Мечтаният домашен любимец

  • 40 688
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30 502
А, тези са лилипути някакви - имах такова като дете.
Сега, като попораснах, започнах да харесвам повече по-големите котета.  Laughing

# 46
  • Мнения: 37 256
дори цяло стадо дребни чернилни трудно ще ме изяде за разлика от пожеланата от теб животина  Joy

# 47
  • Мнения: 7 089
Записвам се, макар че не съм имала мерак за екзотично животно, симпатични са ми вашите да ги гледкам  Sunglasses

# 48
  • Мнения: 1 317
Аз ако имаше начин да събера всички животни в нас (без насекомите), ох леле!  Hug
Иначе съм виден котколюб, особено черните котки са ми слабост  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 27
дори цяло стадо дребни чернилни трудно ще ме изяде за разлика от пожеланата от теб животина  Joy

Е поне няма да се притесняваш, кой ще ти влезе в къщата... Само слагаш един стикер на вратата за зло коте. Joy

П.п. Винаги съм се чудел, ако му кажа "мац писи писи" дали ще ме разбере? Mr. Green

# 50
  • Мнения: 15 376
Обичам всякакви живини, та бих гледала какво ли не.
Катерица бих искала, лъвче, панда, ленивец и още купища видове и подвидове.

Винаги съм мечтала за къща на брега на океана. Зад нея езеро и лебеди Heart Eyes.

# 51
  • Мнения: 616
Общо взето всяко пухесто животно, което съм виждала, съм си искала за любимец. Даже питам ММ обикновено, може ли да  си вземем такова? Той казва Не, и така, знам ли, може един ден друго да каже.

За уомбатите винаги съм казвала, че изглеждат като животни, които могат да понесат една хууубава силна прегръдка.

Позната на мои приятели има лисица, пуска й разни снимки облечена в розови пуловерчета.

Иначе от животните, които реално съм проучвала за любимец, последното беше шугър глайдър (според уики, на български съответства Захарна торбеста летяща катерица). Имат някои особености в отглеждането, но иначе са си съвсем реален домашен любимец. Обичат меки хралупи и ако са привързани към собственика си се случва да направят малък полет и да кацнат в джоба му за да се гушкат. 

http://pandawhale.com/post/13678/oh-nuthin-just-openin-my-fresh- … -of-sugar-gliders



# 52
  • София
  • Мнения: 8 386
Много ме заинтересуваха тези шугър глайдери, ето едно интересно клипче Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=c5xOvvv5AOk

# 53
  • Мнения: 30 502
Захарни катерици могат да се намерят и по нашите зоомагазини.  Grinning

Последно се радвах на едни мишлета панда. Не бях виждала на живо преди.

Скрит текст:


# 54
  • Мнения: 30 502
Обявявам Австралия за родината на най-странните и сладурести животинки.  Laughing
Току-що синът ми ме "открехна" за животно, което не бях виждала досега - quokka.

Скрит текст:




# 55
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Говорещ папагал дали е достатъчно екзотичен?Голям смях пада като научат това онова. :

# 56
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 065
Мечтая си за тЕ  такова  Flutter



Скрит текст:

# 57
  • София
  • Мнения: 1 691
Искам кон! Може и еднорог, ако трябва да е по-екзотично.
Иначе от по-стандартните домашни животни май не остана друго, което да съм искала и да не съм гледала - рибки, пирани, хамстери, лабораторни мишки, морски свинчета, зайчета, таралеж, жаба, охлюви, змия, гущер, паяци, тропически буболечки, папагали, котки, кучета, катеричка, кълвач и полупитомен мъж.

# 58
  • Мнения: 9 990
Тюленче , лисичка , катеричка .

Нещо интересно : Мечки
Лъвове :
Крокодилче :
Скрит текст:

# 59
  • Мнения: 5 710
не съм си мечтала да имам диви животни аз, не съм .. хм, възпитана така.

 blue footed booby (http://en.wikipedia.org/wiki/Blue-footed_Booby)  ми е много симпатична птица:) от години се чудя как да я направя личен герб/лого/или да кръся нещо на нейно име. например ник-а си тук, дали да не го сменя:))
Скрит текст:
Скрит текст:


аз си мечтая за плюшена играчка , бих я разнасяла в чантата си сигурно ще се усмихвам цял ден и ще й правя портрети къде ли не. Ако някой е виждал такава играчка да свирне тутакси:)

Общи условия

Активация на акаунт