Искам да потъмнея бързо, без солариум!

  • 11 059
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Някой знае ли с какво да се мажа, за да потъмнея бързо и много?Simple Smile

# 1
  • Мнения: leet
Има някви бронзанти, ама е супер грозно с тях. Стават едни жълти, оранжеви.. абе недей по-добре, че после няма махане от тия химии. Чакай си лятото по-добре.

# 2
  • Мнения: 13 624
Има професионални салони където правят спрей тен. Автобронзантите в къщи често са с кофти резултат.

# 3
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Има и трикове за бързо потъмняване на плажа или басейн.Купуваш си Дефламол от аптеката мажеш се и се опъваш на слънце.Не изгаряш и правиш бърз тен без изгаряне. Колкото и безумно да звучи действа. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 872
Купи си какаово масло и се мажи с него.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 177
Купи си какаово масло и се мажи с него.


+1

# 6
  • Мнения: 100
Има професионални салони където правят спрей тен. Автобронзантите в къщи често са с кофти резултат.

Препоръчвам. Аз ходя от време на време, основно за лицето, защото никога не го излагам на слънце. Тенът трае около седмица, за повод е добре Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 892
Аз ползвам брозанта на Палмърс и съм доволна. Пробвах спрей-тен- беше ужасно...

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Миналата година ползвахме олио за бърз загар на Каротен и сме много доволни. Наистина се почернява повече и по-бързо. При всички положения обаче, с каквото и да е, се почернява 1-2 тона повече. Ако по принцип не почерняваш няма как да станеш много черна с каквото и да се мажеш. Най-много да изгориш или да си увредиш кожата.

# 9
  • Мнения: 3 157
На почти всички фирми има олио за бърз тен със слънцезащита,не се пробвала,по-скоро не бих,защото не се мажа супер старателно и навсякъде и се притеснявам да не се получи смешна разлика между намазаоно и ненамазаното.

# 10
  • Nice
  • Мнения: 946
http://www.soleil-iles.com/

Най-бързо почернявам с продуктите на тази марка (особено олиото с магнолия). Но взимам задължително с предпазващ фактор поне 20. Мисля, че не се намират на българскип пазар, но може да се поръча от амазон и ибей.
Разликата е видима за няколко часа, а тенър издържа. Но аз съм си и мургавелка  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 732
Аз ползвам брозанта на Палмърс и съм доволна. Пробвах спрей-тен- беше ужасно...
Откъде го купуваш?

# 12
# 13
  • Мнения: 368
Няколко години поред съм със спрей-тен. В началото е трудничко, но с времето се свиква как да се поддържа правилно и да издържа повече време. Миналото лято го завърших с автобронзант на Alverde и бях доста доволна от резултата  Peace, а и е бюджетен вариант в сравнение със спрей-тена. За протокола - кожата ми е изключително бяла и почти не се излагам на слънце.

# 14
  • Мнения: 1 753
Някой знае ли с какво да се мажа, за да потъмнея бързо и много?Simple Smile
Да подскажеш нещо за кожата си и колко често имаш възможност да се "печеш"?

Общи условия

Активация на акаунт