега на Черно море, красота, палми, топло... Най-чудесен морски курорт...
Грандиозно!!!

Къде е Марчелота днес?
Тук съм, но си имам  работа. Трябва да приготвя нещо за хапване за утре на ММ, защото утре сутрин аз пътувам с три приятелки за Гърция. До Солун да обядваме, вечеряме и в неделя ще се приберем.  По женски само.   Днес го решихме, докато си пиехме кафето. Една от нас даде предложение и ние другите това и чакахме.  Аз ще ги карам, с моята кола.  И без това ми свършват разни препарати, пък и да митнем малко из магазините, така за разкош.
Гледах и малко от Олимпиадата, чудесно беше. Грандиозно!
Отивам да гладя. Пак ще мина да ви "видя".  Heart Eyes

# 733
  • София
  • Мнения: 2 265
Ех, Солун, магазините... Браво на вас...

# 734
  • Мнения: X
Мерси  ЛуссинкаЛ, наистина беше сензационно.
 Гледах церемонията по откриването ,не цялата , но чух коментаторите за т.н. студена война между Канада и Русия и ги изключих накрая . Не могат ли само за спорта, за красотата на събитието и за спортистите да говорят? Ама не ,трябваше да намесват не знам кои си конфликти, колко било струвало събитието и 'леките' провали в организацията.
Грандиозно беше откриването, зарята и вълнението !!

Общи условия

Активация на акаунт