Сняг навън вали ОКТОМВРИйче зимен сън не спи

  • 57 952
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 100
Just a Dreamer, би ли споделила в кой сайт намери четката за зъби, че и аз още мия с напръстника.  ooooh! Благодаря предварително.  Hug


В сайта на Штъркел: http://www.shtarkel.com/products/2159-komplekt-za-pochistvane-na-zybki.html
А в този сайт ми казаха, че след 2 седмици ще го имат в наличност: http://www.minimod.bg/ . Може и в други да го има, но нямах нерви да търся. А комплекта ми се струва много кипричък, особено зеленият. Нали вкъщи сме фенове на жабите.  Joy

# 676
  • София
  • Мнения: 3 789
Джъст, много симпатично комплектче  Peace А отделно четки продават ли? Нали и техните ги сменяме на 3 месеца като нашите...  Tired

# 677
  • Мнения: 1 359
Аз все още си седя на земята жабешката, пък не са откривали някакви изкривявания и странности. Simple Smile Не знам защо не е редно дете да седи така  newsm78

Вашите дечица искат ли да се хранят сами? Дани пищи и не иска да яде, ако не се храни сама. Понякога успявам да я излъжа и я храня с 2 лъжици -една за нея, една за мен, но това става все по-рядко. Трудно ми е когато сме навън и започне да пищи и да се дърпа  ooooh! Пък не става само твърди храни да й давам - банички, печено месо, сурови зеленчуци и плодове си ги хапва без да се цапа много, но със супите става проблем  newsm78 Как се справяте вие?

# 678
  • София
  • Мнения: 3 789
Вашите дечица искат ли да се хранят сами? Дани пищи и не иска да яде, ако не се храни сама. Понякога успявам да я излъжа и я храня с 2 лъжици -една за нея, една за мен, но това става все по-рядко. Трудно ми е когато сме навън и започне да пищи и да се дърпа  ooooh! Пък не става само твърди храни да й давам - банички, печено месо, сурови зеленчуци и плодове си ги хапва без да се цапа много, но със супите става проблем  newsm78 Как се справяте вие?

Половин чаршаф (от тези попиващите) на масата, отгоре супата, другата половина от чаршафа - върху възглавницата, на която седи и да прави каквото иска, дрехите ги прежалвам  Tired

# 679
  • Мнения: 6 851
Just a Dreamer, благодаря. Ще поръчам, че вече е крайно време (Катрин има 16 зъба).
ShySun, и Катрин напоследък иска да се храни сама. Засега минава номерът да и` дам лъжичка и празна кутийка и тя да се забавлява, докато я храня. Може би решението при вас е да даваш в къщи по-рядката супа, а навън да даваш крем-супа или по-твърди храни. Съжалявам, че не мога да помогна.
Деси, проблема на ShySun доколкото разбрах е как да дава супа, когато са навън.  newsm78 Peace

# 680
  • Мнения: 1 359
В къщи , навън... супата е начинание невъзможно.  Joy   Просто не ще да влиза тази супа в устата и толкова!  Laughing   Дано по-скоро се научи да борави с лъжицата  Crazy

# 681
  • Мнения: 6 851
Ще се научи, няма начин.  Laughing Търпение му е майката.  Mr. Green

# 682
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси, проблема на ShySun доколкото разбрах е как да дава супа, когато са навън.  newsm78 Peace

Ааа, значи не съм разбрала  Simple Smile Аз навън не го храня мнооого отдавна. Вече е на такъв режим, че яде към 13.40 и в 14.00 заспива, навън няма как да стане, затова се прибираме. Вечер пък яде късно - значи пак вкъщи, евентуално давам пюре или каша навън, но това е рядкост.

# 683
  • Мнения: 6 851
Аз искам да питам: с какъв препарат перете дрешките (още с бебешки ли?). Аз купих "My Forest" за бяло и цветно и си мисля дали да не го пробвам  и за дрехите на Катрин.  newsm78

# 684
  • Мнения: 1 359
Fortuna в момента с Persil Baby. За първи път го виждам в български магазин, но да си призная - не съм очарована, петната си останаха върху дрехите, дори и сивкавата прах по колената ( от паданията)  Crossing Arms . Иначе Persil Sensistive  или Тео Бебе

# 685
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз най-много харесвам "Fairy", сега го пуснаха и на капсули, та направо се родих. В момента съм купила бебешкия "Ариел", също ми допада (за разлика от всичките им останали продукти).

# 686
  • Мнения: 61
Благодаря за отговорите!
За ягодите - мислех да чакам до 3 г. - така съм чела, но кой ли ще ме остави  Shocked Бабите и дядовците непрекъснато ме питат - това кога ще яде, онова кога ще яде, той вече голям бил станал... Пък и като прочета, че някой е дал по-рано и се поуспокоявам  Embarassed Иначе на сиропа пише, натурален овкусител: диви ягоди - и аз затова се заблудих  Embarassed при положение, че знам как се правят етикетите... Макар че си мисля, че при лекарствата са по-стриктни. Няма значение де
За ечемика - Светле - да, много трудно се слага - аз затова първите три вечери само върху клепача успях да намажа. Не знам утре как ще се справим...
За прането използвам Тео бебе - но се е случвало по изключение да изпера някои дрехи (без бодитата) и с нашия перилен препарат   Embarassed
За храненето - и нашия режим е такъв, че яде вкъщи и когато се инати много:
 - му давам празна кутия с лъжица да се занимава, като Fortuna
- или ако върви телевизора, докато се храни (обикновено на вечеря) и дават нещо, което му е интересно - и тогава хапва спокойно (или по-скоро хипнотизирано)  Embarassed Обаче напоследък спря да действа. Особено, ако дадат някоя от любимите му реклами - зарязва всичко и изтичва пред телевизора.
- а сутрин, когато е гладен - изобщо не се и опитва да ми вземе лъжицата, за да се храни сам. Макар че сутринта не му давам супа...
А когато сме навън давам само плодове и др. твърди храни.

Последна редакция: нд, 27 апр 2014, 01:45 от _edna_maika

# 687
  • Мнения: 61
Още нещо за храненето - майка ми разказа, че вчера като са го водили на село - и следобеда е ял много добре, без да се върти и келеши, но столът му е бил пред вратата и е гледал дядо си как работи на двора.  Laughing

# 688
  • Мнения: 100
Деси, сигурно имат и отделни четки, но сега няма как да търся, че пиша от тела.
Прах за пране ползвам Ариел от Германия.
А за самостоятелното хранене , мисля да пробваме лятото.

# 689
  • Мнения: 61
Еее, пак се включвам  Embarassed
Вие давате ли прясно мляко за пиене? В края на март месец захраних с прясно мляко в каши, нишесте и др. И понеже свекито ме беше изпреварила доста с това захранване (доста преди мен му бяха дали (първоначално тайно) да яде нишесте с прясно мляко, от което уж ял много малко), та си мисля да си го захраня постепенно и с прясно мляко за пиене - да не би да му дадат изведнъж да пие много. Та прочетох, че се дава след 18 месеца и нали миналата седмица вече направи 1,5 г. Но да се допитам и до вас  Simple Smile Чувала съм, че може да направи акото по-рядко (той преди месец много често се запичаше - ама вече нямаме такива проблеми - може да е от млякото, макар че не му давам всеки ден млечни десерти).
Както и преди съм писала - и ние сме оставили самостоятелното хранене и махането на памперса за лятото

Общи условия

Активация на акаунт