Kayıp - Benim Adım Gültepe, Hicran... новите проекти на актьорите и екипа #4

  • 37 102
  • 738
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 287


С участието на:


Автор на колажа Г-ца Бързо се уча


Продукция: D Yapım
Продуцент: Е. Айше Дурмаз
Режисьори:
Зейнеп Гюнай Тан
Дениз Колош  Баран Йозчайлан
Сценарист: Елиф Усман
Оператори: Седат Юджел и Хюсейн Деврим
Музика: Гьокхан Кърдар













НОВИТЕ ПРОЕКТИ НА АКТЬОРИТЕ И ЕКИПА


Мете Хорозоолу в

Benim Adım Gültepe



С участието на:


Автор на колажа Г-ца Бързо се уча


Продукция: D Yapım
Продуцент: Е. Айше Дурмаз
Режисьор: Зейнеп Гюнай Тан
Сценарий: Вурал Яшароолу
Оператор: Седат Юджел
Музика: Айтекин Аташ

Годината е 1980-та, Измир, квартал Гюлтепе. Такъв квартал е Гюлтепе, всяка отделна улица има своя история, отделна борба за живот, тъжни разочарования, търсене на надежда, конфликтни семейства, забранени любови, несподелена любов. Свидетели на всички тези истории са четиримата близки приятели Сейфи, Гюлали, Февзи и Мурат. Гюлюмсер (Айча Бингьол) е майка на едно от тях - Гюлали. Съпругът й попаднал в затвора, но въпреки това, Гюлюмсер остава здраво стъпила на земята. Работи здраво заради сина си, но изживява тайна и забранена любов с привлекателния и вироглав шофьор на минибус Халил (Илкер Къзмас), от която не може да избяга. Халил е влюбен в Гюлюмсер и иска да изгради живота си с нея.
А пък в махалата Ешреф (Мете Хорозоолу) беше хулиган, който както всяваше страх, така и будеше уважение.





Аслъ Енвер в

Bana Artık Hicran De



С участието на:


Автор на колажа Г-ца Бързо се уча


Продукция: Süreç Film
Продуцент: Али Гюндооду
Режисьор: Волкан Коджатюрк
История: Гюлизар Ърмак
Сценарий: Джошкун Ърмак - Гюлизар Ърмак
Оператор: Метин Тургуч

Животът се оформя като  време през което ни се налага да правим избор, и ние правим този избор. Хиджран е една жена сред много други. Дете, което се вслушва в думите на хората, с които е израсла. После е едно младо момиче… Обичащо, влюбено, а после е една наранена душа. Една майка сред всички майки. Този живот, принуждава един ден Хиджран да направи своя избор. И тя казва на своята дъщеря „Аз не съм твоята майка”. А отговорът й на въпроса „Добре, а аз как да те наричам, мамо ?” е един шепот изпълнен с безсилие и протест/възмущение: „Наричай ме вече Хиджран„.

Превод Lenes




Темите:

Последна редакция: нд, 10 авг 2014, 21:37 от zarani

# 1
  • София
  • Мнения: 6 287

Последна редакция: нд, 10 авг 2014, 19:35 от zarani

# 2
# 3
  • Мнения: 2 449
  И аз тук,с поклон за темата  newsm51 newsm51 и за успех за сериалите,защото го заслужават !
  Бамби..за преводите smile3525 newsm51

# 4
  • Мнения: 4 571
Благодаря ви много!  Hug

За темата   bouquet

# 5
  • Мнения: 12 817


Зарани !  


Нова тема, нов късмет!
Дано имаме късмет да гледаме добри и завършени истории!

# 6
# 7
  • Мнения: 12 817
#BanaArtikHicranDe #KameraArkası By Buğra Gülsoy

# 8
# 9
  • Мнения: 12 817


With Serhat Teoman / Cesme Tatilinden..

# 10
# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 6 287
Ben kim miyim? Sen hala bilmezsin ama benim adım Gültepe... Benim Adım Gültepe Eylül'de başlıyor!

Benim Adım Gültepe 1. Bölüm Fragmanı

Последна редакция: пн, 11 авг 2014, 21:33 от zarani

# 13
# 14
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Зарани,  Hugс благодарност за новата темичка – да е на късмет с хубави коментари за хубави сериали с хубави истории и хора в тях  Peace Peace Peace



На мен в Гюлтепето са ми интересни от сега не само Мете и Бингюл, но и Екин Коч. Не съм го гледала досега този човек, но съм чувала добри неща за актьорското му майсторство. Ха да видим, така ли е. Радвам се на новинката, че може да има и руски превод. Иначе си е мъка за мене  Blush Thinking

А Аслъ явно ще е заобиколена от двама брадатковци. Освен жена, която трябва да се справя с различни избори в живота, не трябваше ли да има противопоставяне на бедни и богати в сюжета, или се бъркам нещо  newsm78 newsm78

Лека нощ на всички минаващи от тук и още по лек утрешен ден  Hug Hug Hug Hug Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт