Кои са кърмещите майки?

  • 230 136
  • 3 070
  •   1
Отговори
# 2 520
  • Мнения: 1 192
Много Кибер котки се навъдихте  Twisted Evil
На някои им падат гащите,а други точно заради кърменето не им стават гащите.Изписаха ме по-слаба,отколкото преди да забременея,но така си наваксах после... Sick

# 2 521
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

На някои им падат гащите,а други точно заради кърменето не им стават гащите.Изписаха ме по-слаба,отколкото преди да забременея,но така си наваксах после... Sick

И аз  съм така Sick SickМай вече тежа пак толкова колкото отидох да раждам, ама тогава имах бебе в корема , а сега -не Cry

# 2 522
  • Мнения: 1 354
Здравейте, приятно ми е да се присъединя към вас кърмещите майки Hug и ние се кърмим, за сега се справяме успешно дано така да продължи и за напред.

# 2 523
  • Мнения: 685
+ 1 от мен  Hug И аз се надявам да продължа колкото се може повече, поне до към 5-6 месец, това с годината, че и година и 10 месеца  Shocked браво на някои от вас! Не мисля обаче, че ще имам толкова време кърма. Това ми е второ детенце и първото го кърмих до към 4 м, поне до тогава имах кърма. Това сега се появи на бял свят със секцио и дори си мислих, че няма да мога да кърмя първите дни, но всичко се нареди. Може и да не е мн по правилата, но и давам от двете гърди на едно хранене и сме на нещо средно м/у режим и на поискване. Или всъщност сме на режим по поискване, че не е истина как врещи, ако е гладна, па нека да не са минали 3 часа от предното ядене.  Laughing Едина нощ, когато беше към 1м, направих грешката да не и дам да хапне към 3ч по съвет на доки (щото рече, че нощното хранене не е за препоръчване), но след като съдистически я държах 1 час да реве ... пратих съветите по дяволите и си нахраних детенцето. Сега вече навършихме 2 месеца и постепенно тя се отказа от нощното хранене, а последните дни и това към 12 пропуска, та си караме от 8-9 вечер до към 5 сутринта Simple Smile

# 2 524
  • Мнения: 175
Лично аз съм свалила 9кг от раждането ,но моето напълняване беше нечовешко от 56 на 98кг. Но се радвам че имам напредък Cry

# 2 525
  • Мнения: 80
в кибер-пространството - кибер-котки вилнеят  Twisted Evil 
Абе то и отслабването е притеснително....  Naughty
Дали пък няма да повлияе на количеството кърма  newsm78  Thinking .Не мога да се насиля да ям повече.  Иначе бебка наддава чудесно, скоро ще си утрои теглото от изписването  Joy   

# 2 526
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Здравейте! Да се присъединя към успешно кърмещите майки. Синът ми е захранен на 7месеца и 17дни. До тогава нито вода, нито сокове, нищо. Оживя детето.  Joy Експериментирам с него. Много е енергичен, вече проходи. Сега в жегите пак е основно на кърма. Не го насилвам да яде твърда храна. Предлагам, но не насилвам. Кърмим се поне 4,5 пъти дневно и разбира се 1 път в ранните сутрешни часове.

# 2 527
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
И да се похваля - забременях 70кг, преди да родя бях 84кг, а сега съм 64кг, т.е. минус 6кг от преди да забременея. Кърменето ми се отразява страхотно. Не пазя диета.

# 2 528
  • Мнения: 175
Здравейте! Да се присъединя към успешно кърмещите майки. Синът ми е захранен на 7месеца и 17дни. До тогава нито вода, нито сокове, нищо. Оживя детето.  Joy Експериментирам с него. Много е енергичен, вече проходи. Сега в жегите пак е основно на кърма. Не го насилвам да яде твърда храна. Предлагам, но не насилвам. Кърмим се поне 4,5 пъти дневно и разбира се 1 път в ранните сутрешни часове.
Колчестото храна не влияе на кърмата на кърмещата майка и е нужно по 500кл на ден което са две филийки хляб. Наблягвай на полезните неща особенно сега когато ма изобле от  плодове и зеленчуци.

