ЯНУАРЧЕТА благословени, добре дошли в "родени"! :) Тема 20

  • 30 717
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 17
Сладурки,

Минавам за малко да се отбележи, че съм жива  Grinning
Не съм чела подробно, защото не ми остава почти никакво време за форума, но смятам след отминаването на коликите, ще има корекция в поведението ми  Wink

За коликите - 1 към 1 сме с последния пост на zuzi79, само че нашата възглавничка е с черешови костилки

Елг, Алиан84 правилно ти е казала smile3529 са с предимство, още повече и муза имаш

Фейсче, късмет с манипулациите. Не се ядосвай, всичко ще е ок

Поздрави и  Hug на всички мами и бебешори и тия дни ще гледам да ви изчета и без това времето май няма да позволява дълги разходки, а и толкова исках да се включа по някои въпроси , а и да попитам това-онова



# 676
  • Мнения: 4
Здравейте, имам въпрос - 42-дневния болничен, който се издава от болницата и в повечето случаи се застъпва с предходния 45-дневен, изплаща ли се навреме или от НОИ изчакват да се предаде и изравнителния болничен и чак след това плащат newsm78?? Питам, защото си проверих в сайта на НОИ и срещу последния болничен (42-дни) не пише както обикновено "в процес на обработка", а пише "не подлежи на плащане". Ако не го изплатят в понеделник или вторник  Praynig лоша работа Rolling Eyes

# 677
  • Мнения: 1
Цитат на: sexy_girl
link=topic=763783.msg27531086#msg27531086 date=1393141721
Я да ви попитам майките на бебета на 1 месец и половина на колко хранения сте ? :
7,12,16,19,22 и 1 яде по 120-150 мл

# 678
  • Мнения: 7 118
ние ядем 7 или 8 пъти на денонощие

# 679
  • Мнения: 6
121013,

От 1 до 7, какъв разкош!Лукс!!
Завиждам!Благордно!
Момичета,вие как увелиичавате дажбата?Нашия синковец,ако изпие повече от 110 о задължително ще върне.150 ми се струваа дажба за 3-4 месеца.Но разни бебоци,разни капацитети. И ние сме като зузи79, по 7 или 8 пъти.....
Туй то!

# 680
  • Мнения: 129
Като ви чета, че по 100-110 мл. ви ядат бебоците и ми се струва нереално. Моят е страшен лакомник. На смесено хранене е. Правя му по 100 мл. и отделно си доцоква от гърдата ( поне 50-60 и дори 70 мл. имам ). Яде си пича през 3 часа , а някой път почва да реве и от втория.  Laughing Кво да ви кажа  Grinning

Зузи, спомена за борината. Не помогна ли? Свекърва ми ми е взела и каза, че имало страшен ефект. Аз не бях чувала, но се поразрових в нета и наистина пише, че е против колики.

# 681
  • Мнения: 7 118
Цветно, не помогна при нас, но аз само 2 пъти дадох, че нещо ме достраша. Казват, че действа като активен въглен, но като видях, че нямаше подобрение, не посмях повече да дам. Дано при вас подейства Praynig

Вече в някои моменти не знам къде се намирам. Вечер заспиваме към 12.30 - 1.00, ставаме през около 3 чАса и сутрин от към 6ч пак сме неспокойни и общо взето няма спане Outta Joint Като прибавим и нощните хранения, които понякога със заспиването отнемат по час, работата става съвсем зле Whistling

# 682
  • Мнения: 17

Вече в някои моменти не знам къде се намирам. Вечер заспиваме към 12.30 - 1.00, ставаме през около 3 чАса и сутрин от към 6ч пак сме неспокойни и общо взето няма спане Outta Joint Като прибавим и нощните хранения, които понякога със заспиването отнемат по час, работата става съвсем зле Whistling

Все едно аз съм го писала

# 683
  • Мнения: 6 395
Зузе що не си я вземете да спи при вас, заспиват мн бързо и спят мн по дълбоко и спокойно, ще ставаш само за манджа и памперс  Peace

