AVON Обсъждане на продукти , тема 15.

  • 61 308
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Aуу от предишната тема тези две червила ми напълниха душата, сега ще трябва да ги поръчвам, няма да им устоя  Heart Eyes


Иска ми да се спра на едното, че и без това съм се затрупала с червила...



Взех си мостри и на двете.

Криими мелон е много близко до Реип папайа на УКР като цвят. Но онова при нанасяне става на линии. Това има много по добра покривност. И все пак ако ествения цвят на устните ви не е блед не може много добре да ги препокрие.... то се вижда и на снимката.

Тендер Мауви е страхотен универсален цвят , според мен би подхождал на всеки. Не мога да се сетя на кое червило прилича. Не е ярък, нюдов но не съвсем. Странно че на ръката й изглежда толкова тъмно.


миглоизивачката видях че се заменя  при доставка с една друга, предполагам предишна  newsm78

Благодаря, може би ще пробвам само Трендер Мауви, другото май е една идея по лятно  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 096
Ще похваля един гел-крем за комбинирана и мазна кожа - Avon Care Light Moisture with cucumber and green tea - http://jaynesavon.blogspot.com/2012/09/avon-care-light-moisture-refreshing.html.
Много е лек, матира дълготрайно, изсушава дребни несъвършенства, не запушва порите. Мога да го сравня с Garnier Pure A в синята тубичка, имат сходно действие, консистенция и аромат, но този като че ли е малко по-лек. И много по-евтин - аз платих към 3 лв. за 100 мл. Толкова евтин крем не съм купувала никога, а качеството е забележително.

# 17
  • Мнения: 20 242
Мерси за новата тема.
Аз съм във възторг от новите червила, за моите сухи и напукани устни това е идеалното зимно ейвънско червило, разнася се като крем. Взех 4 мостри и всичките цветове ми харесаха, сега се чудя наведнъж ли да си поръчам червилата или две по две  Mr. Green  А в CREAMY MELON съм влюбена, точно такъв цвят търсех от много време. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Останалите са: Pink Renewal, Pure Peony и FRESH FIG, сега мисля да поръчам мостра и на Tender Mauve.

# 18
  • Мнения: 1 640
Мерси за новата тема.
Аз съм във възторг от новите червила, за моите сухи и напукани устни това е идеалното зимно ейвънско червило, разнася се като крем. Взех 4 мостри и всичките цветове ми харесаха, сега се чудя наведнъж ли да си поръчам червилата или две по две  Mr. Green  А в CREAMY MELON съм влюбена, точно такъв цвят търсех от много време. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Останалите са: Pink Renewal, Pure Peony и FRESH FIG, сега мисля да поръчам мостра и на Tender Mauve.
Plush Plum e  красиво, нежно и леко като цвят. Tender Mauve е по-безцветно , телесно.

# 19
  • Мнения: 14 000

Останалите са: Pink Renewal, Pure Peony и FRESH FIG, сега мисля да поръчам мостра и на Tender Mauve.

Как са ти Пеони и Фиг ?
Ох колко са ми ярки на устните- светофар , направо неочаквано.
Уорм хони е хубав рижавеникаво кафяв цвят, никак не е тъмен - свеж, приятен и неутрален.

# 20
  • Мнения: 20 242
Как са ти Пеони и Фиг ?
Супер са, за Фиг-а, като го видях, дори се усъмних, че съм го поръчала, но ми стои добре, нещо между винено и керемидено. А Пеонито изобщо не ми е ярко, стои ми като много приятен креместо-балсамест цвят(ама и аз го описах  Mr. Green). Почти като като цвета на възглавницата, може би една идея по ярко.
Скрит текст:
Бих ги снимала, но ми се прецака кабела на апаратчето, няма да мога да кача снимките.

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 16:12 от Lemy

# 21
  • София
  • Мнения: 177
Lemy, а как са като трайност?
И аз си харесах Fresh Fig, но още му се чудя.

# 22
  • Мнения: 14 000
Как са ти Пеони и Фиг ?
Супер са, за Фиг-а, като го видях, дори се усъмних, че съм го поръчала, но ми стои добре, нещо между винено и керемидено. А Пеонито изобщо не ми е ярко, стои ми като много приятен креместо-балсамест цвят(ама и аз го описах  Mr. Green). Почти като като цвета на възглавницата, може би една идея по ярко.
Скрит текст:
Бих ги снимала, но ми се прецака кабела на апаратчето, няма да мога да кача снимките.

Не няма нужда на устни със снимка винаги е дезинформиращо. Устното ти описание ми е повече от достатъчно.