# 2 529
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 430
Аз да напомня, че Embarassed:

"Темата е само за представяне на кърмещите майки. Моля, въздържайте се от въпроси, забележки, линкове, чат и прочие."

# 2 530
  • Мнения: 2 818
Здравейте! Да се присъединя към успешно кърмещите майки. Синът ми е захранен на 7месеца и 17дни. До тогава нито вода, нито сокове, нищо. Оживя детето.  Joy Експериментирам с него. Много е енергичен, вече проходи. Сега в жегите пак е основно на кърма. Не го насилвам да яде твърда храна. Предлагам, но не насилвам. Кърмим се поне 4,5 пъти дневно и разбира се 1 път в ранните сутрешни часове.
Колчестото храна не влияе на кърмата на кърмещата майка и е нужно по 500кл на ден което са две филийки хляб. Наблягвай на полезните неща особенно сега когато ма изобле от  плодове и зеленчуци.


Кърмещата майка трябва да се храни, 500кл не са достатъчно, поне 1800 са необходими. Може би си имала предвид +500? Отслабването по време на кърмене е задължително да е плавно, защото се отделят токсини, които преминават в кърмата, ако е рязко. 2кг/месец е ок.

# 2 531
  • Мнения: 593
Аз да напомня, че Embarassed:

"Темата е само за представяне на кърмещите майки. Моля, въздържайте се от въпроси, забележки, линкове, чат и прочие."


Как да се въздържа, кажи ми?
Записала съм се тука преди почти 4 години и от тогава все ми излиза на "Нови отговори"....  Rolling Eyes

След раждането отслабнах с 10 килограма за 1 месец (от 56, станах 46). Не съм правила диети, стана от само себе си. За пръв път чувам за токсините, които се отделят в кърмата...  
Мойто дали от това е станало такова неконтролируемо... newsm78

# 2 532
  • Мнения: 2 818
След раждането е друга бира. Тогава организма се освобождава от бебе, околоплодни води, плацента, много течности и други. Аз говоря за след това.

# 2 533
  • Мнения: 175
Здравейте! Да се присъединя към успешно кърмещите майки. Синът ми е захранен на 7месеца и 17дни. До тогава нито вода, нито сокове, нищо. Оживя детето.  Joy Експериментирам с него. Много е енергичен, вече проходи. Сега в жегите пак е основно на кърма. Не го насилвам да яде твърда храна. Предлагам, но не насилвам. Кърмим се поне 4,5 пъти дневно и разбира се 1 път в ранните сутрешни часове.
Колчестото храна не влияе на кърмата на кърмещата майка и е нужно по 500кл на ден което са две филийки хляб. Наблягвай на полезните неща особенно сега когато ма изобле от  плодове и зеленчуци.


Кърмещата майка трябва да се храни, 500кл не са достатъчно, поне 1800 са необходими. Може би си имала предвид +500? Отслабването по време на кърмене е задължително да е плавно, защото се отделят токсини, които преминават в кърмата, ако е рязко. 2кг/месец е ок.
тоно това имах предвид  Wink

# 2 534
  • Мнения: 4 428
С радост и аз се записвам при кърмещите майки  Grinning
С голямага ми дъщеря кърменето ми беше пълен провал - два месеца и то с дохранване  ooooh! Отчетох в последствие някои мои грешки, но и каката не сучеше пълноценно и кърмата ми започна да намалява  Rolling Eyes
Сега с бебка сме изцяло на кърма и за сега всичко е както трябва  Peace Малко се притеснявам, че не качва много, но може би за кърмено бебе е нормално - 800гр първия месец, 600гр втория, 500гр третия. В момента е 5 200гр, като ни изписаха 3200гр.  Rolling Eyes
Но педито каза, че сме ОК и няма да дава добавка  Grinning
След малко повече от месец мисля да започваме лека-полека с пюретата да видим как ще потръгне  Peace

Общи условия

Активация на акаунт