# 684
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен. Успяхте ли да поспите? Ако да, моля кажете тайната!  Grinning
Аз от вчера започнах с капки Еспумизан Л, но май и от тях ефект няма. У нас колекция съм си направила от капки против колики.. Абоколикен давах по предписание на доки, 20 лв се отръсках, но ефект нямаше. След това взех Бейбинос и пак нищо, Инфакол-същата работа. И вчера се занесах до аптеката без грам живец в мен и почти през сълзи обясних ситуацията на фармацевтката какъв ни е случая и тя ми даде Еспумизан, уж, че се взимал много и имало ефект. Ама то за всички така ми казваха, пък при нас нищо не действа  Sad, но все пак ги взех с надеждата това да е нашия лек. За сега поне не е. От снощи давам и вече 4 приема имаме. Кога идва ефекта се питам, ако изобщо дойде?  newsm78 Вие какво давате и помага ли? Ако скоро не намеря решение за тези колики, ще си оскубя косата от безсилие и умора  #Crazy За 3 дни ми се е насъбрало макс 5-6 часа сън. Свалила съм 3 кг от петък до днес. Бях 62кг като се теглих, а днес минавайки покрай кантара реших да видя какво е полужението, защото ММ каза, че му се виждам отслабнала и като видях "59.1" кг и ми стана лошо  Shocked Оставям ви, че пак нададе вой момата  #Cussing out

# 685
  • Мнения: 7 118
Зузе що не си я вземете да спи при вас, заспиват мн бързо и спят мн по дълбоко и спокойно, ще ставаш само за манджа и памперс  Peace

тя през повечето време спи при нас, Прахи, просто се успокоява чак след 12.30ч вечер Whistling

# 686
  • Мнения: 14
Оле при нас е нещо подобно тризначките ядат през ноща 5 пъти ! Направо не знам къде се намирам...! Това хранене ми отнема поне 2,3часа,защото ядат много бавно ! А и нещо друго трябвали да ги будя за 6 хранене те са на 1месец и половина..кажете мнение ! Simple Smile Те ядат по  100-110ml

Последна редакция: пн, 24 фев 2014, 09:28 от sexy_girl

# 687
  • Мнения: 6 395
Аааа това е нормално Зуз, растат вече и се кикерчат, ние от 6 до 10 сме цирк вкъщи единият пее, другият пуска разни играчки и устройства, подскача,/сестра ми вчера си дойде за очните от Хасково и се качила в асансьора и чува някакви нечленоразделни речи и вика като влезе вкъщи- от далече се чувате, някой как квачи и писка, чудих се дали няма някой луд в блока  hahaha..... hahaha/ама си иска внимание вече, чуват, вижда, комуникира. Вчера си говореше с пиленцетата над леглото....сега съжалявам, че взех механична играчка, не на батерии, за над леглото, откачи ми се ръката да я навивам само да се върти и пее  Laughing

# 688
  • Мнения: 7 118
Прахче, ние сме с колики до към 1ч посред нощите, не е просто будуване Crazy

# 689
  • Мнения: 1 056
И аз се похвалих, че са ми кротички бебетата и тази нощ не спахме, едната коремчето и така балбукаше, чеее милата след храненето в 3 успя да заспи чак към 6 и в 6,30 се събудиха изгладнели. Докато я дондурках и скърцах със зъби, защото снощи се сдърпахме с ММ и той в момент на яд ми каза, че съм била нервачка  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Побеснях, нощес в 5,30 не пропуснах да го събудя и да му помърморя, това ли заслужавам, той си спи аз дежуря и накрая да ме нарече нервачка. Бясна бях побесняла, той се почувства гузен, обаче не мисля да му се размине толкова лесно. Ми нервачка съм, защото толкова години сън не ми остана, каката имаше проблем с нощното напикаване и 7 години не е имало нощ да не ставам по 2-3 пъти да сменям чаршафи и пижами и тъкмо се оправи и взе да спи спокойно иии хайде бебета и нощни дежурства, а аз не се ли наспя ставам наистина зла и кисела, светът ми е крив, не искам никой да ме закача за нищо иии наистина буквално скърцам със зъби. Той го знае много добре и гледа, когато съм сънена да не ме закача и да не ме дразни, но вчера за някаква глупост се сдърпахме явно вече и двамата изморени иии малко трудно си премълчаваме, та нали знаете човек си изкарва нервите обикновено на най-близките си хора. Но съм сърдита и няма да му се размине толкова лесно   #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт