Кога дадохте за първи път мед?

  • 2 867
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 313
Започвах да давам мед при навършване на 1г - с чай или кисело мляко. Всеки ден правя чай с мед.

# 16
  • Мнения: 5 790
Не съм давала и смятам да почакам с даването още две години.

# 17
  • Мнения: 1 493
Преди навършване на 1 годинка.

# 18
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Дадох  мед  на  9 месеца , но  малкия  имаше  едни  гадни  афти  из устата,  които  не  минаваха  с лекарството  ,  което  ми  изписаха , та  за това, иначе  не  бих  дала .Наскоро  една  зъболекарка  ми  каза  да  му  мажа  леко венците  със  захаросан  мед ,да  не  го болели при  растежа  на  зъбките ,  но  не  съм  го  правила newsm78.

# 19
  • Мнения: 666
На големия му дадох като навърши 4 месеца, н о тогава времената бяха други, малкия сега от никненето на зъбите се опитах съвсем леко да му намажа венците обаче той така се разпиця, че се отказах

# 20
  • Мнения: 3 932
За пръв път дадохме мед около година и половината по същия повод, беше настинал, та с лечебна цел. както с всеки нов продукт при въвеждането започни с малки дози и следи за реакции като увеличаваш постепенно  Peace

# 21
  • Мнения: 4 406
дадох мед за пръв път, когато детето навърши 1 година

# 22
  • Мнения: 4 915
Дадох 2 пъти след навършване на 1 годинка. Нямаше проблем.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
На година и два месеца.Досега обаче съм давала само 2-3 пъти.Не смея да давам редовно, а и Ники не дава зор.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Започнах да давам от време на време в мънички количества към 1г 4м (но не регулярно). С времето започнах да давам по-често, пак по малко.
Сега давам между 1 и 4 пъти седмично сутрин с овесената каша.

# 25
  • Мнения: 4 242
Ако не се брои една каша с мед която наскоро купих, занчи не съм давала още и мисля да поизчакам още малко. И без това нямам домашен или поне сигурен чист мед.

# 26
  • Мнения: 4 358
На три годинки.

# 27
  • Мнения: 590
Благодаря ви много за отговорите! За сега взех решение да не му давам още,ще поизчакам.Страх ме е още да дам заради бутолизма  Rolling Eyes Пък и по никакъв начин не мога да си намеря "чист" мед. newsm78
  bouquet bowuu  bouquet

# 28
  • Мнения: 64
Една съседка дав на бебчето от смото раждане на бибата УЖАС ,дори и на мен ми препоръча ,като споделих че не искаме биба newsm78 newsm78

# 29
  • Мнения: 3 550
Още не съм дала и не бързам.

Общи условия

Активация на акаунт