Oh ! ама то това на снимката е направо  приятно кремаво
да знаеш намен как ми стои Пеонито  - фуксиево розово виолетово ярко - кърти мивки. Като на снимката в каталога на Ирина Шейк, която според текста е с него пък аз не й повярвах  Wink Фиг пък е един от двата цвята с умерена перла също ми е неподходящо , Но като гледам поръчала си Пинк Ревиъл с него съм мъртвец  Joy , както и съм като с ФДТ на устните с други два нюдови ( карамеловия,натурал флаш ) на  който залагах . Прасковения на устните ми има само идея за цвят. Явно при подобни червила естествения  цвят на устните е от значение.

# 23
  • Мнения: 20 242
Гюлфия, не мога да кажа за трайност, само ги пробвахме с една приятелка(за второ мнение Mr. Green), но мисля, че не са от най-трайните. Но мен това не ме притеснява, тъкмо бързо ще си ги измажа, че нещо започнаха много да ми се увеличава бройката и на червилата от както чета във форума hahaha
Рени, няма начин да няма значение цвета на устните. А интересното е, че са все различни цветове и със всичките се харесах. Чак да не повярваш, че Пеонито и Пинк-а паснаха на оранжевата ми коса Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 03 фев 2014, 16:36 от Lemy

# 24
  • Мнения: 7
Какво ще кажете за боята на Ейвън? Някоя от вас пробвала ли я е, допада ли ви? Аз лично се боядисвам с нея от около 2 години и съм страшно доволна. Много е трайна, лесно се нанася, не пада бързо, наистина страшно ми харесва цвета.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Хаха, Ре, не си само ти с ярки устни. На мен затова светлите цветове ми стоят супер бледо и ми се налага да минавам по 5 пъти, за да изкарам цвят. А с нюдовете съм трагична, точно все едно фдт съм си сложила. Така е и с бледо розовите, имаше едно от Моисчър Седюкшън, аууу призрак направо. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 14 000
Хаха, Ре, не си само ти с ярки устни. На мен затова светлите цветове ми стоят супер бледо и ми се налага да минавам по 5 пъти, за да изкарам цвят. А с нюдовете съм трагична, точно все едно фдт съм си сложила. Така е и с бледо розовите, имаше едно от Моисчър Седюкшън, аууу призрак направо. Mr. Green

Ивче
така сме ние с ярките устни-хабим червилата  Hug
Четох някъде че можело да ги осветлявам с ФДт и така да получавам неискривен цвета на червилото , ама ФДт на устните пожизнено няма да си сложа. Ти си готина с червено и всичко червеноподобно  ама аз като една стара чанта как да тръгна с такива сочни цветове.

Леми- преритвам да те видя с Пинк Ревиал   Praynig.

Какво ще кажете за боята на Ейвън? Някоя от вас пробвала ли я е, допада ли ви? Аз лично се боядисвам с нея от около 2 години и съм страшно доволна. Много е трайна, лесно се нанася, не пада бързо, наистина страшно ми харесва цвета.

И аз съм доволна но прескачам фаза 1. Преди две седмици се боядисах с Л'ореал намалена на 12,00 лева- реших да направя на мъжа ми подарък за РД  Wink Ами милия Л'ореал след две измивания едвам си личи. Изхвълени пари, а аз съм будала защото втори път за последните няколко години се хващам на тяхната въдица.

# 27
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 149
Благодаря за новата тема.В старата и аз питах за боята за коса и благодаря , че получих мнение за нея.Може следващият път да я пробвам, въпреки че засега съм си с естествения цвят и не я боядисвам, т.к. няма нужда.
Аз пък ще похваля тоалетната вода Summer White -подари ми я свекървата за коледа и просто се влюбих в нея от пръв поглед (по -скоро помирисване ).

# 28
  • Мнения: 8 861
Ще похваля един гел-крем за комбинирана и мазна кожа - Avon Care Light Moisture with cucumber and green tea - http://jaynesavon.blogspot.com/2012/09/avon-care-light-moisture-refreshing.html.
Много е лек, матира дълготрайно, изсушава дребни несъвършенства, не запушва порите. Мога да го сравня с Garnier Pure A в синята тубичка, имат сходно действие, консистенция и аромат, но този като че ли е малко по-лек. И много по-евтин - аз платих към 3 лв. за 100 мл. Толкова евтин крем не съм купувала никога, а качеството е забележително.

Мен ме интересува аромата на кремовете за лице на Avon. Не мога да ползвам крем, който не ми мирише хубаво и хвърлям. Sad Сега търся дневен крем и затова питам. Мерси!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 731
+1 за боята.
Макар че напоследък забелязвам, че много започва да жълтее цветът след няколко измивания. Иска ми се да е по-пепелист и се чудя дали да не се огледам за някоя друга марка. Ама сърцето ми се къса - как да изневеря на компанията майка   Crazy

Мен ме интересува аромата на кремовете за лице на Avon.

Мисля, че който и крем от серията Anew да пробваш, няма да сбъркаш. Но те съветвам да си вземеш мостри - така ще можеш да опиташ няколко различни крема.

Общи условия

Активация на акаунт