Kayıp с Мете Хорозоолу и Аслъ Енвер, новите проекти на актьорите и екипа #3

  • 77 018
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 287
Joy Заранчееее, нееее, просто бях забравила, че КПА го дават в сряда  Joy, а тук си е написано едно до едно  hahaha Hug Heart Eyes Hug

 Joy  Забраваната тя  Heart Eyes  Hug

За Хиджран инфо няма, не излиза, а за Гюлтепе пък пускат по снимка две на ден. Яко ми лазят по нервите вече, да вземат да ни дадат най-после прословутия фрагман!



Айча във фотосесия за новия сезон на Kanal D. Тази жена остарява красиво!  Heart Eyes


Зад кадър на същата фотосесия.
Скрит текст:

# 706
  • Мнения: 4 597
Преди час гледах финалните минути на серия на "Времето лети", Айча и Мете един до друг! Heart Eyes Нямам търпение вече и аз!
Заранче, Айча е млада още недей така  Grinning. След 15-тина години ще остарява, мисля аз.

# 707
  • София
  • Мнения: 6 287
Преди час гледах финалните минути на серия на "Времето лети", Айча и Мете един до друг! Heart Eyes Нямам търпение вече и аз!
Заранче, Айча е млада още недей така  Grinning. След 15-тина години ще остарява, мисля аз.

Може би съм повлияна от Джемиле все още Хелънче  Joy  Невероятна актриса е!  Heart Eyes
Джемиле беше по-възрастна от нея самата, но Гюлюмсер й е точно на годините. Наскоро четох, че Айча е свалила 7 кг. за ролята.

# 708
  • Мнения: 4 597
Оооо, много СонеровоАйлийна си  Heart Eyes Hug

# 709
  • Мнения: 927
Мениджер на кастинга за актьори на новия сериал "Моето име е Гюлтепе" е Арзу Гамзе, актрисата която играе в  сериала "Отмъщението/Intikam", позната като Шаика Арсой.



Дали това е вярно?  Thinking



# 710
  • София
  • Мнения: 6 287
Оооо, много СонеровоАйлийна си  Heart Eyes Hug

Да, нали  Heart Eyes  Hug

Мениджер на кастинга за актьори на новия сериал "Моето име е Гюлтепе" е Арзу Гамзе, актрисата която играе в  сериала "Отмъщението/Intikam", позната като Шаика Арсой.

Дали това е вярно?  Thinking

Горе-долу е вярно. Арзу Гамзе наистина е мениджър и има своя кастинг агенция, ето я и нея - http://www.arzugamze.com/
Един от нейните актьори ще играе в Benim Adım Gültepe, това е Хакан Карсак. Друг, пак от нейната кастинг агенция ще партнира на Илкер Калели в Poyraz Karayel - Канболат Гьоркем Арслан - http://www.arzugamze.com/nevarneyok.html

Канболат Гьоркем Арслан - http://www.arzugamze.com/menajerlik/kanbolat-gorkem-arslan.html


Хакан Карсак - http://www.arzugamze.com/menajerlik/hakan-karsak.html


Иначе кастинг директор на Benim Adım Gültepe е Мине Гюлер, която беше и на Кайъп.

  А Зарани   Hug Hug исках да споделя нещо за Долунай  Hug Hugаз не го знаех,но покрай ВС  разбрах,че преподава актьорско майсторство/при нея се обучава новия манекен/ и май  доста добре се е справила  Hug Hug

И аз не знаех, че Долунай преподава актьорско майсторство, благодаря за инфото Мариолка.  Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 6 287
И влизам с още новини, но преди това една красива Гюлюмсер.



Сега новините:
Йълдърай Шахинлер (адвокат Метин) е с нов сериал, отново по Kanal D, отново на D Productions. Сериалът е 'Bu Son Olsun'. Главните роли са поверени на Енгин Йозтюрк (Селим от КВФ, принц Селим от ВВ), Ипек Карапънар (Малки тайни) и Нур Феттахоолу (Пейкер от Забраненият плод, Махидевран Султан от ВВ). Режисьор на дизито е Фериде Кайтан, последно режисирала Vicdan, сценарист е Нуран Еврен Шит (Любовта обича съвпаденията, Intikam). Засега не се знаят кой знае колко подробности за сюжета, освен че ще е лекарски сериал. Отдавна ми се гледаше нещо с такава тематика, но турско. Дано да имат успех сред огромното нашествие от сериали този сезон.

# 712
  • София
  • Мнения: 6 287
Тема номер 4

Направих я малко преди да сме приключили тази, като я изпишем се местим.  Wink
Инфото за новите сериали за сега е оскъдно, но не мога да чакам повече да се появи нещо ново. Живи и здрави като я изпишем (надявам се сега да стане по-бързо от тази) ще я добавя на първа страница. Както повечето информация, така и линковете към превода на Кайъп, който ще се появи съвсем скоро.

Малко снимки...

Младежите от Гюлтепе



# 713
# 714
  • Мнения: 4 597
Еее,верно ли бе!!!??? Благодаря много!!!

# 715
  • Мнения: 2 449
  Здравейте Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

 за всичко в темата Hug Hugуф,за моята либоФ по "Ей,Истанбул" ooooh! ooooh!не зная как ще се развият нещата newsm78 с началото на сезона #2gunfire
 ето и моя любимец:


 и да си призная,че много се обърках от информация за новите дизита ooooh!
 мярнах снимка на Сечкин за промо на сериал..и той доктор ще го играе Whistling

# 716
  • Мнения: 4 597
Прегледах новата тема,яко ще се объркаме със
 сериалите и инфото!:-)

# 717
# 718
  • София
  • Мнения: 6 287
Приятна изненада!

Прегледах новата тема,яко ще се объркаме със
 сериалите и инфото!:-)

Едва ли.  Wink  Peace  Инфото на първа страница е повече, но държах на това оформление, защото отговаря на заглавието, най-вече на втората част от нея - Новите проекти на актьорите и екипа. Но, виждам че е прекалено объркващо, затова ще махна информацията за Ulan Istanbul от първата страница и ще оставя само това за Гюлтепе и Хиджран, за да се знае какво точно евентуално ще се обсъжда.
Мисля, че смисъл от отделни теми за тези два сериала няма! Както казах, направят ли се такива тази умира, а не желая това да се случи. По-добрият вариант според мен беше да се преименува, така и направих.

За Хелънчето специално,  Heart Eyes  Hug  за да не я обърква още отсега инфото, а нещо по, по, по-приятно!  Wink  

# 719
  • Мнения: 4 597
Заранче, мерси!  Hug

Не го махай Улан Истанбул, нека си го коментираме и него.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт