AVON Обсъждане на продукти , тема 15.

  • 61 306
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 612
Ще похваля един гел-крем за комбинирана и мазна кожа - Avon Care Light Moisture with cucumber and green tea - http://jaynesavon.blogspot.com/2012/09/avon-care-light-moisture-refreshing.html.
Много е лек, матира дълготрайно, изсушава дребни несъвършенства, не запушва порите. Мога да го сравня с Garnier Pure A в синята тубичка, имат сходно действие, консистенция и аромат, но този като че ли е малко по-лек. И много по-евтин - аз платих към 3 лв. за 100 мл. Толкова евтин крем не съм купувала никога, а качеството е забележително.

Мен ме интересува аромата на кремовете за лице на Avon. Не мога да ползвам крем, който не ми мирише хубаво и хвърлям. Sad Сега търся дневен крем и затова питам. Мерси!
Пиши и какъв тип е кожата ти и за колко години става въпрос,това все пак са по-важните неща за избора на крем.

# 31
  • Мнения: 14 000
+1 за боята.
Макар че напоследък забелязвам, че много започва да жълтее цветът след няколко измивания. Иска ми се да е по-пепелист и се чудя дали да не се огледам за някоя друга марка. Ама сърцето ми се къса - как да изневеря на компанията майка   Crazy



Аз ползвам 9.13 и при мен наопаки - с измиването става по пепелява, а аз не съм чак толкова прошарена. Затова реших да експериментирам с медено русо на Л'ореaл ...  но вече се оплаках от нея.

Повечето кремове за лице са ароматизирани за съжаление. Трудно може да се препоръча нещо което е без аромат.

Последна редакция: вт, 04 фев 2014, 19:59 от _re_ge

# 32
  • Мнения: 3 096
Кремът, за който съм писала по-горе, има лек аромат на краставица и още нещо свежо, който изчезва веднага при нанасяне на лицето. Едва ли би подразнил някого.
Още малко информация, която може да послужи на някого: моята кожа е млада, мазна и все още проблемна. Трудно ми е да си намеря крем, който да не ми запушва порите. Гелът на Ейвън отговаря на това условие, така че съм доволна. Не хидратира достатъчно (аз го използвам само като нощен), така че ако не сте с ужасно мазна кожа и искате нещо от серията Avon Care, по-добре изберете този със синия етикет.

Виждам, че връщат парфюма In Bloom. Въпрос към представителите тук: има ли вече мостри? Искам да го пробвам.

# 33
  • Мнения: 8 861
+1 за боята.
Макар че напоследък забелязвам, че много започва да жълтее цветът след няколко измивания. Иска ми се да е по-пепелист и се чудя дали да не се огледам за някоя друга марка. Ама сърцето ми се къса - как да изневеря на компанията майка   Crazy

Мен ме интересува аромата на кремовете за лице на Avon.

Мисля, че който и крем от серията Anew да пробваш, няма да сбъркаш. Но те съветвам да си вземеш мостри - така ще можеш да опиташ няколко различни крема.

Откъде да си взема мостри? Досега не съм поръчвала от Ейвън. Типът кожа ми е нормална към суха. навършвам 50г, но бръчки почти нямам. Търся крем, който да хидратира добре, но да е и малко по-мазен, защото кожата ми е към суха.

# 34
  • Мнения: 612
+1 за боята.
Макар че напоследък забелязвам, че много започва да жълтее цветът след няколко измивания. Иска ми се да е по-пепелист и се чудя дали да не се огледам за някоя друга марка. Ама сърцето ми се къса - как да изневеря на компанията майка   Crazy

Мен ме интересува аромата на кремовете за лице на Avon.

Мисля, че който и крем от серията Anew да пробваш, няма да сбъркаш. Но те съветвам да си вземеш мостри - така ще можеш да опиташ няколко различни крема.

Откъде да си взема мостри? Досега не съм поръчвала от Ейвън. Типът кожа ми е нормална към суха. навършвам 50г, но бръчки почти нямам. Търся крем, който да хидратира добре, но да е и малко по-мазен, защото кожата ми е към суха.
Препоръчвам златната серия на Anew, мисля, че е подходяща за твоята кожа.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 731
Откъде да си взема мостри?

Трябва да си поръчаш чрез представител. Ако нямаш познат, заповядай на първа страница от настоящата тема и си избери някой, който ти е наблизо. Имай предвид, че мострите се плащат  Peace

# 36
  • Мнения: 654
Откъде да си взема мостри?

Трябва да си поръчаш чрез представител. Ако нямаш познат, заповядай на първа страница от настоящата тема и си избери някой, който ти е наблизо. Имай предвид, че мострите се плащат  Peace

Узи, каква е цената на една мостра, на червило примерно - че не ми се рискува да си взема цяла опаковка и ако не ми хареса да се чудя какво да го правя Embarassed

# 37
  • Мнения: 220
Запис от мен, мерси за темата! Отдавна не съм се включвала Simple Smile 

# 38
  • Мнения: 2 045
+1 за боята.
Макар че напоследък забелязвам, че много започва да жълтее цветът след няколко измивания. Иска ми се да е по-пепелист и се чудя дали да не се огледам за някоя друга марка. Ама сърцето ми се къса - как да изневеря на компанията майка   Crazy



Аз ползвам 9.13 и при мен наопаки - с измиването става по пепелява, а аз не съм чак толкова прошарена. Затова реших да експериментирам с медено русо на Л'орел ...  но вече се оплаках от нея.

Повечето кремове за лице са ароматизирани за съжаление. Трудно може да се препоръча нещо което е без аромат.
Рени, продуктите от новата синя серия Anew Clinical E-Defense, дневният лек лосион и по-мазният нощен крем са неароматизирани. Пробвах от мостра дневният лосион и е страхотен! Определено ще го взема.
Относно ароматите, аз си падам по кремове с по-наситен аромат, затова и обожавам нощният на Anew Vitale 25+, който има ужасно силен и приятен аромат, но всеки с вкуса си  Mr. Green Laughing

# 39
  • Мнения: 14 000
Рени, продуктите от новата синя серия Anew Clinical E-Defense, дневният лек лосион и по-мазният нощен крем са неароматизирани. Пробвах от мостра дневният лосион и е страхотен! Определено ще го взема.


На мен аромата не ми пречи   Hug , но явно на дамата отправила запитването ДА! щом направо ги мята в боклука.

Аз имам е-дефенс  само нощния ( имам алергия към дневни кремове с фактори и непосягам към тях ) и той има типичния за тези серия Клиникал аромат. Един такъв .... който не мога да опиша.

Узи, каква е цената на една мостра, на червило примерно - че не ми се рискува да си взема цяла опаковка и ако не ми хареса да се чудя какво да го правя Embarassed

Ами зависи от това на каква цена ги предлага представителя. Пък и цените са различни в зависмост от продуктите -  червилата, ароматите, кремовете за лице - цената е различна. Маскимумът, който виждам като цена е 80 ст, за кремовете Аню, но ценитре могатд а падат и до 0,30 - 0,49 лв,  когато мострите са на промоция.

# 40
  • Мнения: 2
Здр момичета,можете ли да ми кажете траен ли е ароматът Femme?

# 41
  • Мнения: 8 861
+1 за боята.
Макар че напоследък забелязвам, че много започва да жълтее цветът след няколко измивания. Иска ми се да е по-пепелист и се чудя дали да не се огледам за някоя друга марка. Ама сърцето ми се къса - как да изневеря на компанията майка   Crazy

Мен ме интересува аромата на кремовете за лице на Avon.




Мисля, че който и крем от серията Anew да пробваш, няма да сбъркаш. Но те съветвам да си вземеш мостри - така ще можеш да опиташ няколко различни крема.

Откъде да си взема мостри? Досега не съм поръчвала от Ейвън. Типът кожа ми е нормална към суха. навършвам 50г, но бръчки почти нямам. Търся крем, който да хидратира добре, но да е и малко по-мазен, защото кожата ми е към суха.
Препоръчвам златната серия на Anew, мисля, че е подходяща за твоята кожа.

Аз поръчвам от този сайт, досега само парфюми. Има добри отзиви за козметиката и ще пробвам. Намерих това http://www.enzo.bg/grija-za-kojata/?f=1-1-2-3645-8170-265-3693 за хидратиращи кремове . Златната серия това ли е? http://www.enzo.bg/avon/anew-ultimate-nosshen-podmladjavassh-krem/ Този предполагам, е дневният http://www.enzo.bg/avon/anew-ultimate-dneven-krem-protiv-brchki-brchki/
Тук мостри не видях да има, ще поръчвам на сляпо. Интересува ме каква е консистенцията на кремовете, по-гъст по възможност ми трябва....

# 42
  • Мнения: 1 194
Ън, ползвала съм дневния крем, от които си показала. За мен е адски тежък, консистенцията му е като на маргарин. Използвам го за нощен и пак ми е много мазен. Сутринта сякаш още не е попил.И аз съм със суха кожа, особено зимата. Нямам почти бръчки, да не кажа изобщо, освен, ако не гримаснича, на 40 съм. Но все пак си прецени.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 731
Аз поръчвам от сайт...

За съжаление начинът на покупка, който си избрала, не предвижда снабдяване с мостри и ще трябва да рискуваш.

# 44
  • Мнения: 8 861
Ън, ползвала съм дневния крем, от които си показала. За мен е адски тежък, консистенцията му е като на маргарин. Използвам го за нощен и пак ми е много мазен. Сутринта сякаш още не е попил.И аз съм със суха кожа, особено зимата. Нямам почти бръчки, да не кажа изобщо, освен, ако не гримаснича, на 40 съм. Но все пак си прецени.

Благодаря ти за това мнение!  bouquet В такъв случай и на мен ще ми дойде прекалено мазен и тежък. Положението не е чак толкова тежко, просто имам нужда от хидратиране, но не с някой съвсем лекичък и рядък крем. Ще мисля още.

Общи условия

Активация на акаунт