Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 99 416
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 10 698
Декември нямаше дървета.

# 736
  • София
  • Мнения: 2 130
 и на нас февруари не са давали дърво  Confused

# 737
  • София
  • Мнения: 23 165
дано възвърнат дърветата, че се каня скоро пак да раждам там, не може на едното дете да има, на другото да няма  Crazy

# 738
  • Мнения: 268
Здравейте момичета и мами, писах в проблемното, но май поскоро въпросът ми е за тук, днес беше последния ми преглед при Шефкетова /в 10г. с. съм/ имам час за Михова на 2 май, но трябва да реша при кого да се запиша на ЖК и обмислям д-р Цветков - може ли някакви мнения за него и по принцип за д-рите за ЖК?!! Мерси и успех на всички Peace

# 739
  • София
  • Мнения: 529
Здравейте момичета и мами, писах в проблемното, но май поскоро въпросът ми е за тук, днес беше последния ми преглед при Шефкетова /в 10г. с. съм/ имам час за Михова на 2 май, но трябва да реша при кого да се запиша на ЖК и обмислям д-р Цветков - може ли някакви мнения за него и по принцип за д-рите за ЖК?!! Мерси и успех на всички Peace
Аз препоръчвам д-р Цветков с две ръце - най-милият и грижовен доктор, който съм виждала Hug

# 740
  • Мнения: 395
Заставам зад всяка дума на tartaleta123  Peace

# 741
  • Мнения: 2 094
brumburi ми аз ти отговорих там  Mr. Green
tartaleta123 е писала. То нейната лента е достатъчна , мойта засега до голяма степен дължа на него! Hug Hug Hug

# 742
  • Мнения: 268
Задължена съм ви за отговорите момичета Hug, имахте ли проблеми с чакнае и отказ за записване на часове Thinking

# 743
  • София
  • Мнения: 529
Чака се - той отделя много внимание на всяка пациентка и съответно изостава с графика почти винаги. Часове трябва да се записват веднага щом излезе графикът за месеца, защото много бързо се запълват. Ако не успееш да запишеш час, винаги можеш да му се обадиш обаче и той ще направи всичко възможно, за да те вмести.
Но имай предвид, че тези неща важат малко или много за почти всеки доктор там.

# 744
  • Мнения: 268
Вие в коя седмица се записахте на ЖК?

# 745
  • Мнения: 2 094
Помня ли -11-12 някъде, иначе още в 9-та ми каза,че вече съм за ЖК.

# 746
  • Мнения: 268
Значи ще трябва да чакам графика за май, така ли? Горе долу кога да звъня?

# 747
  • Мнения: 2 094
Графикът за май е готов от доста дни. Аз днес успях да запиша час за 13.05, за 9 вече бяха заети, въпреки, че док. мислеше , че имало свободни. После е на 15-ти.

# 748
  • Мнения: 130
вчера ми беше първата ЖК при д-р Белкин и искам да споделя, че съм много доволна. Много е спокоен, обяснява всичко и отговори на всичките ми умни въпроси Crazy Излъчва страхотно спокойствие  Hug Каза ми да си запиша час при д-р Михова за ФМ за 14ти май и вече беше пълно  newsm78

# 749
  • Мнения: 2 094
mv_2014 ,аз записах за 12.05 още преди 3седм., та нищо чудно, че е пълно, тя все пак си има и нейни пациентки./Аз сега ти видях лентичката- мисля, че ако държиш да я прави д-р михова имаш време до 22-23, че и 24 г.с./
brumburi  и теб те съветвам да си запишеш чзс за ФМ още сега ако смяташ да правиш БХС.

Май трябва да се пуска нова тема! Ако magnet няма възможност и няма други желаещи ако искате  да пусна аз?

Общи условия

Активация на акаунт